Program för KSK Tidsjakt höst 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Väggabadet |
Arrangör: |
Karlshamns Simklubb KSK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 19 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
3 |
|
Linnea Svennesson |
2009 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Filippa Lindell |
2007 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Nora Savic |
2009 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
3 |
|
Emilia Gustafsson |
2009 |
KARLSKRONA |
58.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Elmina Svedberg |
2008 |
RONNEBY SS |
56.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Elin Tidstrand |
2009 |
KARLSKRONA |
58.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Ruth Vendel |
2009 |
KARLSHAMN |
54.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
Josephine Culpa Bergqvist |
2007 |
RONNEBY SS |
51.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Ylva Linder |
2009 |
KARLSKRONA |
50.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Moa Girfalk |
2006 |
KARLSKRONA |
52.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Emilia Gudmundsson |
2010 |
KARLSKRONA |
47.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Elsa Källemark |
2007 |
KARLSKRONA |
45.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Alma Olofsson |
2007 |
RONNEBY SS |
44.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Hannah Kranstedt |
2008 |
RONNEBY SS |
47.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Josefina Andrae |
2006 |
KARLSHAMN |
43.54 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Penny Kennerwall |
2008 |
RONNEBY SS |
42.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4 |
|
Alva Mikonyte |
2007 |
RONNEBY SS |
41.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Alva Gunnarsson |
2006 |
RONNEBY SS |
42.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Alma Larsson |
2006 |
KARLSHAMN |
40.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
3 |
|
Sigrid Lundström |
2003 |
KARLSHAMN |
37.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Julia Andersson |
2007 |
RONNEBY SS |
32.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Axelina Kläfverud |
2007 |
KARLSHAMN |
38.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-18 20:16:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|