Program for UGP1 2019-2020, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Sim & SK Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1500m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
663 |
|
Arttu Mäenpää |
Åbo Simklubb |
2003 |
03A892 |
50m |
16:51.40 |
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Sid Lundgren |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF2303 |
25m |
17:27.33 |
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
25m |
17:51.53 |
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
Linus Thörn |
Simklubben Neptun |
2002 |
AN6102 |
25m |
18:00.87 |
|
|
|
|
|
5 |
225 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
25m |
18:50.23 |
|
|
|
|
|
6 |
104 |
|
Morris Martin |
Simklubben Neptun |
2004 |
AH0504 |
50m |
18:52.61 |
|
|
|
|
|
7 |
247 |
|
Nils Backlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AX9302 |
25m |
19:31.33 |
|
|
|
|
|
8 |
339 |
|
Lucas Vainio |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AN2504 |
25m |
19:44.09 |
|
|
|
|
|
9 |
99 |
|
Malte Norberg |
Simklubben Neptun |
2003 |
AI7903 |
25m |
19:49.24 |
|
|
|
|
|
10 |
537 |
|
Johannes Barkarö |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AI7904 |
25m |
21:43.48 |
|
|
|
|
|
11 |
226 |
|
Markus Annas |
Spårvägen Simförening |
2004 |
AF1704 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
337 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
491 |
|
Leo Swahn |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AZ9104 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
499 |
|
Casper Rengart |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AB1706 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
180 |
|
Bulut Chalashkan |
Simklubben Neptun |
2006 |
AW4306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-13 13:34:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|