Program för UGP1 2019-2020, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Lördag 12 okt, start 15:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Sim & SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
4 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
525 |
6 |
|
Ella Renholm |
2006 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
495 |
8 |
|
Hanna Åkerman |
2004 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
9 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
1 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
2 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
3:27.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
453 |
3 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
3:16.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
452 |
4 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
TÄBY SIM |
3:07.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
427 |
5 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
TÄBY SIM |
2:52.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
6 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
2:46.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
483 |
7 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
WISBY SS |
2:52.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
448 |
8 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
3:05.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
447 |
9 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
TÄBY SIM |
3:07.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
10 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
3:17.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
431 |
11 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
TÄBY SIM |
3:29.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
12 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Rebecca Policastro |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
2:45.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
SK NEPTUN |
2:44.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
3 |
|
Rebecka Axelmalm |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:41.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
389 |
4 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
2:38.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
335 |
5 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:30.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
336 |
6 |
|
Olivia Bäckström |
2005 |
SÖDERTÖRN |
2:20.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
646 |
7 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
ÅSK |
2:27.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
8 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
SKURU IK |
2:33.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
9 |
|
Else Jomaa |
2004 |
SK NEPTUN |
2:39.85 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
10 |
|
Louise Hertegren |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:42.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
11 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:44.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
479 |
12 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
WISBY SS |
2:46.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 14:23:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|