Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m fjärilsim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
435 |
1 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
TÄBY SIM |
2:56.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
2 |
|
Amanda Sandberg |
2003 |
TÄBY SIM |
2:52.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
444 |
3 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
TÄBY SIM |
2:47.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
411 |
4 |
|
Matilda Ringbom |
2003 |
TYRESÖ SS |
2:44.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
5 |
|
Felicia Göthberg |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:45.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
2:49.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
529 |
7 |
|
Hanna Åkerman |
2004 |
VÄSBY SS |
2:55.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m fjärilsim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Rebecca Policastro |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
2:42.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
2:41.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Moa Arvehed |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
2:40.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
426 |
4 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
TÄBY SIM |
2:38.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
625 |
5 |
|
Maria Bang |
2003 |
SPIF SF |
2:39.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
332 |
6 |
|
Rebecka Axelmalm |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:41.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
7 |
|
Elsa Lövquist |
2004 |
SK NEPTUN |
2:41.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
8 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SKK |
2:42.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 200m fjärilsim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
546 |
1 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
2:30.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
428 |
2 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
TÄBY SIM |
2:29.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
3 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:27.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
2:21.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
329 |
5 |
|
Klara Possman |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:24.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
390 |
6 |
|
Astrid Nilsson |
2003 |
TUREBERG |
2:27.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
445 |
7 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
TÄBY SIM |
2:30.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
8 |
|
Else Jomaa |
2004 |
SK NEPTUN |
2:34.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 08:08:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|