Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 16:00 (Insim kl. 14.30-15.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 43, 400m frisim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
1 |
|
Anna Sisell |
2003 |
SS MORA |
6:22.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
373 |
2 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
STRÄNGNÄS |
5:43.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
3 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
5:35.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Erica Segerström |
2004 |
KARLSTAD |
5:15.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
5:22.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
6 |
|
Linnea Andersson |
2004 |
ÖSA |
5:37.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
7 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
2004 |
KATRINEHOL |
6:20.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 43, 400m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
1 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
5:01.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
2 |
|
Astrid Engström |
2004 |
VÄSTERÅS |
4:59.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
3 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
4:59.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
4 |
|
Maja Nilsson |
2003 |
GÄVLE SS |
4:58.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
5 |
|
Matilda Olausson |
2004 |
VÄSTERÅS |
4:58.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
4:59.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
7 |
|
Sofia Högdin |
2004 |
UPSALA S |
5:00.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
8 |
|
Wilda Furberg |
2003 |
VÄSTERÅS |
5:02.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 43, 400m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
1 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
4:50.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Ida Lithner |
2004 |
SÄFFLE SS |
4:41.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
|
Isabelle Rydahl |
2003 |
KARLSTAD |
4:37.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
4 |
|
Elvira Mörtstrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
4:19.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
5 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
4:37.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
Saga Boråker |
2004 |
SANDVIKEN |
4:41.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
7 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
4:50.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
8 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
4:57.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 12:53:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|