Startliste for Julestævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Julestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
225 |
1 |
Julie Torp-Lupnaav |
2008 |
0898AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
259 |
2 |
Amalie Badensø |
2009 |
0984BD |
HASLEV |
|
25m |
|
44 |
3 |
Adrianna Pedersen |
2009 |
0994AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
160 |
4 |
Ella Holm Elkjær |
2010 |
1014AE |
LYNGBY |
|
25m |
|
256 |
5 |
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
0886AU |
HASLEV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
45 |
1 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SLAGELSE |
|
25m |
|
51 |
2 |
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
1018AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
174 |
3 |
Freja Hansen |
2010 |
1094AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:13.16 |
53 |
4 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
49 |
5 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SLAGELSE |
|
25m |
|
52 |
6 |
Nikoline Nielsen |
2011 |
1102AB |
SLAGELSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
1122AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:58.66 |
253 |
2 |
Clara Kristine Ingeborg Andersen |
2010 |
1092AI |
HASLEV |
|
25m |
1:52.14 |
161 |
3 |
Ella Lindum Andersen |
2010 |
1026AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:44.11 |
218 |
4 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:47.74 |
254 |
5 |
Edith Seedorff |
2008 |
0876AB |
HASLEV |
|
25m |
1:52.79 |
310 |
6 |
Alba Mayland |
2010 |
1090AF |
NÆSTVED |
|
25m |
2:08.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Agnes Thøfner |
2009 |
0948AB |
HASLEV |
|
25m |
1:41.15 |
220 |
2 |
Filippa Würfel |
2010 |
1026AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:39.78 |
245 |
3 |
Milla Engsted Larsen |
2009 |
0998AC |
HASLEV |
|
25m |
1:35.51 |
261 |
4 |
Madeleine Schou |
2008 |
0848AS |
HASLEV |
|
25m |
1:39.65 |
166 |
5 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:39.90 |
224 |
6 |
Julie Holm Sørensen |
2008 |
0896AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:43.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
179 |
1 |
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
0776AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:32.65 |
153 |
2 |
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
1032AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.87 |
262 |
3 |
Yasmin Thrane Kristensen |
2006 |
0654AW |
HASLEV |
|
25m |
1:25.45 |
295 |
4 |
Clara Grenaa |
2008 |
0810AT |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:29.18 |
290 |
5 |
Alex Rolder |
2008 |
0872AO |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:32.16 |
252 |
6 |
Camila Hansen |
2006 |
0624AL |
HASLEV |
|
25m |
1:33.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
0910BA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.45 |
194 |
2 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:23.64 |
171 |
3 |
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
0882AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:23.06 |
155 |
4 |
Freya Ploug Mattson |
2009 |
0938AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.22 |
173 |
5 |
Emma Friis Laursen |
2007 |
0774AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.16 |
206 |
6 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:25.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
143 |
1 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.54 |
180 |
2 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:19.44 |
142 |
3 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:17.34 |
236 |
4 |
Victoria Petersen |
2008 |
0854AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:19.33 |
255 |
5 |
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
0834AB |
HASLEV |
|
25m |
1:19.76 |
125 |
6 |
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
0976AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:20.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Emma Jørgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
1:16.12 |
16 |
2 |
Mathilde Knudsen |
2006 |
0646AU |
SLAGELSE |
|
25m |
1:15.15 |
292 |
3 |
Cecilie Rasmussen |
2005 |
0508AL |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:14.54 |
222 |
4 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.91 |
23 |
5 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:15.98 |
237 |
6 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:17.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
1:12.93 |
20 |
2 |
Silke Krakau Tønnesen |
2006 |
0654AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:10.98 |
190 |
3 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:08.81 |
118 |
4 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
1:08.84 |
139 |
5 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
1:11.06 |
305 |
6 |
Signe Rasmussen |
2006 |
0698AE |
SHS-STEVNS |
|
25m |
1:13.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
NÆSTVED |
|
25m |
1:08.07 |
278 |
2 |
Frederikke Poulsen |
2006 |
0624AG |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:06.41 |
273 |
3 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
1:05.11 |
270 |
4 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
1:05.39 |
189 |
5 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:07.30 |
11 |
6 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
SLAGELSE |
|
25m |
1:08.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Karoline Holm Hilkjær |
2005 |
0516AI |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:03.77 |
183 |
2 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:02.15 |
68 |
3 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:01.10 |
117 |
4 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
1:02.07 |
280 |
5 |
Kamille Lundberg |
2003 |
0328BB |
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:03.61 |
208 |
6 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:04.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|