Program för Åkeshov invitational
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1,Lördag 14dec
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 15 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer
|
Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
1 |
|
Saga Lööf |
2005 |
SK NEPTUN |
3:09.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Willma Hållinder |
2004 |
NORRTÄLJE |
3:07.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
3 |
|
Frida Steen |
2005 |
VÄSBY SS |
3:04.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Elin Glifberg |
2004 |
LIDINGÖ SK |
3:06.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
3:07.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Amanda Wensmark |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
3:10.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer |
Final 17 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
1 |
|
Rebecca Höglind |
1998 |
SS04 |
2:50.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
2 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
TYRESÖ SS |
2:46.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Louise Larsson |
2002 |
JÄRFÄLLA S |
2:42.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
Nora Segerström |
2002 |
SKK |
2:43.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Felicia Östlund |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
2:50.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
3:08.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 200m Bröstsim Damer |
Final 13-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
1 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir-Larsén |
2006 |
ESKILSTUNA |
3:02.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
2:59.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Amanda Andersson |
2003 |
LIDINGÖ SK |
2:44.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
4 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:49.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
5 |
|
Maja Wallberg |
2005 |
SK NEPTUN |
3:01.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Boel Jägerskog |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
3:02.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 08:50:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|