Program för Åkeshov invitational
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2,Lördag 14dec
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Åkeshov simhall |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 15 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Jakob Khaytan |
2003 |
BOTK-RÖNN |
2:54.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Simon Söderberg |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:44.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Anton Lind |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:39.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
4 |
|
Maxim Jelagin |
2005 |
LIDINGÖ SK |
2:41.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
5 |
|
Isak Ekman |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:44.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Adam Joseph Michel |
2006 |
LIDINGÖ SK |
2:56.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1 |
|
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:38.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Elijas Eriksson |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
2:32.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
LIDINGÖ SK |
2:32.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
4 |
|
Lucas Vainio |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:32.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Martin Gertz |
2005 |
LIDINGÖ SK |
2:38.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
6 |
|
Bilal Mustefa |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:39.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Herrar |
Final 17 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
1 |
|
Noah Stenström |
2000 |
LIDINGÖ SK |
2:39.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
2 |
|
Filip Antlöv |
1998 |
SÖDERTÖRN |
2:16.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
2:10.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
4 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
2:14.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
5 |
|
Johannes Fällgren |
2002 |
LIDINGÖ SK |
2:22.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Herrar |
Final 13-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
2:31.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
2 |
|
Erik Bergman |
2004 |
VÄSBY SS |
2:29.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
3 |
|
Vincent Flores |
2005 |
SKK |
2:22.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Oliver Harper |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
2:23.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
5 |
|
Hugo Seemann |
2003 |
SPIF SF |
2:30.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
6 |
|
Gustav Annas |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
2:31.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 15:49:24 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|