Program för Palles Minne - TYR CUP 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 5/1 Klockan 15.30 (Insim kl. 14.30-15.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Palles Minne - TYR Cup 2020
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bollnäs Simhall |
Arrangör: |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 jan 2020 till den 5 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
3:33.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
3:20.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Louise Pallas |
2006 |
UPSALA S |
3:15.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
4 |
|
Tea Wetterbom |
2006 |
UPSALA S |
3:18.10 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Ebba Sundberg |
2006 |
GÄVLE SS |
3:27.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
6 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
1 |
|
Hillevi Östlund |
2007 |
HARNÄS SKU |
2:53.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
2 |
|
Kajsa Franzén |
2004 |
UPSALA S |
2:50.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
3 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
2:48.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
4 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
2:49.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
5 |
|
Isabelle Nilsson |
2007 |
HARNÄS SKU |
2:50.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
6 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
2:56.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
1 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
2:45.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
|
Lisen Myrelid |
2005 |
UPSALA S |
2:39.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
3 |
|
Nora Högström |
2007 |
UPSALA S |
2:38.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
2:39.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
5 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
2:44.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
6 |
|
Agnes Edvinsson |
2006 |
GÄVLE SS |
2:47.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Hanna Stolt |
2004 |
GÄVLE SS |
2:37.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
2:30.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Frida Florén |
2004 |
GÄVLE SS |
2:26.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
4 |
|
Salma Gabot |
2001 |
UPSALA S |
2:29.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
5 |
|
Clara Frykberg |
2005 |
UPSALA S |
2:33.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
6 |
|
Tova Franzén |
2001 |
UPSALA S |
2:37.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-05 14:39:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|