Startliste for Sparekassen Vendsyssel Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Vendsyssel Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
09 februar 2020 |
|
|
Stævne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
08:37 |
|
|
Arrangør |
Vendsyssel Cup & Aabybro Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 februar 2020 |
|
|
|
|
Løb 16, 100m Medley Damer |
Indledende (10) |
Årg. 2008-2020: Louise Bach Andersen 1:18.58 2012-11-01 |
Årg. 2006-2007: Anna Munk Fuglsang (2005) 1:11.77 2019-01-27 |
Årg. 2004-2005: Lærke Høgsted 1:10.74 2018-01-29 |
Årg. 0-2003: Sofie Rasmussen (1999) 1:09.39 2019-01-27 |
|
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Ida Carlsen |
2006 |
0682AY |
SØHESTEN |
|
25m |
|
157 |
2 |
Line Madsen |
2006 |
0676AT |
SØHESTEN |
|
25m |
|
112 |
3 |
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
1162AD |
S 68 |
|
25m |
|
109 |
4 |
Maria Guneva |
2008 |
0842AT |
S 68 |
|
25m |
|
5 |
5 |
Laura Wæhrens |
2005 |
0516BD |
FR.HAVN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Cirkeline Mejlby |
2005 |
|
FJERRITSL |
|
25m |
|
19 |
2 |
Emily Kastaniegaard |
2007 |
0766AY |
AABYBRO |
|
25m |
|
4 |
3 |
Ida Rasmussen |
2008 |
0832AW |
FR.HAVN |
|
25m |
|
105 |
4 |
Aino Aalto |
2008 |
0840AT |
S 68 |
|
25m |
|
21 |
5 |
Lisa Stenger |
2008 |
0872AT |
AABYBRO |
|
25m |
|
6 |
6 |
Amy Hyllen |
2006 |
0656AZ |
FR.HAVN |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Liva Lund Henningsen |
2009 |
0930BC |
AABYBRO |
|
25m |
2:00.00 |
23 |
2 |
Nicoline Ravn Mortensen |
2008 |
0854AS |
AABYBRO |
|
25m |
1:46.22 |
108 |
3 |
Astrid Munk Fuglsang |
2009 |
0994AI |
S 68 |
|
25m |
1:45.39 |
17 |
4 |
Agnes Brix Rasmussen |
2008 |
0868AT |
AABYBRO |
|
25m |
1:45.78 |
50 |
5 |
Ronja Maria Grønkjær Pedersen |
2009 |
0916BC |
NORD |
|
25m |
1:48.14 |
42 |
6 |
Alberte Elsborg |
2008 |
0870AT |
AABYBRO |
|
25m |
2:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
104 |
1 |
Reinike Veenstra |
2006 |
0638AW |
S 68 |
|
25m |
1:41.14 |
147 |
2 |
Freja Møller Winther |
2006 |
0696AT |
SØHESTEN |
|
25m |
1:37.85 |
110 |
3 |
Reka Szephalmi |
2009 |
0992AD |
S 68 |
|
25m |
1:36.40 |
64 |
4 |
Helene Lavrsen |
2008 |
0854AG |
NORD |
|
25m |
1:36.48 |
63 |
5 |
Emma Bertelsen |
2008 |
0888AE |
NORD |
|
25m |
1:38.77 |
8 |
6 |
Emilie Hermansen |
2008 |
0884AT |
BSK08 |
|
25m |
1:44.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
1 |
Sofie Jeppesen |
2007 |
0788AN |
AABYBRO |
|
25m |
1:32.89 |
154 |
2 |
Caroline Larsen |
2007 |
0706AY |
SØHESTEN |
|
25m |
1:31.73 |
117 |
3 |
Alma Nygreen Sakic |
2008 |
0822AG |
S 68 |
|
25m |
1:30.95 |
151 |
4 |
Clara Kornum |
2007 |
0704AM |
SØHESTEN |
|
25m |
1:30.95 |
103 |
5 |
Ida Jensen |
2006 |
0682AQ |
S 68 |
|
25m |
1:32.64 |
99 |
6 |
Matilde Christiansen |
2007 |
0786AI |
S 68 |
|
25m |
1:32.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
33 |
1 |
Johanna Sandager Borup |
2005 |
0548BC |
AABYBRO |
|
25m |
1:30.10 |
153 |
2 |
Freja Christensen |
2006 |
0674AT |
SØHESTEN |
|
25m |
1:28.63 |
152 |
3 |
Sarah Frandsen |
2007 |
0752AU |
SØHESTEN |
|
25m |
1:25.69 |
95 |
4 |
Sara Kokholm |
2005 |
0574AS |
S 68 |
|
25m |
1:26.68 |
28 |
5 |
Sofie Callsen |
2008 |
0844AM |
AABYBRO |
|
25m |
1:29.30 |
94 |
6 |
Emma Ploug Rasmussen |
2005 |
0522BB |
S 68 |
|
25m |
1:30.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
1 |
Neya Damgaard |
2007 |
0776AR |
BSK08 |
|
25m |
1:25.14 |
14 |
2 |
Signe Broe Larsen |
2007 |
0756AR |
BSK08 |
|
25m |
1:25.07 |
97 |
3 |
Patricia Nættermann |
2007 |
0704AG |
S 68 |
|
25m |
1:22.36 |
47 |
4 |
Signe Møller Winther |
2002 |
0222BE |
NORD |
|
25m |
1:24.31 |
93 |
5 |
Josefine Høgh |
2005 |
0588AD |
S 68 |
|
25m |
1:25.08 |
36 |
6 |
Ellen Brix Rasmussen |
2006 |
0666AW |
AABYBRO |
|
25m |
1:25.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
0662AS |
S 68 |
|
25m |
1:19.36 |
90 |
2 |
Matilde Thirup |
2005 |
0536AL |
S 68 |
|
25m |
1:17.02 |
58 |
3 |
Anne-Sophie Andersen |
2004 |
0424AP |
NORD |
|
25m |
1:12.83 |
113 |
4 |
Cecilie Michaelsen |
2005 |
0592AM |
S 68 |
|
25m |
1:16.18 |
148 |
5 |
Nana Starcke Jeppesen |
2006 |
0676AW |
SØHESTEN |
|
25m |
1:18.01 |
96 |
6 |
Nikoline Michaelsen |
2007 |
0736AT |
S 68 |
|
25m |
1:21.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
91 |
1 |
Sofie Jakobsen |
2003 |
0342BC |
S 68 |
|
25m |
1:18.68 |
10 |
2 |
Kristine Vestergaard |
2005 |
0596AH |
BSK08 |
|
25m |
1:16.83 |
107 |
3 |
Sara Bundgaard |
2003 |
0368AM |
S 68 |
|
25m |
1:11.97 |
62 |
4 |
Naja Laitinen Wigard |
2003 |
0356AZ |
NORD |
|
25m |
1:14.31 |
52 |
5 |
Mathilde Hoff Sørensen |
2006 |
0654AS |
NORD |
|
25m |
1:17.57 |
55 |
6 |
Astrid Jensen |
2005 |
0566AO |
NORD |
|
25m |
1:20.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
37 |
1 |
Carla Brix Rasmussen |
2006 |
0656AW |
AABYBRO |
|
25m |
1:18.46 |
85 |
2 |
Kirstine Jørgensen |
2004 |
0422AR |
S 68 |
|
25m |
1:16.59 |
89 |
3 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
25m |
1:11.77 |
7 |
4 |
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
0556AS |
BSK08 |
|
25m |
1:14.00 |
30 |
5 |
Therese J Helt |
2006 |
0658AK |
AABYBRO |
|
25m |
1:17.25 |
101 |
6 |
Mie Asmussen |
2005 |
0554AN |
S 68 |
|
25m |
1:20.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
09 februar 2020 |
Licens til Aabybro Idrætsforening |
Udskriftstidspunkt |
08:37 |
|