Startliste for Fynske Kortbanemesterskaber
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Fynske kortbanemesterskaber 19 |
|
Udskriftsdato |
01 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
10:51 |
|
|
Arrangør |
H2Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
|
25m |
38.86 |
56 |
3 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
37.04 |
58 |
4 |
Meryem Ercaliskan |
2007 |
0788AU |
FREM |
|
25m |
37.35 |
69 |
5 |
Liv Emilie Poulsen |
2007 |
0776AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
39.52 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Alvina Vahala Hvass |
2006 |
0606AH |
SVENDBORG |
|
25m |
36.15 |
31 |
2 |
Camilla Breum Christensen |
2000 |
0038AV |
RINGE |
|
25m |
34.86 |
59 |
3 |
Victoria Juul Larsen |
2006 |
0618AM |
FREM |
|
50m |
34.37 |
125 |
4 |
Olivia Funder |
2006 |
0668AT |
H2Odense |
|
25m |
34.67 |
76 |
5 |
Sofia Mortensen |
2007 |
0786AK |
TOMMERUP |
|
25m |
35.24 |
124 |
6 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
H2Odense |
|
25m |
37.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
H2Odense |
|
25m |
33.77 |
34 |
2 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
|
25m |
33.43 |
22 |
3 |
Kathrine Hvidberg |
2004 |
0496BA |
RINGE |
|
25m |
32.44 |
60 |
4 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
|
25m |
33.10 |
68 |
5 |
Isabella Aurbo Herold |
2007 |
0726AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
33.54 |
90 |
6 |
Vigga Londero |
2006 |
0662AP |
H2Odense |
|
50m |
33.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2Odense |
|
25m |
31.68 |
53 |
2 |
Monica Munkbjerg |
2006 |
0606AX |
FREM |
|
25m |
31.20 |
72 |
3 |
Anne Bruun-Petersen |
2007 |
0792AF |
TOMMERUP |
|
50m |
30.57 |
91 |
4 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
H2Odense |
|
50m |
30.64 |
23 |
5 |
Anna Ryet |
2005 |
0516AG |
RINGE |
|
25m |
31.49 |
35 |
6 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
32.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Maria Mortensen |
1999 |
9936AW |
RINGE |
|
25m |
30.13 |
110 |
2 |
Cecilie Baraviec |
2000 |
0016AB |
H2Odense |
|
50m |
29.75 |
117 |
3 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
H2Odense |
|
25m |
26.25 |
93 |
4 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
H2Odense |
|
25m |
29.65 |
104 |
5 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
H2Odense |
|
25m |
30.01 |
46 |
6 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
50m |
30.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
01 december 2019 |
Licens til H2Odense |
Udskriftstidspunkt |
10:51 |
|