Ohjelma Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag finaler
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Sperling Auto |
|
Heat 1 (4) (Årg. 2008-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
421 |
1 |
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
0964AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:25.71 |
417 |
2 |
Asta Krumm Knuhtsen |
2008 |
0844AJ |
HELSINGØR |
|
50m |
1:23.92 |
418 |
3 |
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
0866AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:21.12 |
397 |
4 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
50m |
1:23.26 |
398 |
5 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
50m |
1:24.62 |
487 |
6 |
Sofie Ross |
2008 |
0802AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:31.69 |
|
|
Heat 2 (4) (Årg. 2006-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
486 |
1 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:14.69 |
449 |
2 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:13.08 |
476 |
3 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:12.30 |
392 |
4 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VAT CPH |
|
50m |
1:13.06 |
445 |
5 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:14.54 |
467 |
6 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:14.79 |
|
|
Heat 3 (4) (Årg. 2003-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
359 |
1 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:10.90 |
60 |
2 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
1:10.36 |
123 |
3 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
50m |
1:07.48 |
317 |
4 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
50m |
1:09.97 |
164 |
5 |
Lærke Dann-Nielsen |
2005 |
0552AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:10.75 |
47 |
6 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:11.86 |
|
|
Heat 4 (4) (Årg. 1921-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
379 |
1 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:13.27 |
474 |
2 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
1:09.68 |
224 |
3 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
50m |
1:02.66 |
308 |
4 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
50m |
1:06.26 |
193 |
5 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
1:09.99 |
30 |
6 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
TEAM WEST |
|
50m |
1:13.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
18 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:06 |
|