2020-06-07   04:16:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2019 Keski/Itä-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Entry List
IKM 2019 Keski/Itä-Suomi
Place: Organizer: Swimming Jyväskylä
Pool: 25m Competition Date: Nov 1, 2019 to Nov 3, 2019
2 P12,13,14,15,16 100m RU
12 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 196 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura 25m 1:26.73
2007 07A621
2 118 Cristian Cannizzaro Kuopion Uimaseura 25m 1:29.79
2007 07A824
3 171 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit 25m 1:30.85
2007 07A641
4 165 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit 25m 1:30.89
2007 07A469
5 15 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A119 25m 1:31.59
6 157 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A202 25m 1:37.29
7 14 Aapo Mononen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A081 25m 1:40.25
8 301 Pyry Majaharju Jämsänkosken Ilves 2007 07A980 25m 1:41.23
9 308 Elmeri Sieppi Keuruun Toverit 2007 07A490 25m 1:45.14
10 17 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A200 25m 1:46.33
11 83 Jan Labinskii Kouvolan Uimarit 2007 07A654 25m 1:47.90
12 262 Aaro Viitanen Swimming Jyväskylä 2007 07A449 25m 1:48.76
13 92 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit 2007 07A993 25m 1:51.70
14 252 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä 2007 07A241 25m 1:51.83
15 110 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura 2007 07A470 25m 1:59.50
16 264 Miklas Miettinen Swimming Jyväskylä 2007 07A528 25m 2:02.56
17 278 Alexander Periainen Swimming Jyväskylä 2007 07A867 25m 2:10.74
18 313 Oliver Sieppi Keuruun Toverit 2007 07A710 25m 2:18.95
19 257 Väinö Harvia Swimming Jyväskylä 2007 07A298 25m
13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 72 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit 2006 06A079 25m 1:20.37
2 112 Uuri Aaron Ilmari Ranz Kuopion Uimaseura 2006 06A843 25m 1:24.70
3 305 Kaapo Laaja Keuruun Toverit 2006 06A715 25m 1:25.33
4 18 Jesse Saarinen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A463 25m 1:25.84
5 253 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä 2006 06A528 25m 1:32.18
6 142 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 25m 1:32.60 LAT
7 93 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit 2006 06B207 25m 1:36.54
8 170 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit 2006 06A903 25m 1:36.55
9 238 Aleksi Metsäpelto Swimming Jyväskylä 2006 06A317 25m 1:36.66
10 233 Ruben Honko Swimming Jyväskylä 2006 06A082 25m 1:36.66
11 37 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A756 25m 1:37.85
12 251 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä 2006 06A522 25m 1:40.04
13 114 Roni Rissanen Kuopion Uimaseura 2006 06A845 25m 1:40.42
14 166 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit 2006 06A803 25m 1:51.05
15 274 Onni Eronen Swimming Jyväskylä 2006 06A987 25m 1:55.56
16 20 Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A478 25m 2:02.15
17 111 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura 2006 06A775 25m 2:05.40
18 279 Mikael Myhkyrä Swimming Jyväskylä 2006 06B138 25m
19 280 Pyry Sillanpää Swimming Jyväskylä 2006 06B182 25m
14 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 102 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura 2005 05A467 25m 1:16.10
2 223 Aleksanteri Nissinen Swimming Jyväskylä 2005 05A016 25m 1:16.50
3 239 Arttu Venemies Swimming Jyväskylä 2005 05A599 25m 1:18.16
4 8 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry 2005 05A475 25m 1:19.17
5 230 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä 2005 05A224 25m 1:19.80
6 242 Konsta Kohonen Swimming Jyväskylä 2005 05A741 25m 1:21.44
7 226 Nikita Daniel Semach Swimming Jyväskylä 2005 05A100 25m 1:22.87
8 7 Mikhail Vilesov Joensuun Uimaseura ry 2005 05A393 25m 1:24.97
9 4 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry 2005 05A260 25m 1:25.84
10 73 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit 2005 05A258 25m 1:26.86
11 74 Miro Järvinen Kouvolan Uimarit 2005 05A573 25m 1:27.85
12 108 Janne Kultala Kuopion Uimaseura 2005 05A995 25m 1:46.36
13 236 Alex Laitiainen Swimming Jyväskylä 2005 05A550 25m 1:46.93
15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 240 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä 2004 04A925 25m 1:16.52
2 222 Markus Veckman Swimming Jyväskylä 2004 04A104 25m 1:18.10
3 101 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura 2004 04A383 25m 1:19.42
4 304 Juuso Salenius Keuruun Toverit 2004 04A792 25m 1:21.25
5 191 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura 2004 04A930 25m 1:21.47
6 103 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura 2004 04A826 25m 1:24.08
7 244 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä 2004 04B044 25m 1:25.34
8 75 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit 2004 04A913 25m 1:27.76
9 229 Niilo Suhonen Swimming Jyväskylä 2004 04A403 25m 1:27.86
10 201 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura 2004 04B313 25m 1:27.87
11 143 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A631 25m 1:32.42
12 163 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit 2004 04B144 25m 1:36.97
13 156 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit 2004 04B065 25m 1:41.57
14 13 Sakari Eskelinen Joensuun Uimaseura ry 2004 04A830 25m 1:43.34
15 154 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B043 25m 1:44.57
16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 135 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit 2003 03A039 25m 1:07.80
2 136 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit 2003 03A437 25m 1:09.04
3 319 Antti Oinonen Uinti Imatra 2003 03B081 25m 1:11.22
4 70 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 25m 1:11.23
2019-11-01 12.48.08 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner