2020-06-05   17:33:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2019 Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2019 Varsinais-Suomi
Place: Organizer: Raision Urheilijat
Pool: 25m Competition Date: Nov 1, 2019 to Nov 3, 2019
12 P11,12,13-16 100m SKU
11 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 270 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry 25m 1:24.50
2008 08A104
2 87 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit 25m 1:24.90
2008 08A063
3 306 Erik Constable Aurajoen Uinti Ry 25m 1:30.65
2008 08A503
4 295 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry 25m 1:31.89
2008 08A339
5 95 Viljam Savolainen Salon Uimarit 2008 08A137 25m 1:33.39
6 181 Amos Korin Åbo Simklubb 2008 08A377 25m 1:33.77
7 182 Niklas Honkanen Åbo Simklubb 2008 08A378 25m 1:34.21
8 193 Matias Rauhala Åbo Simklubb 2008 08A645 25m 1:36.17
9 183 Milo Kallio Åbo Simklubb 2008 08A375 25m 1:39.46
10 200 Jasper Pihlava Åbo Simklubb 2008 08A695 25m 1:40.80
11 106 Santeri Alanto Salon Uimarit 2008 08A704 25m 1:41.67
12 315 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry 2008 08A742 25m 1:43.71
13 296 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry 2008 08A328 25m 1:44.18
14 318 Jan Virransuo Aurajoen Uinti Ry 2008 08A764 25m 1:44.66
15 197 Roope Rantanen Åbo Simklubb 2008 08A646 25m 1:45.14
16 225 Severi Saario Uinti-Vakka 2008 08A420 25m 1:47.62
17 104 Miro Järvinen Salon Uimarit 2008 08A553 25m 1:47.99
18 108 Onni Virtanen Salon Uimarit 2008 08A779 25m 1:53.38
19 231 Leevi Lahtinen Vesihelmen Uimaseura 2008 08A360 25m 2:10.15
20 198 Eemeli Eloranta Åbo Simklubb 2008 08A682 25m
21 294 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti Ry 2008 08A333 25m
22 195 Kasper August Snickars Åbo Simklubb 2008 08A666 25m
23 36 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat 2008 08A327 25m
24 311 Benjamin Milovanov Aurajoen Uinti Ry 2008 08A554 25m
25 303 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry 2008 08A403 25m
26 317 Viktor Hautala Aurajoen Uinti Ry 2008 08A829 25m
12 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 256 Felix Kandolin Aurajoen Uinti Ry 2007 07A090 25m 1:14.18
2 29 Roope Koskela Raision Urheilijat 2007 07A255 25m 1:18.86
3 168 Julius Joonatan Linde Åbo Simklubb 2007 07A322 25m 1:20.80
4 170 Christian Edelman Åbo Simklubb 2007 07A367 25m 1:23.31
5 175 Eelis Lummaa Åbo Simklubb 2007 07A384 25m 1:24.23
6 266 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry 2007 07A252 25m 1:27.09
7 160 Joel sulonen Åbo Simklubb 2007 07A203 25m 1:28.30
8 230 Elias Salo Vesihelmen Uimaseura 2007 07A366 25m 1:30.39
9 297 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A608 25m 1:31.33
10 276 Ossi Tikka Aurajoen Uinti Ry 2007 07A328 25m 1:35.87
11 42 Patric Meriholvi Raision Urheilijat 2007 07A625 25m 1:41.73
12 27 Roope Käär Raision Urheilijat 2007 07A184 25m 1:41.83
13 292 Nikke Laine Aurajoen Uinti Ry 2007 07A548 25m 1:44.43
14 45 Arttu Carne Raision Urheilijat 2007 07A768 25m 1:50.64
15 188 Akseli Niskala Åbo Simklubb 2007 07A696 25m 1:53.85
16 308 Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry 2007 07A783 25m 1:56.02
17 307 Oliver Rautala Aurajoen Uinti Ry 2007 07A782 25m 1:56.28
18 293 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry 2007 07A547 25m
19 312 Otto Anttila Aurajoen Uinti Ry 2007 07A823 25m
20 199 Lauri Kirjonen Åbo Simklubb 2007 07A901 25m
21 304 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry 2007 07A716 25m
13-16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 1 Aku Kaila Raision Urheilijat 2003 03A054 25m 59.30
2 251 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti Ry 2004 04A791 25m 1:01.23
3 116 Santeri Herpola Åbo Simklubb 2003 03A188 25m 1:02.83
4 145 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb 2003 03A892 25m 1:03.31
5 102 Alexander Malyshkov Salon Uimarit 2004 04B259 25m 1:03.43
6 120 Eemil Kankare Åbo Simklubb 2003 03A474 25m 1:03.60
7 74 verneri lehtovaara Salon Uimarit 2004 04A252 25m 1:04.69
8 237 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 2004 04A196 25m 1:05.00
9 122 LAURI KINNUNEN Åbo Simklubb 2003 03A537 25m 1:05.74
10 354 Rasmus Kalvik Ålands Simförening 2004 04A904 25m 1:06.99
11 291 Nardi Orenshtein Aurajoen Uinti Ry 2005 05B076 25m 1:10.86
12 358 Einar Melin Ålands Simförening 2004 04B169 25m 1:15.10
13 224 Rasmus Salminen Uinti-Vakka 2004 04B262 25m 1:20.06
14 129 Veeti Valdolin Åbo Simklubb 2005 05A284 25m 1:20.65
15 359 Joa Metsola Ålands Simförening 2005 05A948 25m 1:20.91
16 15 Aaro Törnström Raision Urheilijat 2006 06A160 25m 1:21.54
17 356 Milo Bergman Ålands Simförening 2006 06A425 25m 1:22.75
18 110 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit 2005 05B256 25m 1:25.21
19 169 Linus Korin Åbo Simklubb 2006 06A619 25m 1:31.38
20 357 MÅNS AXEL DENNIS
MANELIUS
Ålands Simförening 2006 06A533 25m 1:34.60
21 138 Frans Sandblom Åbo Simklubb 2006 06A101 25m 1:34.79
22 287 Kasper Vira Aurajoen Uinti Ry 2006 06A821 25m 1:34.80
23 337 Aaron Hannula Uimaseura Kaarina 2005 05A690 25m 1:35.37
24 23 Erik Loukine Raision Urheilijat 2006 06A429 25m 1:36.37
25 163 Ilari Linderborg Åbo Simklubb 2006 06A532 25m 1:39.94
26 289 Ilmari Kunttu Aurajoen Uinti Ry 2006 06A836 25m 1:45.54
27 365 Hugo Mirén Ålands Simförening 2006 06A813 25m 1:45.95
28 274 Peter Kanninen Aurajoen Uinti Ry 2006 06A587 25m 1:54.79
29 271 Aleksi Nurmi Aurajoen Uinti Ry 2006 06A541 25m 1:54.79
2019-11-01 13.00.31 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner