2020-06-05   18:07:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2019 Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2019 Varsinais-Suomi
Place: Organizer: Raision Urheilijat
Pool: 25m Competition Date: Nov 1, 2019 to Nov 3, 2019
2 P12,13,14,15,16 100m RU
12 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 256 Felix Kandolin Aurajoen Uinti Ry 25m 1:26.50
2007 07A090
2 170 Christian Edelman Åbo Simklubb 25m 1:28.75
2007 07A367
3 230 Elias Salo Vesihelmen Uimaseura 25m 1:33.52
2007 07A366
4 266 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry 25m 1:34.24
2007 07A252
5 168 Julius Joonatan Linde Åbo Simklubb 2007 07A322 25m 1:34.52
6 29 Roope Koskela Raision Urheilijat 2007 07A255 25m 1:35.13
7 175 Eelis Lummaa Åbo Simklubb 2007 07A384 25m 1:35.27
8 297 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A608 25m 1:40.40
9 27 Roope Käär Raision Urheilijat 2007 07A184 25m 1:41.41
10 42 Patric Meriholvi Raision Urheilijat 2007 07A625 25m 1:42.13
11 276 Ossi Tikka Aurajoen Uinti Ry 2007 07A328 25m 1:48.61
12 160 Joel sulonen Åbo Simklubb 2007 07A203 25m 1:49.58
13 45 Arttu Carne Raision Urheilijat 2007 07A768 25m 1:55.06
14 50 Matias Lehtinen Raision Urheilijat 2007 07A853 25m 2:05.80
15 188 Akseli Niskala Åbo Simklubb 2007 07A696 25m 2:07.84
16 199 Lauri Kirjonen Åbo Simklubb 2007 07A901 25m 2:12.97
13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 7 Lauri Aho Raision Urheilijat 2006 06A014 25m 1:22.95
2 267 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry 2006 06A534 25m 1:22.95
3 114 Veeti Salminen Someron Esa 2006 06A012 25m 1:23.45
4 257 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry 2006 06A283 25m 1:26.64
5 260 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06A458 25m 1:27.85
6 261 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06A459 25m 1:29.59
7 15 Aaro Törnström Raision Urheilijat 2006 06A160 25m 1:31.40
8 138 Frans Sandblom Åbo Simklubb 2006 06A101 25m 1:33.09
9 125 Tomas Laine Åbo Simklubb 2006 06A077 25m 1:33.22
10 162 Santeri Holmberg Åbo Simklubb 2006 06A484 25m 1:33.37
11 80 Kalle Yli-Jama Salon Uimarit 2006 06A108 25m 1:38.44
12 169 Linus Korin Åbo Simklubb 2006 06A619 25m 1:38.66
13 163 Ilari Linderborg Åbo Simklubb 2006 06A532 25m 1:44.68
14 189 Sisu Korpinen Åbo Simklubb 2006 06A993 25m 1:46.58
15 159 Matias Seppä Åbo Simklubb 2006 06A462 25m 1:49.05
16 203 Ismail Fedulin Åbo Simklubb 2006 06B125 25m 1:50.91
17 23 Erik Loukine Raision Urheilijat 2006 06A429 25m 1:51.77
18 275 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry 2006 06A592 25m 1:58.84
19 233 Henri Porma Vesihelmen Uimaseura 2006 06B075 25m 2:02.11
14 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 246 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti Ry 2005 05A167 25m 1:12.38
2 85 Miika Nurminen Salon Uimarit 2005 05A624 25m 1:16.35
3 130 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb 2005 05A276 25m 1:16.50
4 150 Luka Laaksonen Åbo Simklubb 2005 05A517 25m 1:17.14
5 115 Oliver Priimägi Someron Esa 2005 05A685 25m 1:17.85
6 291 Nardi Orenshtein Aurajoen Uinti Ry 2005 05B076 25m 1:17.87
7 278 Maksim Amosov Aurajoen Uinti Ry 2005 05A932 25m 1:20.76
8 129 Veeti Valdolin Åbo Simklubb 2005 05A284 25m 1:27.65
9 148 Max Allén Åbo Simklubb 2005 05A484 25m 1:30.48
10 142 Eemeli Arnell Åbo Simklubb 2005 05A327 25m 1:32.70
11 206 Harald Nummela Åbo Simklubb 2005 05B227 25m
15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 251 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti Ry 2004 04A791 25m 1:10.32
2 102 Alexander Malyshkov Salon Uimarit 2004 04B259 25m 1:11.64
3 237 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 2004 04A196 25m 1:13.10
4 82 Joona Pohjola Salon Uimarit 2004 04A607 25m 1:14.07
5 152 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 2004 04A845 25m 1:14.33
6 227 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura 2004 04B029 25m 1:15.05
7 147 Rasmus Rekola Åbo Simklubb 2004 04A638 25m 1:19.57
8 224 Rasmus Salminen Uinti-Vakka 2004 04B262 25m 1:25.83
9 247 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti Ry 2004 04A425 25m 1:28.88
16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 120 Eemil Kankare Åbo Simklubb 2003 03A474 25m 1:07.51
2 122 LAURI KINNUNEN Åbo Simklubb 2003 03A537 25m 1:11.06
3 226 Aapo Huhti Vesihelmen Uimaseura 2003 03A936 25m 1:15.96
4 137 Aaro Puutio Åbo Simklubb 2003 03A834 25m 1:17.99
2019-11-01 13.00.21 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner