2020-06-05   18:06:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2019 Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2019 Varsinais-Suomi
Place: Organizer: Raision Urheilijat
Pool: 25m Competition Date: Nov 1, 2019 to Nov 3, 2019
22 T10,13,14,15 200m VU
10 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 46 Matilda Karvonen Raision Urheilijat 25m 2:52.62
2009 09A209
2 298 Elsa Constable Aurajoen Uinti Ry 25m 2:55.95
2009 09A141
3 31 Josefiina Kinos Raision Urheilijat 25m 3:03.20
2009 09A082
4 184 Vilja Suominen Åbo Simklubb 25m 3:13.85
2009 09A159
5 300 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti Ry 2009 09A138 25m 3:18.12
6 340 Sofia Danska Uimaseura Kaarina 2009 09A016 25m 3:20.47
7 105 Emma Laaksonen Salon Uimarit 2009 09A340 25m 3:26.63
8 38 Aada Kaila Raision Urheilijat 2009 09A127 25m 3:27.18
9 201 Vilma Keski-Korsu Åbo Simklubb 2009 09A415 25m
10 59 Hilla Pajula Raision Urheilijat 2009 09A536 25m
11 172 Selma Syrjänen Åbo Simklubb 2009 09A058 25m
12 57 Mona Hankavuori Raision Urheilijat 2009 09A510 25m
13 196 Ida sulonen Åbo Simklubb 2009 09A395 25m
14 194 Lisette Schaper Åbo Simklubb 2009 09A390 25m
15 178 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb 2009 09A118 25m
16 51 Miina Mäkinen Raision Urheilijat 2009 09A363 25m
17 190 Emma Karimäki Åbo Simklubb 2009 09A219 25m
13 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 135 Ellen Kaituri Åbo Simklubb 2006 06A086 25m 2:10.39
2 16 Sini Mäkilä Raision Urheilijat 2006 06A201 25m 2:10.41
3 151 Daniela Lietzén Åbo Simklubb 2006 06A241 25m 2:17.80
4 244 Elsa Vira Aurajoen Uinti Ry 2006 06A033 25m 2:18.62
5 154 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb 2006 06A311 25m 2:18.99
6 264 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti Ry 2006 06A551 25m 2:20.49
7 128 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb 2006 06A089 25m 2:20.62
8 252 Ronja Vilska Aurajoen Uinti Ry 2006 06A239 25m 2:24.48
9 161 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb 2006 06A473 25m 2:24.88
10 259 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti Ry 2006 06A436 25m 2:27.45
11 83 Kerttu Heinä Salon Uimarit 2006 06A261 25m 2:32.14
12 149 mathilda heikiö Åbo Simklubb 2006 06A212 25m 2:32.65
13 153 Tilda Saine Åbo Simklubb 2006 06A291 25m 2:33.89
14 99 Sara Suonio Salon Uimarit 2006 06A654 25m 2:35.44
15 255 Emma Haapanen Aurajoen Uinti Ry 2006 06A249 25m 2:44.35
16 309 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06B010 25m 2:45.88
17 280 Aino-Maija Grönholm Aurajoen Uinti Ry 2006 06A743 25m 2:52.98
18 265 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti Ry 2006 06A559 25m 2:53.43
19 364 Emma Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening 2006 06A800 25m 2:58.67
20 40 Iiris Aittokallio Raision Urheilijat 2006 06A888 25m 2:59.19
21 39 Emilia Häjänen Raision Urheilijat 2006 06A890 25m 3:00.54
22 371 Karmen Johanson Aurajoen Uinti Ry 2006 06A750 25m 3:02.90
23 54 Maisa Kummila Raision Urheilijat 2006 06B052 25m 3:13.46
24 37 Noora Riionheimo Raision Urheilijat 2006 06A873 25m 3:17.58
25 44 Veera Helkkala Raision Urheilijat 2006 06A911 25m 3:17.63
26 322 Lulu Luukkaa Aurajoen Uinti Ry 2006 06B190 25m
14 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 254 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti Ry 2005 05A538 25m 2:11.72
2 139 Ella Suominen Åbo Simklubb 2005 05A308 25m 2:12.66
3 143 Maura Bergström Åbo Simklubb 2005 05A338 25m 2:13.53
4 141 Minttu Kiili Åbo Simklubb 2005 05A306 25m 2:14.49
5 21 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat 2005 05A585 25m 2:15.23
6 248 Emma Nieminen Aurajoen Uinti Ry 2005 05A269 25m 2:23.83
7 134 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb 2005 05A266 25m 2:28.21
8 305 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti Ry 2005 05B147 25m 2:29.72
9 96 Vilma Manninen Salon Uimarit 2005 05A869 25m 2:33.29
10 361 Ella Bäckman Ålands Simförening 2005 05A979 25m 2:42.85
11 53 Saimi Räty Raision Urheilijat 2005 05B179 25m 3:00.62
15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 4 Aino-Kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 2:05.39
2 9 Irene Mäkilä Raision Urheilijat 2004 04A289 25m 2:05.88
3 118 Aino Rantala Åbo Simklubb 2004 04A204 25m 2:11.09
4 240 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti Ry 2004 04A243 25m 2:11.96
5 238 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti Ry 2004 04A194 25m 2:14.11
6 140 Oona Sirkiä Åbo Simklubb 2004 04A596 25m 2:21.89
7 331 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina 2004 04A086 25m 2:37.68
8 132 Roosa Lahti Åbo Simklubb 2004 04A548 25m 2:38.05
9 353 Emelie Måtar Ålands Simförening 2004 04A787 25m 2:43.28
2019-11-01 13.00.43 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner