2020-06-05   17:06:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM 2019 Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2019 Varsinais-Suomi
Place: Organizer: Raision Urheilijat
Pool: 25m Competition Date: Nov 1, 2019 to Nov 3, 2019
26 T10,11,12-15 50m VU
10 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 298 Elsa Constable Aurajoen Uinti Ry 25m 35.00
2009 09A141
2 340 Sofia Danska Uimaseura Kaarina 25m 35.54
2009 09A016
3 178 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb 25m 35.57
2009 09A118
4 172 Selma Syrjänen Åbo Simklubb 25m 36.31
2009 09A058
5 184 Vilja Suominen Åbo Simklubb 2009 09A159 25m 36.54
6 194 Lisette Schaper Åbo Simklubb 2009 09A390 25m 37.09
7 46 Matilda Karvonen Raision Urheilijat 2009 09A209 25m 38.94
8 31 Josefiina Kinos Raision Urheilijat 2009 09A082 25m 40.33
9 105 Emma Laaksonen Salon Uimarit 2009 09A340 25m 40.56
10 300 Amelie Halkosaari Aurajoen Uinti Ry 2009 09A138 25m 40.65
11 208 Lotta Uusikartano Åbo Simklubb 2009 09A690 25m 40.87
12 57 Mona Hankavuori Raision Urheilijat 2009 09A510 25m 41.28
13 49 Peppi Pulkkinen Raision Urheilijat 2009 09A377 25m 41.78
14 201 Vilma Keski-Korsu Åbo Simklubb 2009 09A415 25m 42.53
15 38 Aada Kaila Raision Urheilijat 2009 09A127 25m 43.38
16 59 Hilla Pajula Raision Urheilijat 2009 09A536 25m 43.84
17 190 Emma Karimäki Åbo Simklubb 2009 09A219 25m 44.89
18 320 Alina Niittymäki Aurajoen Uinti Ry 2009 09A540 25m 46.54
19 350 Aada Kanervo Uimaseura Kaarina 2009 09A217 25m 47.00
20 196 Ida sulonen Åbo Simklubb 2009 09A395 25m 47.69
21 52 Senni Soininen Raision Urheilijat 2009 09A396 25m 49.60
22 109 Iina Lehtinen Salon Uimarit 2009 09A551 25m 50.03
23 51 Miina Mäkinen Raision Urheilijat 2009 09A363 25m 52.91
24 316 Joanna Fernández
Mieronkoski
Aurajoen Uinti Ry 2009 09A461 25m 54.31
25 48 Bea Back Raision Urheilijat 2009 09A288 25m 54.74
26 111 Rosa Sjöblom Salon Uimarit 2009 09A673 25m 56.86
11 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 187 Lotta Luotola Åbo Simklubb 2008 08A400 25m 32.10
2 299 Veera Knuutila Aurajoen Uinti Ry 2008 08A346 25m 33.16
3 262 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti Ry 2008 08A074 25m 33.60
4 176 Saara Pakomäki Åbo Simklubb 2008 08A225 25m 35.46
5 302 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti Ry 2008 08A396 25m 36.55
6 313 Ida-Linnea Nelimarkka Aurajoen Uinti Ry 2008 08A624 25m 38.17
7 321 Nea Niemi Aurajoen Uinti Ry 2008 08A950 25m 39.49
8 61 Celina Bäckström Raision Urheilijat 2008 08A912 25m 41.03
9 314 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry 2008 08A600 25m 41.63
10 192 Nea Veiro Åbo Simklubb 2008 08A522 25m 41.88
11 186 Annika Andersen Åbo Simklubb 2008 08A401 25m 41.89
12 58 Mona Mäkelä Raision Urheilijat 2008 08A818 25m 42.50
13 204 Emma Nygård Åbo Simklubb 2008 08A773 25m 42.50
14 290 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti Ry 2008 08A303 25m 44.05
15 323 Eevi Klaara Orenshtein Aurajoen Uinti Ry 2008 08A951 25m 51.37
16 207 ISABELLA NORRMAN Åbo Simklubb 2008 08A832 25m 54.79
12-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 9 Irene Mäkilä Raision Urheilijat 2004 04A289 25m 26.49
2 4 Aino-Kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 27.03
3 16 Sini Mäkilä Raision Urheilijat 2006 06A201 25m 27.23
4 5 Riikka Niskala Raision Urheilijat 2004 04A142 25m 27.28
5 2 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 25m 27.42
6 118 Aino Rantala Åbo Simklubb 2004 04A204 25m 27.44
7 21 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat 2005 05A585 25m 27.56
8 86 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit 2005 05A633 25m 27.76
9 240 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti Ry 2004 04A243 25m 27.79
10 242 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti Ry 2005 05A070 25m 27.87
11 117 Siiri Konkka Åbo Simklubb 2004 04A103 25m 27.99
12 127 Sonila Selimi Åbo Simklubb 2005 05A278 25m 28.71
13 355 Hanna Blomqvist Ålands Simförening 2005 05A691 25m 28.74
14 141 Minttu Kiili Åbo Simklubb 2005 05A306 25m 28.96
15 134 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb 2005 05A266 25m 29.86
16 155 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb 2007 07A146 25m 29.87
17 167 Emma Loo Åbo Simklubb 2004 04B129 25m 30.30
18 6 Ida Maliranta Raision Urheilijat 2004 04A154 25m 30.35
19 158 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb 2006 06A392 25m 30.37
20 259 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti Ry 2006 06A436 25m 30.53
21 279 Viivi Laiho Aurajoen Uinti Ry 2005 05B007 25m 30.57
22 149 mathilda heikiö Åbo Simklubb 2006 06A212 25m 30.63
23 126 Aino Laine Åbo Simklubb 2007 07A013 25m 30.90
24 305 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti Ry 2005 05B147 25m 30.94
25 12 Mette Peltola Raision Urheilijat 2005 05A136 25m 30.99
26 252 Ronja Vilska Aurajoen Uinti Ry 2006 06A239 25m 31.06
27 253 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry 2007 07A075 25m 31.43
28 153 Tilda Saine Åbo Simklubb 2006 06A291 25m 31.53
29 249 Aino Kurki Aurajoen Uinti Ry 2005 05A264 25m 31.56
30 282 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry 2007 07A471 25m 31.58
31 283 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A468 25m 31.59
32 353 Emelie Måtar Ålands Simförening 2004 04A787 25m 31.83
33 166 Naomi Leo Åbo Simklubb 2007 07A306 25m 31.90
34 269 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A281 25m 32.13
35 309 Sara Elomäki Aurajoen Uinti Ry 2006 06B010 25m 32.36
36 164 Amanda Vuori Åbo Simklubb 2007 07A289 25m 32.54
37 286 Nella Imponen Aurajoen Uinti Ry 2007 07A517 25m 32.55
38 19 Julia Sihvo Raision Urheilijat 2006 06A269 25m 32.69
39 123 Janna Tepsa Åbo Simklubb 2005 05A214 25m 32.82
40 165 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb 2007 07A278 25m 33.17
41 360 Tindra Sjöström Ålands Simförening 2005 05A965 25m 33.18
42 352 Céline Flöjt Ålands Simförening 2005 05A453 25m 33.44
43 232 Milka Tuomela Vesihelmen Uimaseura 2004 04B316 25m 34.01
44 235 Alma Paavilainen Vesihelmen Uimaseura 2006 06B102 25m 34.30
45 367 Julia Eriksson Ålands Simförening 2005 05B111 25m 34.47
46 273 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti Ry 2007 07A315 25m 34.57
47 363 Theresia Lindholm Ålands Simförening 2006 06A732 25m 34.87
48 364 Emma Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening 2006 06A800 25m 35.08
49 177 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb 2006 06A833 25m 35.13
50 351 Inari Sonkkila Uimaseura Kaarina 2006 06B121 25m 35.75
51 319 Elsi Tuominen Aurajoen Uinti Ry 2005 05B225 25m 35.76
52 234 Unna Heino Vesihelmen Uimaseura 2006 06B103 25m 36.02
53 157 Elsa Koskinen Åbo Simklubb 2006 06A390 25m 36.34
54 205 Senni Jalonen Åbo Simklubb 2006 06B131 25m 36.55
55 345 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina 2007 07A629 25m 37.55
56 284 Minea Kumlander Aurajoen Uinti Ry 2007 07A507 25m 37.86
57 301 Iiris Paloposki Aurajoen Uinti Ry 2007 07A571 25m 39.51
58 288 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti Ry 2007 07A532 25m 40.58
59 44 Veera Helkkala Raision Urheilijat 2006 06A911 25m 41.44
60 171 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb 2006 06A647 25m 42.20
61 202 Heta Allén Åbo Simklubb 2007 07A950 25m 44.88
62 268 Aino Viitala Aurajoen Uinti Ry 2006 06A557 25m 44.91
63 322 Lulu Luukkaa Aurajoen Uinti Ry 2006 06B190 25m 45.30
2019-11-01 13.00.45 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Suomen Uimaliitto

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner