Program för Sum-Sim riksfinal 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 7 december 2019 kl. 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 riksfinal
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 dec 2019 till den 8 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 1500m frisim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Umeå terräng & motor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-16 |
16:48.59 |
|
Alba Forés |
1998 |
SK Triton |
SWE |
Helsingborg |
SWE |
2014-12-05 |
|
|
FM: Lucie Hanquet (2003) 16:54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1103 |
1 |
|
Moa Holmquist |
2004 |
JÖNKÖPING |
18:21.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2197 |
2 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
POSEIDON |
18:15.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1415 |
3 |
|
Selma Avdic |
2003 |
GÖTEBORG |
18:04.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2323 |
4 |
|
Mica Nolén |
2004 |
SK TRITON |
17:57.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
682 |
5 |
|
Isabel Teglöf |
2003 |
SK NEPTUN |
18:03.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1203 |
6 |
|
Amanda Weiding |
2003 |
LASS |
18:07.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
7 |
|
Ida Lithner |
2004 |
SÄFFLE SS |
18:15.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
863 |
8 |
|
Zeline Bengtson |
2003 |
SÖDERTÖRN |
18:26.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 1500m frisim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1424 |
1 |
|
Ebba Holmdahl |
2003 |
GÖTEBORG |
17:55.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1418 |
2 |
|
Johanna Edgren |
2004 |
GÖTEBORG |
17:42.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
990 |
3 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
17:30.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1423 |
4 |
|
Lucie Hanquet |
2003 |
GÖTEBORG |
16:35.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2135 |
5 |
|
Kristina Orban |
2004 |
MKK |
17:30.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1632 |
6 |
|
Linn Thid |
2003 |
ELFSBORG |
17:37.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1818 |
7 |
|
Emilia Nordén |
2003 |
HS |
17:49.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2172 |
8 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
SK HAJEN |
17:57.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-07 12:49:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|