Program för NUSS yngre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1-17; insim 07:00-08:15
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Linköpings Simhall |
Arrangör: |
LASS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
nussyf13 |
33.30 |
|
Linnéa Englund |
2003 |
Karlstads SS |
|
|
|
2016-02-07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
1 |
|
Hedvig Lycke |
2007 |
S 77 |
44.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
2 |
|
Vilma Olsson |
2007 |
UDDEVALLA |
43.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Isabella Isomaa |
2007 |
JÖNKÖPING |
43.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
4 |
|
Meja Wernersson |
2007 |
ÖSA |
43.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
5 |
|
Fanny Ivarsson |
2007 |
LASS |
43.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
6 |
|
Saga Wallin |
2007 |
S 77 |
44.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13 |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Nellie Westerlund |
2007 |
KARLSTAD |
42.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Viola Högberg |
2007 |
LASS |
42.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
3 |
|
Ellen Jörstad |
2007 |
ÖSA |
41.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
4 |
|
Stina Röhss |
2007 |
S 77 |
42.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
5 |
|
Elsa Vikarand |
2007 |
UDDEVALLA |
42.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
6 |
|
Alicia Wallberg |
2007 |
NKK |
43.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13 |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Edith Fredriksson |
2007 |
ELFSBORG |
41.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
41.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
40.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Angelica Hietanen |
2007 |
LASS |
41.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
5 |
|
Althaea Süsskind |
2007 |
LASS |
41.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
6 |
|
Hailey Larsson |
2007 |
S 77 |
41.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13 |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
1 |
|
Majken Olsson |
2007 |
UDDEVALLA |
39.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Nike Söderström |
2007 |
UPSALA S |
39.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Freja Malmgren |
2007 |
S 71 |
39.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
4 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
39.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
5 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
39.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Emma Bergqvist |
2007 |
JÖNKÖPING |
40.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim FL 13 |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Elin Segerström |
2007 |
KARLSTAD |
38.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Hillevi Östlund |
2007 |
HARNÄS SKU |
37.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
3 |
|
Alva Rohman |
2007 |
STRÖMSTAD |
37.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
4 |
|
Elvira Muhr |
2007 |
VÄSTERÅS |
37.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Ella Flyckt |
2007 |
ELFSBORG |
38.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
6 |
|
Tova Axelsson |
2007 |
S02 |
38.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 08:13:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|