Program för Duvedoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 12/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 13.00-13.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Duveholmshallen |
Arrangör: |
Karineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jan 2020 till den 12 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Fjärilsim Flickor A-C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Louise Lowe |
2005 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
4 |
|
Vera Romin |
2005 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Fjärilsim Flickor A-C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
1 |
|
Thea Lundgren |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:47.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:30.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
3 |
|
Ella Hagström |
2007 |
NKK |
1:25.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Elin Andersson |
2005 |
KATRINEHOL |
1:23.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:25.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:29.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:38.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Fjärilsim Flickor A-C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:21.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
2 |
|
Hilma Broden |
2003 |
NKK |
1:17.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:15.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4 |
|
Ebba Holgersson |
2005 |
NKK |
1:07.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Ella Lindroth |
2001 |
NKK |
1:09.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Ylva Andersson |
2005 |
NKK |
1:17.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
7 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
NKK |
1:20.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:22.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-12 13:08:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|