Program för Duvedoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 12/1 Klockan 14.00 (Insim kl. 13.00-13.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Duveholmshallen |
Arrangör: |
Karineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jan 2020 till den 12 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Pojkar A-C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Dimitri Basov |
2007 |
NKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Axel Sköld |
2007 |
NKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Oliver Henriksson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
1:49.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
5 |
|
Philip Lowe |
2007 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Sixten Carlsson |
2007 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Pojkar A-C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
August Siverskog |
2007 |
KATRINEHOL |
1:44.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Felix Eriksson |
2005 |
KATRINEHOL |
1:32.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Jacky Thai |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:26.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
1:22.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Erik Blomqvist |
2006 |
KATRINEHOL |
1:23.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Robert Hanouch |
2006 |
NKK |
1:28.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
7 |
|
Johan Ekroth |
2002 |
KATRINEHOL |
1:35.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
8 |
|
Hugo Lindquist |
2007 |
STRÄNGNÄS |
1:44.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Pojkar A-C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Hugo Klang |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:19.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Elias Arvidsson |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:15.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Amir Pehlivanovic |
2004 |
NKK |
1:13.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
William Norén |
2006 |
NKK |
1:12.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Carl Bönnemark |
2006 |
NKK |
1:13.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Rasmus Landin |
2005 |
NKK |
1:13.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
7 |
|
Amadeus Ahlman |
2003 |
KATRINEHOL |
1:16.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Thure Essén |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:20.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 100m Medley Pojkar A-C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Mario Orrego |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:08.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
|
Olle Pettersson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:06.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Nikola Petrovic |
2004 |
NKK |
1:05.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Emil Kernen |
2002 |
NKK |
1:01.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
5 |
|
Kevin Grahn |
2003 |
KATRINEHOL |
1:04.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
6 |
|
Philip Löfbom |
2003 |
NKK |
1:06.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
7 |
|
Sergej Basov |
2003 |
NKK |
1:07.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
8 |
|
Erik Andersson |
2005 |
NKK |
1:09.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-12 13:08:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|