Program för GladaHudikSimmet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 16/2 Klockan 10.00 (Insim kl. 08.30-09.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Iggesunds Simhall |
Arrangör: |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Medley Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Hudiksvalls Kommun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Aina Höglund |
2006 |
KRAMFORS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
|
Angelina Nilsson |
2008 |
SÖDERHAMN |
1:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
1:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Signe Kvist Stenberg |
2010 |
SÖDERHAMN |
1:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Juno Domeij |
2008 |
SOLLEFTEÅ |
1:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Amanda Häll |
2008 |
BOLLNÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Medley Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Lilly Utterström |
2007 |
NJURUNDA |
1:46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Alice Persson |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Wilma Eriksson |
2007 |
KRAMFORS |
1:38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Alva Käller |
2005 |
HUDIKSVALL |
1:38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Nova Sjöberg |
2008 |
SÖDERHAMN |
1:42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Klara Runarsson |
2007 |
SÖDERHAMN |
1:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Medley Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
1 |
|
Elma Neuman |
2008 |
NJURUNDA |
1:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
3 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Elsa Strömberg |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Linn Turesson |
2006 |
HUDIKSVALL |
1:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Medley Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Ida Furuström |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
3 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Saga Andersson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-16 09:16:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|