Program för Kvarken Games 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 8, 400m VU P13,16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | 1526 | Mantila Artturi | 1992 | SCR | 92A170 | 50 m | 4:15.69 | |
2 | 1129 | Härkönen Henri | 1993 | SGR | 93A925 | 50 m | 4:19.57 | |
3 | 1297 | Kallio Jimi | 1993 | VUS-VSS | 93A802 | 50 m | 4:22.41 | |
4 | 1136 | Varheenmaa Aaro | 1994 | SGR | 94A216 | 50 m | 4:30.19 | |
5 | 1127 | Helekorpi Matias | 1995 | SGR | 95A741 | 50 m | 4:31.55 | |
6 | 1440 | Knuutila Toni | 1993 | PiTU | 93A712 | 50 m | 4:50.62 | |
7 | 1405 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 95A859 | 50 m | 4:59.61 | |
8 | 1356 | Salo Antti | 1995 | VUS-VSS | 95A061 | 50 m | 5:01.80 | |
9 | 1458 | Virta Pietari | 1997 | TaUS | 97A280 | 50 m | 5:01.98 | |
10 | 1308 | Korpi Samuli | 1997 | VUS-VSS | 97A129 | 50 m | 5:13.22 | |
11 | 1325 | Mänty Dennis | 1989 | VUS-VSS | 89A329 | 50 m | 5:17.90 | |
12 | 1436 | Pyykkönen Kalle | 1996 | KOO-VEE | 96A549 | 50 m | 5:18.20 | |
13 | 1409 | Haapala Ville | 1997 | KU | 97A363 | 50 m | 5:22.42 | |
14 | 1286 | Hatunen Lauri | 1998 | VUS-VSS | 98A200 | 50 m | 5:27.42 | |
15 | 1530 | Paloniemi Benjamin | 1997 | SCR | 97A512 | 50 m | 5:29.21 | |
16 | 1352 | Raikio Riku | 1997 | VUS-VSS | 97A027 | 50 m | 5:31.90 | |
17 | 1244 | Hellström Topi | 1994 | SeUi | 94A390 | 50 m | 5:39.47 | |
18 | 1233 | Mustonen Joonatan | 1997 | Virkiä | 97A187 | 50 m | 5:43.22 | |
19 | 1295 | Kallio Anton | 1996 | VUS-VSS | 96A189 | 50 m | 5:43.40 | |
20 | 1467 | Karvonen Mikael | 1997 | OU-73 | 97A295 | 50 m | 5:46.09 | |
21 | 1435 | Mäkinen Oskari | 1997 | KOO-VEE | 97A575 | 50 m | 5:47.82 | |
22 | 1132 | Pesso Mikko | 1997 | SGR | 97A975 | 50 m | 5:49.81 | |
23 | 1157 | Backlund André | 1995 | JS-PU | 95A886 | 50 m | 5:54.33 | |
24 | 1245 | Hemminki Joni | 1998 | SeUi | 98A170 | 50 m | 5:57.20 | |
25 | 1175 | Thodin Robin | 1995 | JS-PU | 95A959 | 50 m | 6:02.12 | |
26 | 1172 | Solvin Jonas | 1997 | JS-PU | 97A124 | 50 m | 6:02.70 | |
27 | 1493 | Keloneva Aku | 1998 | OUS | 98A180 | 50 m | 6:03.21 | |
28 | 1539 | Röytiö Juho | 1998 | SCR | 98A004 | 50 m | 6:04.19 | |
29 | 1442 | Koski Samu | 1998 | PiTU | 98A138 | 50 m | 6:10.21 | |
30 | 1443 | Puistosalo Veli-Pekka | 1998 | PiTU | 98A427 | 50 m | 6:15.97 | |
31 | 1499 | Svanberg Markus | 1998 | OUS | 98A499 | 50 m | 6:25.98 | |
32 | 1475 | Partanen Herkko | 1997 | OU-73 | 97A153 | 50 m | 6:58.89 | |
33 | 1417 | Kirjonen Tony | 1996 | KU | 96B083 | 50 m | 7:12.44 | |
34 | 1477 | Puurunen Topi | 1998 | OU-73 | 98A066 | 50 m | 7:15.81 | |
35 | 1239 | Viitala Matias | 1995 | Virkiä | 95A448 | 50 m | ||
36 | 1163 | Palmroos Jonas | 1995 | JS-PU | 95A011 | 50 m | ||
Tekijä: WinGrodan 1.17.24 | Tulostuspäivämäärä | 23 huhtikuu 2010 |
Lisenssi: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | Tulostusaika | 19:35 |