2020-06-03   10:37:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2019-2020 & SUSS, Borlänge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 25/1 kl. 10.00 (Insim kl. 08.50-09.50)

Document
Heatlista
UGP2 2019-2020 och SUSS
Plats: Maserhallen Arrangör: Borlänge Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
Gren 1, 200m Frisim Damer
Final 1 (6)
Sponsor: Ungdoms GP 2 2019-2020
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:00
1 25m
70 2 Isabella Ihrlund 2007 FALUN 25m
30 3 Hedvig Eriksson 2006 BORLÄNGE 3:13.80 25m
109 4 Lovisa Leonardsson 2005 LUDVIKA SS 3:01.63 25m
125 5 Anna Sisell 2003 SS MORA 3:03.84 25m
54 6 Moa Öhlund 2005 FALUN 25m
7 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:04
Anm tid
Start ca:
112 1 Hanna Skogbergs 2005 LUDVIKA SS 3:01.05 25m
64 2 Maja Nyström 2007 FALUN 2:58.67 25m
94 3 Ebba Sundberg 2006 GÄVLE SS 2:54.05 25m
15 4 Melina Abrishami 2006 BORLÄNGE 2:49.60 50m
108 5 Emma Dolan 2006 HEDEMORA 2:51.23 25m
113 6 Rosa Söderholm 2005 LUDVIKA SS 2:57.10 25m
93 7 Ronja Nordlund 2006 GÄVLE SS 2:59.89 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:08
65 1 Olivia Eriksson 2007 FALUN 2:49.52 25m
56 2 Alice Lundin 2007 FALUN 2:45.03 25m
82 3 Lisa Holfve 2005 GÄVLE SS 2:41.28 25m
98 4 Stella Karlsson 2006 HARNÄS SKU 2:37.08 25m
134 5 Märta Karlsson 2007 SÖDERHAMN 2:37.30 25m
29 6 Ebba Axelsson 2006 BORLÄNGE 2:41.83 25m
107 7 Elisha Cloudy Weerasinghe 2006 HEDEMORA 2:48.74 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:11
57 1 Emma Färlin 2006 FALUN 2:36.76 25m
62 2 Ida Tengvall Williams 2005 FALUN 2:33.86 25m
133 3 Emelie Runarsson 2006 SÖDERHAMN 2:31.41 25m
90 4 Junie Mattsson 2007 GÄVLE SS 2:28.71 25m
2 5 Edith Wallberg 2007 BOLLNÄS SS 2:31.25 25m
81 6 Hanna  Stolt 2004 GÄVLE SS 2:33.50 25m
61 7 Hanna Frank 2006 FALUN 2:35.26 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:14
Anm tid
Start ca:
85 1 Agnes Edvinsson 2006 GÄVLE SS 2:28.47 25m
39 2 Alma Norgren 2004 BÅLSTA SK 2:22.54 25m
55 3 Sara Strömsöe 2006 FALUN 2:21.97 25m
13 4 Olivia Nyström 2006 BORLÄNGE 2:19.81 25m
128 5 Anna Jönsson 2003 SANDVIKEN 2:21.20 25m
53 6 Tuva Hjemli 2005 FALUN 2:22.11 25m
137 7 Elise Käck 2006 VAIK SK 2:26.93 25m
Gren 1, 200m Frisim Damer Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:17
136 1 Ida Furuström 2005 SÖDERHAMN 2:19.38 25m
48 2 Amanda Jobs 2003 FALUN 2:15.67 25m
131 3 Junia Eklund 2006 SÖDERHAMN 2:14.81 25m
129 4 Saga Boråker 2004 SANDVIKEN 2:12.38 25m
9 5 Emma Larsson 2002 BORLÄNGE 2:14.41 25m
51 6 Louise Haglöv 2003 FALUN 2:15.06 25m
130 7 Moa Kvarnlöf 2004 SANDVIKEN 2:18.17 25m
2020-01-25 10:02:39 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Borlänge Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner