2020-04-04   16:22:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2019-2020 & SUSS, Borlänge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Lördag 25/1 kl. 10.00 (Insim kl. 08.50-09.50)

Document
Heatlista
UGP2 2019-2020 och SUSS
Plats: Maserhallen Arrangör: Borlänge Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
Gren 31, 50m Frisim Damer
Final 1 (11)
Sponsor: Svenska Ungdomssimspelen 2019
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:27
1 25m
2 25m
139 3 Amanda Käck 2011 VAIK SK 25m
45 4 Maja Bergman 2010 FAGERSTA 25m
141 5 Moa Bäck 2011 VAIK SK 25m
6 25m
7 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 2 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:28
Anm tid
Start ca:
1 25m
140 2 Sigrid Munters 2011 VAIK SK 1:03.79 25m
34 3 Evelina Myhr 2009 BORLÄNGE 49.21 25m
32 4 Karin Danielsson 2010 BORLÄNGE 48.42 25m
18 5 Linn Sterkenburg 2009 BORLÄNGE 48.93 25m
14 6 Alice Jämte Lindholm 2008 BORLÄNGE 49.96 25m
7 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 3 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:29
31 1 Sara Hydén 2008 BORLÄNGE 45.44 25m
26 2 Wilma Svantes 2009 BORLÄNGE 43.06 25m
109 3 Lovisa Leonardsson 2005 LUDVIKA SS 37.26 25m
93 4 Ronja Nordlund 2006 GÄVLE SS 36.14 25m
68 5 Lovisa Morén 2006 FALUN 36.35 25m
30 6 Hedvig Eriksson 2006 BORLÄNGE 40.06 25m
119 7 Sofia Monk 2006 LUDVIKA SS 43.23 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 4 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:30
113 1 Rosa Söderholm 2005 LUDVIKA SS 35.65 25m
117 2 Valentina Cingolani 2007 LUDVIKA SS 35.50 25m
23 3 Saimi Lylander 2009 BORLÄNGE 35.27 25m
64 4 Maja Nyström 2007 FALUN 35.00 25m
97 5 Filippa Daleving 2007 GÄVLE SS 35.26 25m
94 6 Ebba Sundberg 2006 GÄVLE SS 35.30 25m
19 7 Mira Björkman 2010 BORLÄNGE 35.64 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 5 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:32
Anm tid
Start ca:
27 1 Linn Olsson 2010 BORLÄNGE 34.83 25m
22 2 Lovis Mikaelsson Blomström 2007 BORLÄNGE 34.61 25m
63 3 Thea Klingberg 2006 FALUN 34.54 25m
28 4 Stella Malm 2006 BORLÄNGE 34.03 25m
125 5 Anna Sisell 2003 SS MORA 34.39 25m
112 6 Hanna Skogbergs 2005 LUDVIKA SS 34.55 25m
66 7 Evelina Lemon 2006 FALUN 34.82 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 6 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:33
65 1 Olivia Eriksson 2007 FALUN 33.97 25m
108 2 Emma Dolan 2006 HEDEMORA 33.48 25m
57 3 Emma Färlin 2006 FALUN 32.96 25m
11 4 Elena Mortazavi 2004 BORLÄNGE 32.73 25m
29 5 Ebba Axelsson 2006 BORLÄNGE 32.84 25m
126 6 Edith Trapp-Östling 2006 SS MORA 33.09 25m
61 7 Hanna Frank 2006 FALUN 33.72 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 7 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:34
107 1 Elisha Cloudy Weerasinghe 2006 HEDEMORA 32.68 25m
4 2 Eleanor  Fredholm 2007 BOLLNÄS SS 32.59 25m
79 3 Nathalie Stigenberg 2004 GÄVLE SS 32.49 25m
54 4 Moa Öhlund 2005 FALUN 32.28 25m
134 5 Märta Karlsson 2007 SÖDERHAMN 32.36 25m
15 6 Melina Abrishami 2006 BORLÄNGE 32.58 25m
56 7 Alice Lundin 2007 FALUN 32.65 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 8 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:35
70 1 Isabella Ihrlund 2007 FALUN 32.01 25m
41 2 Emilia Torgén 2005 BÅLSTA SK 31.83 25m
62 3 Ida Tengvall Williams 2005 FALUN 31.75 25m
133 4 Emelie Runarsson 2006 SÖDERHAMN 31.34 25m
104 5 Elsa Harnesk 2007 HARNÄS SKU 31.72 25m
43 6 Dione Bölja-Strandlund 2004 FAGERSTA 31.80 25m
82 7 Lisa Holfve 2005 GÄVLE SS 32.00 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 9 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:36
90 1 Junie Mattsson 2007 GÄVLE SS 31.01 25m
101 2 Isabelle Nilsson 2007 HARNÄS SKU 30.98 25m
136 3 Ida Furuström 2005 SÖDERHAMN 30.49 25m
53 4 Tuva Hjemli 2005 FALUN 30.21 25m
37 5 Alice Johansson 2003 BÅLSTA SK 30.33 25m
42 6 Nike Bölja-Strandlund 2002 FAGERSTA 30.55 25m
85 7 Agnes Edvinsson 2006 GÄVLE SS 30.98 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 10 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:37
2 1 Edith Wallberg 2007 BOLLNÄS SS 29.98 25m
84 2 Juni  Rogström 2004 GÄVLE SS 29.80 25m
77 3 Lisa Löf 2004 GÄVLE SS 29.38 25m
13 4 Olivia Nyström 2006 BORLÄNGE 29.20 25m
39 5 Alma Norgren 2004 BÅLSTA SK 29.21 25m
143 6 Emily Sandberg 2004 BÅLSTA SK 29.60 25m
99 7 Matilda Nilsson 2004 HARNÄS SKU 29.95 25m
Gren 31, 50m Frisim Damer Final 11 (11)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:38
137 1 Elise Käck 2006 VAIK SK 29.13 25m
51 2 Louise Haglöv 2003 FALUN 28.60 25m
55 3 Sara Strömsöe 2006 FALUN 28.04 25m
50 4 Julia Lindgren 2004 FALUN 26.82 25m
131 5 Junia Eklund 2006 SÖDERHAMN 27.83 25m
48 6 Amanda Jobs 2003 FALUN 28.30 25m
72 7 Frida Florén 2004 GÄVLE SS 28.78 25m
2020-01-25 10:02:41 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Borlänge Simsällskap

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner