Program for Prima Timber uinnit 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Kilpailu
# | Discipline | Sponzor | Prijave | Startna lista |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Vapaauinti Naiset Masters Final | Pohjois-Karjalan Osuuskauppa | Prijave | Startna lista |
2 | 50m Vapaauinti Miehet Masters Final | Sähköasennus Kuronen Oy | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset Erä | Scanpole Oy Kerubi | Prijave | Startna lista |
3 | 50m Vapaauinti Naiset Finaali | Scanpole Oy Kerubi | Startna lista | |
4 | 50m Vapaauinti Miehet Erä | Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy | Prijave | Startna lista |
4 | 50m Vapaauinti Miehet Finaali | Ouneva Group Oy Asianajotoimisto Surakka Oy | Startna lista | |
5 | 200m Sekauinti Naiset Final | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Prijave | Startna lista |
6 | 200m Sekauinti Miehet Final | HKK-Kuljetus Oy | Prijave | Startna lista |
0 | Palkintojenjako | |||
7 | 100m Selkäuinti Naiset Final | Intersport | Prijave | Startna lista |
8 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Fysios Oy | Prijave | Startna lista |
9 | 50m Rintauinti Naiset Final | Joensuun Kauppa ja Kone Oy | Prijave | Startna lista |
10 | 50m Rintauinti Miehet Final | Pihlajalinna ITE Oy | Prijave | Startna lista |
11 | 100m Perhosuinti Naiset Final | Joensuun Laivaus Oy | Prijave | Startna lista |
12 | 100m Perhosuinti Miehet Final | Vatupassi Oy | Prijave | Startna lista |
13 | 800m Vapaauinti Naiset Final | Rakennusliike Anres Oy | Prijave | Startna lista |
14 | 800m Vapaauinti Miehet Final | Fabrik | Prijave | Startna lista |
0 | Palkintojenjako | |||
15 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Reijolan Tilipalvelu | Prijave | Startna lista |
16 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Karjalainen Oy | Prijave | Startna lista |
17 | 100m Rintauinti Naiset Final | Rakennustoimisto Eero Reijoinen Oy | Prijave | Startna lista |
18 | 100m Rintauinti Miehet Final | WP Putki | Prijave | Startna lista |
19 | 50m Perhosuinti Naiset Final | Nanocomp Oy Ltd | Prijave | Startna lista |
20 | 50m Perhosuinti Miehet Final | Xerox Partner Joensuu Oy | Prijave | Startna lista |
21 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Kuljetusliike Esko Mäkinen Oy | Prijave | Startna lista |
22 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Prima Timber Oy | Prijave | Startna lista |
0 | Palkintojenjako | |||
25 | 4x50m Sekauinti Naiset Final | If Vakuutus Autotalo Laakkonen Oy | Prijave | Startna lista |
26 | 4x50m Sekauinti Miehet Final | Oy Tritanium Finland ltd E Hartikainen Oy | Prijave | Startna lista |
0 | Palkintojenjako | |||
23 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Prijave | Startna lista | |
24 | 50m Vapaauinti Miehet Finaali | Prijave | Startna lista | |
27 | 50m Vapaauinti Miehet Final |