Startliste for REMA 1000 Medley Race 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Medley Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
REMA 1000 MEDLEY RACE |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:19.41 | |
2 | 328 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:19.63 | |
3 | 399 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:21.57 | |
4 | 339 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:25.15 | |
5 | 325 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:25.81 | |
6 | 450 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:26.86 | |
7 | 318 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:28.62 | |
8 | 417 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:28.72 | |
9 | 420 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:29.10 | |
10 | 381 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:29.52 | |
11 | 378 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:32.07 | |
12 | 460 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:32.61 | |
13 | 338 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:33.58 | |
14 | 391 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:33.89 | |
15 | 469 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:34.03 | |
16 | 320 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:35.07 | |
17 | 398 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:35.11 | |
18 | 380 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:35.23 | |
19 | 333 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:35.38 | |
20 | 411 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | 1:35.88 | |
21 | 418 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:36.48 | |
22 | 402 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:36.78 | |
23 | 406 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:36.92 | |
24 | 341 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:37.85 | |
25 | 397 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:38.11 | |
26 | 478 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:38.96 | |
27 | 465 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:39.13 | |
28 | 463 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:39.21 | |
29 | 322 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:40.02 | |
30 | 470 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:40.10 | |
31 | 346 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:40.39 | |
32 | 400 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:41.52 | |
33 | 407 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:42.41 | |
34 | 336 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:44.34 | |
35 | 462 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:44.50 | |
36 | 473 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:45.63 | |
37 | 427 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:46.71 | |
38 | 365 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:47.15 | |
39 | 466 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:47.94 | |
40 | 412 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 1:48.73 | |
41 | 467 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:49.32 | |
42 | 448 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 1:51.45 | |
43 | 377 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:58.67 | |
44 | 360 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:59.26 | |
45 | 316 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 2:00.00 | |
46 | 344 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:00.00 | |
47 | 363 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | 2:00.00 | |
48 | 370 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:00.00 | |
49 | 374 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 367 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 2:00.95 | |
51 | 345 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:01.45 | |
52 | 356 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:03.52 | |
53 | 366 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 2:06.98 | |
54 | 382 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 2:08.77 | |
55 | 424 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 2:09.55 | |
56 | 317 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 2:10.00 | |
57 | 358 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:13.00 | |
58 | 423 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 2:15.18 | |
59 | 359 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 2:17.52 | |
60 | 347 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:41.61 | |
61 | 376 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:43.54 | |
62 | 369 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 2:49.21 | |
63 | 422 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 2:50.00 | |
64 | 392 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | ||
65 | 401 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | ||
66 | 403 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | ||
67 | 454 | Jakobsen Irma Borbjerg | 2010 | VAT CPH-MK | 1054AH | 25 m | ||
68 | 475 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:15.36 | |
2 | 329 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:15.63 | |
3 | 431 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:16.43 | |
4 | 413 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:17.70 | |
5 | 435 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:18.35 | |
6 | 327 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:18.77 | |
7 | 331 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:18.89 | |
8 | 337 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:20.23 | |
9 | 426 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:20.29 | |
10 | 334 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:21.02 | |
11 | 425 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:21.50 | |
12 | 434 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:21.56 | |
13 | 332 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:22.19 | |
14 | 430 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:22.29 | |
15 | 335 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:23.06 | |
16 | 437 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:24.28 | |
17 | 409 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:24.35 | |
18 | 429 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:25.84 | |
19 | 326 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:25.99 | |
20 | 390 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:26.14 | |
21 | 394 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:26.39 | |
22 | 361 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:28.56 | |
23 | 323 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:31.03 | |
24 | 343 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:31.08 | |
25 | 385 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:32.42 | |
26 | 415 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:33.06 | |
27 | 421 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:33.22 | |
28 | 414 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:34.25 | |
29 | 432 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:34.58 | |
30 | 472 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:34.72 | |
31 | 468 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:36.12 | |
32 | 373 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:36.52 | |
33 | 383 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:36.70 | |
34 | 355 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:36.94 | |
35 | 340 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:37.28 | |
36 | 436 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:37.49 | |
37 | 433 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:38.35 | |
38 | 419 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:38.52 | |
39 | 464 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:38.55 | |
40 | 386 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:38.83 | |
41 | 461 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | 1:39.05 | |
42 | 330 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:39.22 | |
43 | 324 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:39.59 | |
44 | 438 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:40.71 | |
45 | 319 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:43.99 | |
46 | 408 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 1:44.08 | |
47 | 455 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 1:44.34 | |
48 | 372 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:44.53 | |
49 | 342 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:45.49 | |
50 | 375 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 1:45.91 | |
51 | 371 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:45.93 | |
52 | 393 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:46.29 | |
53 | 352 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:48.89 | |
54 | 388 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:49.09 | |
55 | 364 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:50.00 | |
56 | 458 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 1:52.97 | |
57 | 396 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:57.33 | |
58 | 348 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 2:00.00 | |
59 | 350 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:00.00 | |
60 | 351 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 2:00.00 | |
61 | 362 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 2:00.00 | |
62 | 368 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | 2:00.00 | |
63 | 315 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:00.01 | |
64 | 353 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 2:00.68 | |
65 | 357 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 2:00.76 | |
66 | 457 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 2:01.41 | |
67 | 354 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 2:03.27 | |
68 | 387 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 2:08.48 | |
69 | 449 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 2:14.70 | |
70 | 441 | Larsen Jonas Schmidt | 2009 | VI39 | 0971BA | 25 m | 2:17.38 | |
71 | 349 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 2:17.60 | |
72 | 443 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 2:22.76 | |
73 | 439 | Olesen Bjørn | 2010 | VI39 | 1029AA | 25 m | 2:28.28 | |
74 | 442 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 2:31.49 | |
75 | 440 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 2:50.00 | |
76 | 384 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
77 | 404 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | ||
78 | 452 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 3, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:21.59 | |
2 | 321 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:22.73 | |
3 | 328 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:24.64 | |
4 | 339 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:25.28 | |
5 | 338 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:40.66 | |
6 | 460 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:42.72 | |
7 | 378 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 1:50.14 | |
8 | 397 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:54.45 | |
9 | 380 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | ||
10 | 463 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | ||
11 | 470 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | ||
12 | 473 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | ||
13 | 478 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 4, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:13.52 | |
2 | 428 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:16.56 | |
3 | 435 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.71 | |
4 | 431 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:17.98 | |
5 | 413 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 25 m | 1:18.00 | |
6 | 329 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:19.34 | |
7 | 337 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:20.02 | |
8 | 425 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:20.09 | |
9 | 334 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:26.83 | |
10 | 332 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:28.00 | |
11 | 434 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 1:28.21 | |
12 | 335 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 25 m | 1:29.43 | |
13 | 326 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 1:33.99 | |
14 | 429 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:38.52 | |
15 | 430 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:39.53 | |
16 | 385 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 1:55.02 | |
17 | 390 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 50 m | 2:01.25 | |
18 | 432 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 2:10.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 37.86 | |
2 | 325 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 38.85 | |
3 | 381 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 39.99 | |
4 | 341 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 40.95 | |
5 | 346 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 42.54 | |
6 | 322 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 43.30 | |
7 | 391 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 43.40 | |
8 | 400 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 45.99 | |
9 | 320 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 50 m | 48.13 | |
10 | 333 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 50 m | 48.23 | |
11 | 365 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 48.34 | |
12 | 427 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 50.31 | |
13 | 345 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 50.89 | |
14 | 336 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 50.93 | |
15 | 360 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 51.93 | |
16 | 367 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 53.06 | |
17 | 377 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 54.95 | |
18 | 356 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 55.08 | |
19 | 392 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 58.07 | |
20 | 316 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 1:00.00 | |
21 | 359 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 1:00.00 | |
22 | 317 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 1:05.00 | |
23 | 382 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 327 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 32.82 | |
2 | 426 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 34.45 | |
3 | 373 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 36.99 | |
4 | 437 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 37.12 | |
5 | 394 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 38.31 | |
6 | 343 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 39.64 | |
7 | 324 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 40.92 | |
8 | 414 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 42.43 | |
9 | 323 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 42.61 | |
10 | 433 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 43.15 | |
11 | 438 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 43.34 | |
12 | 361 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 43.89 | |
13 | 330 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 45.32 | |
14 | 340 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 45.35 | |
15 | 477 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 46.21 | |
16 | 352 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 46.75 | |
17 | 408 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 25 m | 46.79 | |
18 | 375 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 46.82 | |
19 | 342 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 47.11 | |
20 | 371 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 48.14 | |
21 | 387 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 48.51 | |
22 | 383 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 49.00 | |
23 | 386 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 49.38 | |
24 | 419 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 50.77 | |
25 | 372 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 50.88 | |
26 | 364 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 51.46 | |
27 | 388 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 51.75 | |
28 | 357 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 52.15 | |
29 | 421 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 52.52 | |
30 | 319 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 53.18 | |
31 | 393 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 55.02 | |
32 | 315 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 55.77 | |
33 | 384 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 58.82 | |
34 | 396 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:04.31 | |
35 | 436 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:08.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:19.76 | |
2 | 328 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 25 m | 1:20.49 | |
3 | 339 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 25 m | 1:25.97 | |
4 | 420 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:26.12 | |
5 | 318 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:26.88 | |
6 | 378 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:26.94 | |
7 | 381 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:27.71 | |
8 | 465 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:30.25 | |
9 | 399 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:30.48 | |
10 | 469 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:32.05 | |
11 | 406 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:34.31 | |
12 | 325 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:34.71 | |
13 | 320 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:34.90 | |
14 | 333 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:35.57 | |
15 | 450 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:36.11 | |
16 | 322 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:36.98 | |
17 | 402 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:37.55 | |
18 | 400 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:37.57 | |
19 | 338 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:38.33 | |
20 | 341 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:38.38 | |
21 | 418 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:39.67 | |
22 | 466 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:40.59 | |
23 | 391 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:40.74 | |
24 | 336 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:41.51 | |
25 | 365 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:41.54 | |
26 | 478 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:42.14 | |
27 | 407 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:43.65 | |
28 | 417 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 50 m | 1:45.67 | |
29 | 346 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 50 m | 1:46.75 | |
30 | 462 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:47.05 | |
31 | 392 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 1:48.29 | |
32 | 397 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:49.07 | |
33 | 345 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:49.69 | |
34 | 316 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 1:50.00 | |
35 | 366 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 1:51.52 | |
36 | 427 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:53.11 | |
37 | 380 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:53.44 | |
38 | 412 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 1:54.49 | |
39 | 360 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:54.56 | |
40 | 379 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 1:55.69 | |
41 | 377 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:56.29 | |
42 | 382 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:58.08 | |
43 | 398 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:58.29 | |
44 | 367 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 1:58.40 | |
45 | 363 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | 2:00.00 | |
46 | 374 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 2:00.00 | |
47 | 376 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:00.00 | |
48 | 403 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:02.05 | |
49 | 401 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:04.80 | |
50 | 317 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 2:05.00 | |
51 | 358 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:07.90 | |
52 | 356 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:08.57 | |
53 | 359 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 2:19.25 | |
54 | 347 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:24.38 | |
55 | 467 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 2:27.81 | |
56 | 344 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:29.41 | |
57 | 369 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 2:32.61 | |
58 | 370 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:36.95 | |
59 | 389 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | ||
60 | 451 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | VAT CPH-MK | 1060AH | 25 m | ||
61 | 456 | Brandt-Brofeldt Smilla | 2010 | VAT CPH-MK | 1058AH | 25 m | ||
62 | 459 | Hjorth Laura Krak | 2009 | VAT CPH-MK | 0970BB | 25 m | ||
63 | 474 | Guneyi Eylul Zeynep | 2008 | VAT CPH-MK | 0816AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 25 m | 1:13.47 | |
2 | 425 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:16.03 | |
3 | 435 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.64 | |
4 | 430 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:17.64 | |
5 | 327 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:17.78 | |
6 | 334 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:20.02 | |
7 | 337 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:20.34 | |
8 | 431 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:20.54 | |
9 | 329 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:21.55 | |
10 | 332 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:21.78 | |
11 | 434 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:22.06 | |
12 | 394 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:22.37 | |
13 | 428 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.79 | |
14 | 326 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:24.34 | |
15 | 429 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:24.41 | |
16 | 426 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:24.58 | |
17 | 409 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:25.22 | |
18 | 437 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:25.50 | |
19 | 323 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:27.37 | |
20 | 390 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:27.57 | |
21 | 413 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 1:28.04 | |
22 | 335 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:28.31 | |
23 | 343 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:29.76 | |
24 | 373 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:31.62 | |
25 | 383 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:31.82 | |
26 | 361 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 50 m | 1:32.10 | |
27 | 386 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 1:33.33 | |
28 | 468 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:33.89 | |
29 | 330 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:34.21 | |
30 | 385 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:34.51 | |
31 | 324 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:35.95 | |
32 | 319 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:36.76 | |
33 | 355 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:37.07 | |
34 | 340 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:38.05 | |
35 | 433 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:38.18 | |
36 | 371 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 1:39.40 | |
37 | 432 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:39.56 | |
38 | 438 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:39.79 | |
39 | 352 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 50 m | 1:41.87 | |
40 | 375 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 1:44.44 | |
41 | 436 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:44.62 | |
42 | 372 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:44.65 | |
43 | 342 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:45.44 | |
44 | 315 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:45.88 | |
45 | 393 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 50 m | 1:46.03 | |
46 | 387 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:47.86 | |
47 | 354 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:47.99 | |
48 | 396 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:50.58 | |
49 | 353 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:50.62 | |
50 | 362 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 1:50.71 | |
51 | 388 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:50.93 | |
52 | 395 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | 1:53.01 | |
53 | 364 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 50 m | 1:55.26 | |
54 | 348 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 1:56.39 | |
55 | 351 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:57.03 | |
56 | 404 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 1:57.70 | |
57 | 357 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 1:57.96 | |
58 | 350 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:09.90 | |
59 | 349 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 2:12.13 | |
60 | 368 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | 2:20.66 | |
61 | 384 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
62 | 453 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | ||
63 | 461 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
64 | 476 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | VAT CPH-MK | 0911BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 50 m | 1:23.80 | |
2 | 328 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:31.25 | |
3 | 325 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:33.02 | |
4 | 398 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:33.93 | |
5 | 333 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:39.24 | |
6 | 320 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:40.44 | |
7 | 418 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:41.38 | |
8 | 411 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | 1:41.51 | |
9 | 460 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:43.50 | |
10 | 339 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 1:45.14 | |
11 | 399 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:45.20 | |
12 | 380 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:46.53 | |
13 | 391 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:47.63 | |
14 | 318 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:47.83 | |
15 | 478 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:48.84 | |
16 | 346 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:52.47 | |
17 | 338 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 50 m | 1:52.78 | |
18 | 463 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:53.13 | |
19 | 341 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:55.22 | |
20 | 397 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:55.89 | |
21 | 377 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:58.89 | |
22 | 344 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:00.00 | |
23 | 370 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:00.00 | |
24 | 378 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 2:00.23 | |
25 | 412 | Wahlstrøm Ida | 2008 | VÆRLØSE | 0802AQ | 25 m | 2:00.30 | |
26 | 336 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:01.73 | |
27 | 427 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 2:01.73 | |
28 | 345 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:03.04 | |
29 | 365 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:04.16 | |
30 | 316 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 2:05.00 | |
31 | 381 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 2:06.81 | |
32 | 400 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 2:08.20 | |
33 | 322 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:08.77 | |
34 | 360 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:10.17 | |
35 | 366 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 2:17.01 | |
36 | 367 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 2:18.94 | |
37 | 317 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 2:20.63 | |
38 | 382 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 2:26.85 | |
39 | 369 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 2:29.99 | |
40 | 356 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 2:30.57 | |
41 | 403 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:31.89 | |
42 | 401 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:32.42 | |
43 | 374 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 2:39.56 | |
44 | 358 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:42.01 | |
45 | 359 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 2:48.83 | |
46 | 376 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:53.24 | |
47 | 347 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:54.54 | |
48 | 363 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | 2:59.61 | |
49 | 379 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | ||
50 | 389 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | ||
51 | 392 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:21.39 | |
2 | 329 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:24.13 | |
3 | 327 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:27.76 | |
4 | 337 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:30.39 | |
5 | 426 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:30.70 | |
6 | 332 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:30.85 | |
7 | 431 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:31.60 | |
8 | 334 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:32.04 | |
9 | 425 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:34.00 | |
10 | 335 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:34.43 | |
11 | 435 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:34.94 | |
12 | 415 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:35.94 | |
13 | 437 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:36.24 | |
14 | 429 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:36.83 | |
15 | 361 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:37.03 | |
16 | 421 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:37.15 | |
17 | 326 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 25 m | 1:39.40 | |
18 | 385 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:39.53 | |
19 | 331 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:40.40 | |
20 | 323 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:44.00 | |
21 | 432 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:45.05 | |
22 | 343 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:45.41 | |
23 | 340 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:45.90 | |
24 | 330 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:46.04 | |
25 | 390 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:46.73 | |
26 | 324 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:48.30 | |
27 | 464 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:48.43 | |
28 | 436 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:48.45 | |
29 | 434 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:49.27 | |
30 | 373 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:49.45 | |
31 | 430 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:49.89 | |
32 | 355 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:50.25 | |
33 | 386 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:51.99 | |
34 | 383 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:54.17 | |
35 | 472 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:55.61 | |
36 | 394 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 1:55.72 | |
37 | 375 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 25 m | 1:56.44 | |
38 | 352 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:58.16 | |
39 | 393 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 2:02.00 | |
40 | 319 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 50 m | 2:02.97 | |
41 | 342 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 2:04.27 | |
42 | 396 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 2:04.95 | |
43 | 388 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 2:05.43 | |
44 | 384 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 2:05.66 | |
45 | 371 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 25 m | 2:06.58 | |
46 | 315 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 2:06.61 | |
47 | 372 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 2:06.91 | |
48 | 349 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 2:08.70 | |
49 | 351 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 2:13.83 | |
50 | 364 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 2:16.87 | |
51 | 354 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 2:19.05 | |
52 | 357 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 2:19.20 | |
53 | 362 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 2:22.37 | |
54 | 353 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 2:29.83 | |
55 | 433 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 2:30.00 | |
56 | 438 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 2:30.00 | |
57 | 348 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 2:34.50 | |
58 | 350 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:44.52 | |
59 | 368 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | 2:49.99 | |
60 | 387 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 2:51.59 | |
61 | 404 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 3:14.09 | |
62 | 395 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | ||
63 | 452 | Kastrup Emil Franck | 2009 | VAT CPH-MK | 0965BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Bløcher Alma Sofie A. | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AB | 25 m | 1:07.00 | |
2 | 339 | Jørgensen Vigga | 2008 | HOVEDSTAD | 0874AE | 50 m | 1:11.87 | |
3 | 328 | Stensgaard Ella | 2008 | HOVEDSTAD | 0816AA | 50 m | 1:12.82 | |
4 | 450 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:12.85 | |
5 | 399 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:13.02 | |
6 | 325 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:14.52 | |
7 | 381 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:14.53 | |
8 | 417 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:16.95 | |
9 | 420 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:17.20 | |
10 | 318 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:18.10 | |
11 | 338 | Gammelvind Thilde | 2008 | HOVEDSTAD | 0804AG | 25 m | 1:18.50 | |
12 | 465 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:20.21 | |
13 | 469 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:20.36 | |
14 | 402 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:21.11 | |
15 | 397 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 25 m | 1:21.53 | |
16 | 341 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:21.75 | |
17 | 391 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:22.11 | |
18 | 380 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:22.52 | |
19 | 320 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:22.76 | |
20 | 473 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:23.32 | |
21 | 322 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:23.82 | |
22 | 333 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:23.86 | |
23 | 470 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:24.25 | |
24 | 478 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:24.56 | |
25 | 398 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:24.57 | |
26 | 406 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 50 m | 1:24.71 | |
27 | 378 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 1:25.64 | |
28 | 427 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:26.34 | |
29 | 400 | Larsen Thea Fritz | 2009 | AIF | 0928AB | 25 m | 1:27.05 | |
30 | 462 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:28.78 | |
31 | 365 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 1:28.96 | |
32 | 466 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:31.61 | |
33 | 336 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 1:32.46 | |
34 | 407 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:32.72 | |
35 | 423 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:33.58 | |
36 | 411 | Andersen Hedvig Juul | 2006 | VÆRLØSE | 0644AX | 25 m | 1:34.75 | |
37 | 346 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:34.95 | |
38 | 467 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:35.82 | |
39 | 392 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 1:37.57 | |
40 | 366 | Traberg Molly Overby | 2011 | HOVEDSTAD | 1152AA | 25 m | 1:40.08 | |
41 | 345 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 50 m | 1:40.81 | |
42 | 448 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 1:41.08 | |
43 | 422 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:43.58 | |
44 | 316 | Trærup Ella | 2009 | HOVEDSTAD | 0918BE | 25 m | 1:45.00 | |
45 | 475 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | VAT CPH-MK | 0968BB | 25 m | 1:46.08 | |
46 | 424 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:49.59 | |
47 | 382 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:50.08 | |
48 | 360 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 1:51.19 | |
49 | 377 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:53.48 | |
50 | 403 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:53.85 | |
51 | 356 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 25 m | 1:54.09 | |
52 | 379 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 1:54.40 | |
53 | 317 | Biering-Sørensen Emma | 2009 | HOVEDSTAD | 0912BE | 25 m | 1:55.00 | |
54 | 359 | Schwartz-Petersen Alvilde | 2010 | HOVEDSTAD | 1094AB | 25 m | 1:59.75 | |
55 | 401 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:02.24 | |
56 | 367 | Heschel Naja Koch | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AB | 25 m | 2:03.10 | |
57 | 358 | Schmidt Alice Legarth | 2011 | HOVEDSTAD | 1104AA | 25 m | 2:04.07 | |
58 | 374 | Kirkedal Sofie | 2011 | HOVEDSTAD | 1196AC | 25 m | 2:06.78 | |
59 | 344 | Baustert Caroline M. | 2011 | HOVEDSTAD | 1136AA | 25 m | 2:07.39 | |
60 | 347 | Jakobsen Ella Marie B. | 2011 | HOVEDSTAD | 1184AA | 25 m | 2:13.33 | |
61 | 376 | Asholt Zoi | 2011 | HOVEDSTAD | 1122AA | 25 m | 2:14.33 | |
62 | 370 | Riecke Signe Ewald | 2011 | HOVEDSTAD | 1126AA | 25 m | 2:16.71 | |
63 | 369 | Wiuf Rita | 2011 | HOVEDSTAD | 1132AA | 25 m | 2:17.31 | |
64 | 363 | Lees Luna Emche | 2011 | HOVEDSTAD | 1194AC | 25 m | 2:20.73 | |
65 | 389 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | ||
66 | 451 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | VAT CPH-MK | 1060AH | 25 m | ||
67 | 454 | Jakobsen Irma Borbjerg | 2010 | VAT CPH-MK | 1054AH | 25 m | ||
68 | 456 | Brandt-Brofeldt Smilla | 2010 | VAT CPH-MK | 1058AH | 25 m | ||
69 | 459 | Hjorth Laura Krak | 2009 | VAT CPH-MK | 0970BB | 25 m | ||
70 | 474 | Guneyi Eylul Zeynep | 2008 | VAT CPH-MK | 0816AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:04.93 | |
2 | 327 | Bergmann David | 2008 | HOVEDSTAD | 0883AC | 25 m | 1:05.23 | |
3 | 331 | Legind Hans Bjørn | 2007 | HOVEDSTAD | 0717AF | 50 m | 1:05.79 | |
4 | 434 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:07.03 | |
5 | 334 | Juska Konradas | 2007 | HOVEDSTAD | 0751AC | 25 m | 1:08.32 | |
6 | 428 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:08.44 | |
7 | 426 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:08.81 | |
8 | 329 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 1:09.33 | |
9 | 431 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:10.29 | |
10 | 430 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:10.37 | |
11 | 337 | Voldmester Simon | 2007 | HOVEDSTAD | 0703AB | 25 m | 1:10.79 | |
12 | 332 | Wang Ib Fang | 2007 | HOVEDSTAD | 0771AB | 25 m | 1:11.42 | |
13 | 425 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:11.78 | |
14 | 429 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:11.99 | |
15 | 335 | Vidovic Linus Klarskov | 2007 | HOVEDSTAD | 0713AB | 50 m | 1:12.01 | |
16 | 390 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:13.00 | |
17 | 326 | Cliff Daniel Emil Lund | 2007 | HOVEDSTAD | 0795AC | 50 m | 1:13.61 | |
18 | 361 | Nøddekær Arthur | 2009 | HOVEDSTAD | 0917AA | 25 m | 1:14.37 | |
19 | 437 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:14.40 | |
20 | 472 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:15.16 | |
21 | 394 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:17.83 | |
22 | 324 | Watkin Buster | 2008 | HOVEDSTAD | 0839AE | 25 m | 1:18.83 | |
23 | 323 | Wiuf Anton | 2008 | HOVEDSTAD | 0895AC | 25 m | 1:19.00 | |
24 | 468 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:19.45 | |
25 | 464 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:20.23 | |
26 | 415 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:20.59 | |
27 | 432 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:21.51 | |
28 | 409 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:21.56 | |
29 | 383 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:21.62 | |
30 | 343 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:21.80 | |
31 | 385 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:22.08 | |
32 | 340 | Alstrøm Villum | 2008 | HOVEDSTAD | 0823AC | 25 m | 1:22.38 | |
33 | 433 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:22.84 | |
34 | 436 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:22.89 | |
35 | 373 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:23.44 | |
36 | 414 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:23.64 | |
37 | 419 | Preben-Andersen Nicolai | 2007 | VÆRLØSE | 0751AN | 25 m | 1:24.14 | |
38 | 461 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | 1:24.21 | |
39 | 330 | Billing Frederik | 2008 | HOVEDSTAD | 0853AC | 25 m | 1:24.91 | |
40 | 386 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:26.12 | |
41 | 438 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:26.33 | |
42 | 393 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:27.25 | |
43 | 455 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 1:27.82 | |
44 | 355 | Larsen Leif Evald | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AA | 25 m | 1:27.89 | |
45 | 319 | Singer Albert | 2008 | HOVEDSTAD | 0885AC | 25 m | 1:28.16 | |
46 | 458 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 1:29.78 | |
47 | 408 | Groth Alexander | 2008 | VÆRLØSE | 0859AJ | 50 m | 1:29.91 | |
48 | 388 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:30.85 | |
49 | 372 | Usta-Kølle Silas Oktay | 2009 | HOVEDSTAD | 0955AA | 25 m | 1:30.98 | |
50 | 353 | French Kalle Parker | 2010 | HOVEDSTAD | 1017AA | 25 m | 1:31.74 | |
51 | 371 | Bojsen Silas Falktoft | 2009 | HOVEDSTAD | 0967AE | 50 m | 1:32.32 | |
52 | 352 | Johannsson Julius Karl | 2009 | HOVEDSTAD | 0939AA | 25 m | 1:32.70 | |
53 | 375 | Svane William | 2009 | HOVEDSTAD | 0941AF | 50 m | 1:32.96 | |
54 | 342 | Spellerberg August | 2009 | HOVEDSTAD | 0931AC | 25 m | 1:33.32 | |
55 | 457 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 1:34.80 | |
56 | 387 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:34.97 | |
57 | 364 | Pesci Manlio | 2009 | HOVEDSTAD | 0947AE | 25 m | 1:38.10 | |
58 | 396 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:38.52 | |
59 | 443 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 1:40.71 | |
60 | 440 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 1:41.12 | |
61 | 354 | Eriksen Karl Schiermer | 2010 | HOVEDSTAD | 1083AA | 25 m | 1:41.59 | |
62 | 362 | Tolf Arthur | 2010 | HOVEDSTAD | 1051AA | 25 m | 1:43.31 | |
63 | 449 | Harpøth Emil | 2008 | VAT CPH-MK | 0823AP | 25 m | 1:43.48 | |
64 | 442 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 1:43.52 | |
65 | 315 | Lindberg Alfred N. G. | 2009 | HOVEDSTAD | 0927AA | 25 m | 1:43.54 | |
66 | 441 | Larsen Jonas Schmidt | 2009 | VI39 | 0971BA | 25 m | 1:44.92 | |
67 | 351 | Johns Jakob | 2011 | HOVEDSTAD | 1101AA | 25 m | 1:46.04 | |
68 | 404 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 1:47.23 | |
69 | 439 | Olesen Bjørn | 2010 | VI39 | 1029AA | 25 m | 1:49.39 | |
70 | 348 | Jakobsen Frederik G. | 2010 | HOVEDSTAD | 1027AA | 25 m | 1:50.18 | |
71 | 350 | Tuxen Immanuel | 2010 | HOVEDSTAD | 1043AA | 25 m | 2:01.18 | |
72 | 357 | Pontoppidan Alfred Nybo | 2009 | HOVEDSTAD | 0961AB | 25 m | 2:02.91 | |
73 | 349 | Nimskov Hannibal | 2010 | HOVEDSTAD | 1071AB | 25 m | 2:04.20 | |
74 | 368 | Svendsen Noah Natour | 2010 | HOVEDSTAD | 1053AB | 25 m | 2:19.19 | |
75 | 384 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
76 | 395 | Bargmann Wille Ask | 2010 | HERLEV | 1043AE | 25 m | ||
77 | 453 | Neergaard Hampus De | 2009 | VAT CPH-MK | 0917BB | 25 m | ||
78 | 476 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | VAT CPH-MK | 0911BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 13, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 405 | Aifs Guldfisk | 2007 | AIF | 25 m | 2:41.46 | ||
2 | 444 | Turbo Tøser | 2009 | VI39 | 25 m | 3:33.84 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |
Løb 14, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: REMA 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 447 | Fyrværkermestrene | 2006 | VI39 | 25 m | 2:14.88 | ||
2 | 445 | Nytårsraketterne | 2006 | VI39 | 25 m | 2:26.14 | ||
3 | 446 | Medley Batteriet | 2008 | VI39 | 25 m | 2:49.59 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 januar 2020 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 14:09 |