Program for SM-Uinnit 25m 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lyhyen radan mestaruuskilpailut 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tampereen uintikeskus |
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
joulu 12, 2019 to joulu 15, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Sekauinti Miehet 18 and younger |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
405 |
|
Jesper Lietzén |
Åbo Simklubb |
2002 |
02A171 |
25m |
2:01.31 |
|
|
|
|
|
2 |
630 |
|
Erik Nurmi |
Vanders |
2001 |
01A470 |
25m |
2:02.01 |
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Aleksi Koprinen |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A416 |
25m |
2:02.62 |
|
|
|
|
|
4 |
523 |
|
Jami Ihalainen |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
2003 |
03A382 |
25m |
2:05.77 |
|
|
|
|
|
5 |
237 |
|
Niko Matela |
Lappeenrannan Uimarit |
2003 |
03A039 |
25m |
2:06.61 |
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Mihail Khanoukaev |
Cetus Espoo |
2002 |
02A241 |
25m |
2:07.13 |
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Ossi Kleimola |
Kouvolan Uimarit |
2001 |
01A663 |
25m |
2:07.77 |
|
|
|
|
|
8 |
470 |
|
Lasse Pulkkinen |
Oulun Uinti 1906 |
2002 |
02A039 |
25m |
2:08.28 |
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Marcus Forsel |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A127 |
25m |
2:08.91 |
|
|
|
|
|
10 |
281 |
|
Claes Fjellström |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2001 |
01A078 |
25m |
2:09.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
383 |
|
Efim Romanov |
TaTu Tampere |
2002 |
02B256 |
25m |
2:10.24 |
|
|
|
|
|
12 |
282 |
|
Robin Söderholm |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2002 |
02A224 |
25m |
2:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
225 |
|
Atte Pennanen |
Lahden Uimaseura |
2001 |
01A161 |
25m |
2:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
104 |
|
Onni Äijälä |
Riihimäen Uimaseura |
2004 |
04A344 |
25m |
2:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
143 |
|
Eerikki Laitala |
Cetus Espoo |
2001 |
01A548 |
25m |
2:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
457 |
|
Toni Lipponen |
Kemin Työväen Uimarit |
2003 |
03A125 |
25m |
2:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
370 |
|
Miro Birkstedt |
TaTu Tampere |
2004 |
04A020 |
25m |
2:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
284 |
|
Teemu Oksakari |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A161 |
25m |
2:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
203 |
|
Lauri Tolvanen |
Haminan Uimaseura |
2003 |
03A686 |
25m |
2:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-11 20.52.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|