Program för Sydsim Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 1 maj kl 09.00. Insim kl 07.30
Heatlista Gren 14
|
Tävling |
Sydsim Swim Meet 2010 |
|
Utskriftsdatum |
01 maj 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Arlöv |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
Gren 14, 400m Frisim Damer B |
Finaler (5) |
Sponsor: Arkitektgruppen i Malmö |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
Jukjin Chiu |
1995 |
BL9295 |
MKK |
|
50m |
|
185 |
4 |
Felice Fröberg |
1995 |
AY7495 |
SK RAN |
|
50m |
|
63 |
5 |
Jill Lundström |
1994 |
AR9894 |
SS IDEN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Louise Albäck |
1995 |
AN8295 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:44.04 |
319 |
2 |
Josefine Åkesson |
1995 |
BH9495 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:37.33 |
189 |
3 |
Sara Hariri |
1995 |
AP6695 |
SK RAN |
|
25m |
5:36.70 |
184 |
4 |
Linnea Fransson |
1995 |
AH3295 |
SK RAN |
|
25m |
5:30.00 |
95 |
5 |
Fanny Berglund |
1995 |
AH7695 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:35.12 |
237 |
6 |
Julia Nilsson |
1994 |
BJ9494 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:36.85 |
80 |
7 |
Frida Zielinski |
1995 |
AE3495 |
KARLSHAMN |
|
25m |
5:41.37 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Sara Johansson |
1995 |
AU0295 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:23.81 |
360 |
2 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
POSEIDON |
|
50m |
5:19.05 |
374 |
3 |
Josefina Widerström |
1994 |
BG8294 |
POSEIDON |
|
25m |
5:15.25 |
279 |
4 |
Frida Nilsson |
1995 |
AE7695 |
TRELLEBORG |
|
25m |
5:13.41 |
359 |
5 |
Agnes Ekfors-Elvin |
1995 |
BK9895 |
POSEIDON |
|
25m |
5:14.65 |
256 |
6 |
Jenniefer Lundberg |
1994 |
BL5894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:17.45 |
154 |
7 |
Hannah Lindberg |
1995 |
AN4695 |
MKK |
|
25m |
5:20.68 |
209 |
8 |
Isabella Svensson |
1995 |
AV7695 |
SK RAN |
|
25m |
5:24.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:03.07 |
320 |
2 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:02.21 |
318 |
3 |
Désirée Andersson |
1994 |
AX8694 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:57.93 |
187 |
4 |
Felicia Hantorp |
1995 |
AW7495 |
SK RAN |
|
25m |
4:49.92 |
213 |
5 |
Emma Tran Ngan |
1995 |
AP1895 |
SK RAN |
|
25m |
4:56.43 |
24 |
6 |
Hanna Nilsson |
1995 |
AN4295 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:00.08 |
282 |
7 |
Elin Andersson |
1994 |
AQ2894 |
TYRINGE SS |
|
25m |
5:02.33 |
94 |
8 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:08.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Hanna Rahm-Andersson |
1995 |
AN6695 |
HS |
|
25m |
4:47.15 |
246 |
2 |
Erika Hultman |
1994 |
AG2894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:42.64 |
258 |
3 |
Michelle Hansen |
1994 |
AG3894 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:39.42 |
155 |
4 |
Linnea Olsson |
1994 |
|
MKK |
|
25m |
4:32.62 |
7 |
5 |
Erika Kaspersson |
1994 |
AN4894 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
4:37.63 |
191 |
6 |
Lina Hinderup |
1994 |
BM9294 |
SK RAN |
|
25m |
4:42.10 |
163 |
7 |
Josefine Bivesand |
1995 |
AN1695 |
MKK |
|
25m |
4:43.19 |
162 |
8 |
Ingrid Cerutti |
1995 |
AW7295 |
MKK |
|
25m |
4:48.17 |
Skapad av WinGrodan 1.17.24 |
Utskriftsdatum |
01 maj 2010 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
08:10 |
|