Program för UGP2 2019-2020, Uddevalla
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 - Söndag 26/1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
VSSF & Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Elsa Erixon |
2007 |
ALE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Filippa Sundqvist |
2007 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Miriam Schedvin |
2007 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Tilja Wennesjö |
2007 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
3 |
|
Elin Hillström |
2007 |
MASS |
3:55.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
4 |
|
Agnes Sjöström |
2006 |
MASS |
3:41.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
5 |
|
Clara Almqvist |
2006 |
MASS |
3:54.90 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Julia Gustafsson |
2006 |
ALE |
4:00.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
7 |
|
Saga Eriksson |
2007 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
1 |
|
Hedda Östberg |
2006 |
MASS |
3:32.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
|
Ingrid Josefson |
2007 |
VARBERG |
3:32.03 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
3 |
|
Saga Wallin |
2007 |
S 77 |
3:29.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
4 |
|
Hedvig Lycke |
2007 |
S 77 |
3:28.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
5 |
|
Stina Röhss |
2007 |
S 77 |
3:28.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
6 |
|
Beatrice Stefanescu |
2007 |
MASS |
3:30.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
7 |
|
Emma Curlow |
2005 |
FALKENBERG |
3:32.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
8 |
|
Freja Borgkvist |
2006 |
FALKENBERG |
3:39.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Hailey Larsson |
2007 |
S 77 |
3:25.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Alice Olsson |
2006 |
S 77 |
3:22.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
|
Tindra Janson |
2005 |
MASS |
3:20.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Linnéa Samuelsson |
2006 |
KUNGSBACKA |
3:19.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
5 |
|
Tilde Haugsnes |
2007 |
MASS |
3:20.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Alva Rohman |
2007 |
STRÖMSTAD |
3:22.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
7 |
|
Majken Olsson |
2007 |
UDDEVALLA |
3:24.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
8 |
|
Isa Janson |
2006 |
MASS |
3:26.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
1 |
|
Lina Back |
2005 |
S 77 |
3:15.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
2 |
|
Elise Dahlberg |
2006 |
FALKENBERG |
3:13.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
3 |
|
Alva Gadolin |
2006 |
MASS |
3:12.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Rebecka Berlin |
2005 |
KUNGSBACKA |
3:10.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Zoe Kanen |
2007 |
KUNGSBACKA |
3:11.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Agnes Gustafsson |
2002 |
MASS |
3:12.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
7 |
|
Alva Anell |
2005 |
S 77 |
3:15.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
8 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
UDDEVALLA |
3:19.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
1 |
|
Elsa Blomberg |
2006 |
MASS |
3:09.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Elsa Stenfeldt |
2004 |
MASS |
3:05.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
|
Tilda Hilbert |
2004 |
VARBERG |
3:03.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
4 |
|
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
MASS |
3:00.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
5 |
|
Klara Blomberg |
2005 |
KUNGSBACKA |
3:03.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
6 |
|
Gilma Janesjö |
2007 |
MASS |
3:04.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
7 |
|
Laura Perisic |
2005 |
MASS |
3:06.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
8 |
|
Anya Chen |
2004 |
MASS |
3:09.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
1 |
|
Tuva Gustavsson |
2004 |
MASS |
2:56.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
2 |
|
Matilda Bengtsson |
2002 |
VARBERG |
2:54.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Alice Karlsson |
2004 |
KUNGSBACKA |
2:49.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Sigurjona Ragnheidardottir |
2003 |
KUNGSBACKA |
2:38.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Ronja Berggren |
2003 |
VARBERG |
2:43.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
6 |
|
Ellie Geigel |
2003 |
VARBERG |
2:51.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
7 |
|
Filippa Höglund |
2005 |
UDDEVALLA |
2:55.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
8 |
|
Matilda Östblom |
2004 |
UDDEVALLA |
2:58.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 18:18:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|