Startliste for Vantaa Junior Meet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Su aamu / Sun mornng 09:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Simmis Wanda |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 29, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Individual Medley W-11, 13, 15, 17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
2:28.20 |
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
NSM |
2:33.08 |
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
T15 |
2:36.64 |
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
T14 |
2:39.55 |
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
T13 |
2:45.83 |
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
T12 |
3:11.38 |
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
T11 |
3:24.76 |
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
T10 |
3:52.54 |
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
88 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
149 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
226 |
|
Aliina Karvonen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
441 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
425 |
|
Satu Immonen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
2:40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
306 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
2:41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
177 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
2:42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Oona Lehtola |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
220 |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
496 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
182 |
|
Sofie Nauklér |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
2:46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
474 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
415 |
|
Ebba Simberg |
2007 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:47.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
43 |
|
Erika Pajo |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
2:49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
229 |
|
Iina Vänttinen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Nora Miller |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
2:51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
490 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
487 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
157 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
153 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
151 |
|
Sonja Salmimies |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
187 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
2:55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
240 |
|
Emilia Myllykoski |
2003 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
2:55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
482 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:58.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Yliana Slipchenko |
2008 |
Swimming school Kirovsk |
RUS |
3:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
13 |
|
Kätriin Tael |
2008 |
Uimaseura Briis |
EST |
3:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
478 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
247 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
17 |
|
Kaidli-Mariin Martinson |
2007 |
Uimaseura Briis |
EST |
3:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
236 |
|
Milma Tammikorpi |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
320 |
|
Hilla Lehtonen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
3:17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
198 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
3:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
241 |
|
Aura Haunia |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:18.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
272 |
|
Nea Vilén |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:18.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
47 |
|
Emma Marie Tillemann |
2007 |
Uimaseura Briis |
EST |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
97 |
|
Amelie Hillers |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
269 |
|
alisa myllykoski |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:20.41 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
39 |
447 |
|
Aava Kiuru |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:21.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
156 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
3:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
261 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
460 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
323 |
|
Skylar Graves |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
3:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
263 |
|
Venla Hoffren |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
11 |
|
Katre Erik |
2009 |
Uimaseura Briis |
EST |
3:27.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
95 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
383 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
142 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
106 |
|
Saara Holmberg |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:34.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
94 |
|
Iiris Kostiainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
446 |
|
Linn Nickels |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
197 |
|
Vanessa Nylund |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
3:38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
185 |
|
Veera Tawast |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
3:39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
452 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
267 |
|
Noora Kuosmanen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
3:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
456 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
395 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
144 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
93 |
|
Viktoria Tuominen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
387 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
363 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
113 |
|
Aurora Pimenoff |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
389 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
55 |
|
Annela Sõgel |
2009 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
108 |
|
Vivian Oker-Blom |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
53 |
|
Ines Elisabeth Raidma |
2009 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
54 |
|
Laura-Lota Melih |
2009 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
186 |
|
Emmi Sintonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
103 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 08.34.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|