Ohjelma SM/JSM 2010
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
SM/JSM 2010 |
|
Utskriftsdatum |
15 juli 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
20:11 |
|
|
Arrangör |
SSF/Malmö KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 juli 2010 |
|
|
|
|
Gren 18, 200m Medley Damer |
Försök (6) |
Sponsor: Team Gamewi |
Världsrekord Seniorer: Ariana Kukors (1900) 2:06.15 2009-07-27 |
Europarekord Seniorer: Katinka Hosszu (1989) 2:07.46 2009-07-27 |
SR: Stina Gardell (1990) 2:13.52 2009-07-26 |
SR Juniorer: Stina Gardell (1990) 2:13.52 2009-07-26 |
|
Heat 1 (6) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
317 |
2 |
Maria Lundahl |
1991 |
AP5291 |
S 71 |
|
50m |
2:31.29 |
318 |
3 |
Josephine Wiberg |
1990 |
BB4490 |
S 71 |
|
50m |
2:31.18 |
81 |
4 |
Sandra Luiga |
1991 |
AG8891 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:31.01 |
280 |
5 |
Silje Bergström-Tronsmoen |
1991 |
AS6491 |
OSBY SS |
|
50m |
2:31.17 |
490 |
6 |
Julia Robertsson |
1995 |
AM9295 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:31.22 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
402 |
1 |
Jeanette Björklund |
1991 |
CA6891 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:30.89 |
405 |
2 |
Linnea Gustafsson |
1993 |
AM8893 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:30.24 |
73 |
3 |
Johanna Linné |
1993 |
AR0693 |
SS IDEN |
|
50m |
2:29.12 |
207 |
4 |
Alice Ivarsson |
1996 |
AA4296 |
MOTALA SS |
|
50m |
2:28.25 |
232 |
5 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
50m |
2:29.09 |
400 |
6 |
Camilla Lindquist |
1993 |
AK2893 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:29.92 |
481 |
7 |
Emma Arkenstrand |
1994 |
AE3894 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:30.52 |
394 |
8 |
Petra Wennberg |
1993 |
AS2693 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:30.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Sofia Lindholm |
1993 |
AM1693 |
MASS |
|
50m |
2:28.00 |
409 |
2 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:27.23 |
526 |
3 |
Madelene Andersson |
1991 |
BX0891 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:26.85 |
148 |
4 |
Caroline Palm |
1992 |
AG1692 |
LASS |
|
50m |
2:26.47 |
485 |
5 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:26.57 |
228 |
6 |
Elise Löfgren |
1991 |
AF1691 |
MASS |
|
50m |
2:26.86 |
286 |
7 |
Mathilde Hyddmark |
1991 |
AR1691 |
POSEIDON |
|
50m |
2:27.33 |
86 |
8 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:28.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Ebba Hellström |
1992 |
AK6692 |
S 02 |
|
50m |
2:25.97 |
43 |
2 |
Klara Andersson |
1991 |
AV2491 |
HS |
|
50m |
2:25.90 |
411 |
3 |
Anna Lillieström |
1992 |
AM6292 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:25.71 |
28 |
4 |
Amanda Rutqvist |
1991 |
BC8291 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:25.59 |
413 |
5 |
Joanna Olsson |
1990 |
AR0290 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:25.65 |
416 |
6 |
Frida Truvé |
1993 |
AM7893 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:25.72 |
179 |
7 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
MKK |
|
50m |
2:25.91 |
542 |
8 |
Viktoria Smidare |
1990 |
AP6690 |
SS04 |
|
50m |
2:26.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Jenny Falkeman-Brink |
1993 |
BO1293 |
KARLSKO SF |
|
50m |
2:24.09 |
158 |
2 |
Sanna Öhgren |
1991 |
AN4291 |
LASS |
|
50m |
2:22.30 |
146 |
3 |
Frida Jakobsson |
1992 |
AX7292 |
LASS |
|
50m |
2:20.43 |
355 |
4 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:13.52 |
571 |
5 |
Sarah Henry |
1992 |
BD1392 |
POLISEN |
|
50m |
2:19.56 |
221 |
6 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
50m |
2:20.81 |
551 |
7 |
Eleonor Lindborg |
1992 |
BB9892 |
TRELLEB K |
|
50m |
2:22.46 |
491 |
8 |
Nadja Salomonsson |
1992 |
AD2892 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:24.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Josefin Wede |
1987 |
AI1287 |
MKK |
|
50m |
2:23.00 |
84 |
2 |
Beatrice Andersson |
1989 |
AS8889 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:21.92 |
412 |
3 |
Fanny D Lillieström |
1989 |
AI2489 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:21.24 |
493 |
4 |
Sara Thydén |
1989 |
AL9289 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:16.71 |
492 |
5 |
Ida Sandin |
1985 |
AA8685 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:17.19 |
32 |
6 |
Hanna Yttring |
1988 |
AZ9888 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:21.68 |
563 |
7 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
AI4887 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:21.96 |
385 |
8 |
Emma Wallin |
1985 |
AF3885 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:23.55 |
Skapad av WinGrodan 1.18.13 |
Utskriftsdatum |
15 juli 2010 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
20:11 |
|