Program for Malmö Open 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Hylliebadet |
Arrangör: |
FIFH |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 feb 2020 till den 9 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Ind. Medley Women, SM5-SM14, DS, Ö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
100 |
|
Pernilla Lindberg |
1994 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:10.28 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Lina Nilsson |
2002 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:21.37 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Linnéa Bäckman |
1989 |
Solens Idrottsförening |
SWE |
1:22.80 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Herdís Rut Guðbjartsdóttir |
2004 |
Fjördur |
ISL |
1:30.10 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Hrefna María Heiðarsdóttir |
2005 |
ÖSP |
ISL |
1:33.61 |
|
Ö |
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Freja Kvist |
2006 |
Denmark |
DEN |
1:33.71 |
|
SM9 |
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Mille Dige From |
2004 |
Denmark |
DEN |
1:34.74 |
|
SM10 |
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Camilla Bitz Witt |
2003 |
Denmark |
DEN |
1:35.72 |
|
SM9 |
|
|
|
|
|
9 |
138 |
|
Josefine Busk |
1997 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:41.76 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
10 |
139 |
|
Anna Philipsson |
2003 |
Gävle Simsällskap |
SWE |
1:42.39 |
|
SM10 |
|
|
|
|
|
11 |
136 |
|
Agnes Kramer |
1998 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
1:43.75 |
|
SM8,EFT |
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Anna Rósa Þrastardóttir |
2004 |
Fjördur |
ISL |
1:45.74 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Ida Andersson Wulf |
1998 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:45.90 |
|
SM7 |
|
|
|
|
|
14 |
57 |
|
Edit Sjöstrand |
1991 |
Varbergs Parasportförening |
SWE |
1:48.47 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
Camilla Hansen |
1997 |
Denmark |
DEN |
1:50.00 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Signe Klauber Vestergaard |
1996 |
Denmark |
DEN |
1:50.00 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
17 |
121 |
|
Emelía Ýr Gunnarsdóttir |
2005 |
Fjördur |
ISL |
1:50.50 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
18 |
101 |
|
Vanja Färdig |
1993 |
Nacka Handikappidrottsförening |
SWE |
1:52.58 |
|
DS |
|
|
|
|
|
19 |
56 |
|
Rose-Marie Robertsson |
1986 |
Varbergs Parasportförening |
SWE |
1:55.37 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
20 |
128 |
|
Kristrún Helga Þórðardóttir |
2005 |
Fjördur |
ISL |
2:08.16 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
21 |
127 |
|
Victoría Lind Karenardóttir |
2002 |
Fjördur |
ISL |
2:08.80 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
22 |
130 |
|
Katrín Erla Kristjánsdóttir |
2000 |
Fjördur |
ISL |
2:15.50 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
23 |
44 |
|
Lisa Ekstrand |
2004 |
Örebro Simallians |
SWE |
2:16.25 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
24 |
125 |
|
Sigrún Kjartansdóttir |
2003 |
Fjördur |
ISL |
2:23.63 |
|
DS |
|
|
|
|
|
25 |
37 |
|
Signe Bergqvist |
2009 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
2:25.78 |
|
SM8 |
|
|
|
|
|
26 |
108 |
|
Katrín Anna Heiðarsdóttir |
1997 |
ÖSP |
ISL |
2:29.04 |
|
SM14 |
|
|
|
|
|
27 |
77 |
|
Celia El Maghili Fisker |
2003 |
Denmark |
DEN |
2:31.41 |
|
SM6 |
|
|
|
|
|
28 |
105 |
|
Glódís Erla Ólafsdóttir |
1998 |
ÖSP |
ISL |
3:23.03 |
|
DS |
|
|
|
|
|
29 |
115 |
|
Sigrún Berglind Pálsdóttir |
2002 |
ÖSP |
ISL |
3:59.01 |
|
DS |
|
|
|
|
|
30 |
33 |
|
Louise Olsson |
1992 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
SM14 |
|
|
|
|
|
31 |
36 |
|
Josefine Skoog |
1995 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
DS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-07 20:20:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|