Program för Malmö Open 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 4 Sunday 9/2 Start 15.00 (Training 14.00-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Hylliebadet |
Arrangör: |
FIFH |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 feb 2020 till den 9 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Breast. Women, S6-S14, DS, Ö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
100 |
|
Pernilla Lindberg |
1994 |
Göteborg Sim |
SWE |
1:22.36 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Lina Nilsson |
2002 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:31.82 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Camilla Hansen |
1997 |
Denmark |
DEN |
1:42.88 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
4 |
85 |
|
Cecilie Beer |
1998 |
Denmark |
DEN |
1:47.94 |
|
DS |
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Signe Klauber Vestergaard |
1996 |
Denmark |
DEN |
1:50.00 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
6 |
119 |
|
Hrefna María Heiðarsdóttir |
2005 |
ÖSP |
ISL |
1:52.96 |
|
Ö |
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Camilla Bitz Witt |
2003 |
Denmark |
DEN |
1:53.78 |
|
SB9 |
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Ida Andersson Wulf |
1998 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:56.45 |
|
SB6 |
|
|
|
|
|
9 |
135 |
|
Elin Andersson |
1982 |
Falkenbergs Simklubb |
SWE |
1:57.60 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Jennie Eskilsson |
1987 |
Krokom Parasport IF |
SWE |
2:01.43 |
|
DS |
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Edit Sjöstrand |
1991 |
Varbergs Parasportförening |
SWE |
2:01.57 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
Steinunn Ella Sigurðardóttir |
2006 |
Fjördur |
ISL |
2:02.60 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
13 |
33 |
|
Louise Olsson |
1992 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:03.42 |
L |
SB14 |
|
|
|
|
|
14 |
130 |
|
Katrín Erla Kristjánsdóttir |
2000 |
Fjördur |
ISL |
2:04.99 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
Stina Rothoff |
1985 |
Krokom Parasport IF |
SWE |
2:07.08 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
16 |
11 |
|
Maria Karlsson |
1987 |
Krokom Parasport IF |
SWE |
2:07.51 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Kristrún Helga Þórðardóttir |
2005 |
Fjördur |
ISL |
2:09.88 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
18 |
35 |
|
Agnes Munters |
1996 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:14.11 |
L |
SB9 |
|
|
|
|
|
19 |
121 |
|
Emelía Ýr Gunnarsdóttir |
2005 |
Fjördur |
ISL |
2:18.69 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
20 |
131 |
|
Védís Harðardóttir |
2002 |
Fjördur |
ISL |
2:21.04 |
|
DS |
|
|
|
|
|
21 |
9 |
|
India Buska |
1997 |
Krokom Parasport IF |
SWE |
2:34.13 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
22 |
60 |
|
Stina Gustafsson |
1989 |
Varbergs Parasportförening |
SWE |
2:35.08 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
23 |
108 |
|
Katrín Anna Heiðarsdóttir |
1997 |
ÖSP |
ISL |
2:38.04 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
24 |
105 |
|
Glódís Erla Ólafsdóttir |
1998 |
ÖSP |
ISL |
2:40.03 |
|
DS |
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Ida Brandt |
1984 |
Varbergs Parasportförening |
SWE |
2:45.52 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
26 |
36 |
|
Josefine Skoog |
1995 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:52.64 |
|
DS |
|
|
|
|
|
27 |
67 |
|
Rishika Jansson |
1999 |
För. Idrott För Handikappade |
SWE |
4:56.40 |
L |
SB5 |
|
|
|
|
|
28 |
141 |
|
Hana Silná |
2003 |
ABAK |
SWE |
5:50.00 |
|
SB3 |
|
|
|
|
|
29 |
77 |
|
Celia El Maghili Fisker |
2003 |
Denmark |
DEN |
|
|
SB7 |
|
|
|
|
|
30 |
73 |
|
Malin Andersson |
2001 |
För. Idrott För Handikappade |
SWE |
|
|
DS |
|
|
|
|
|
31 |
82 |
|
Freja Kvist |
2006 |
Denmark |
DEN |
|
|
SB9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-07 20:20:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|