Program för Sparbanken Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Förmiddag start 9.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Väggabadet |
Arrangör: |
Karlshamns simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 7 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sparbanken i Karlshamn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Isabelle Levin |
2010 |
BROMÖLLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
3 |
|
Zoe Petersson |
2011 |
KARLSHAMN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Elin Thiedemann |
2011 |
BROMÖLLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Jill Fischer |
2009 |
BROMÖLLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Novali Hellberg |
2011 |
BROMÖLLA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
3 |
|
Nelly Berggren |
2009 |
KARLSHAMN |
1:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Augusta Kläfverud |
2010 |
KARLSHAMN |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Ida Johansson |
2009 |
RINGSJÖ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Astrid Bengtsson |
2009 |
KARLSHAMN |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Hilda Enocson |
2010 |
KARLSHAMN |
1:03.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Minela Causevic |
2010 |
SS DELFIN |
56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
4 |
|
Lovelia Sköld |
2010 |
RONNEBY SS |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
5 |
|
Ebba Tegvald |
2009 |
KARLSHAMN |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
6 |
|
Beatrix Karlsson de Matos |
2010 |
RONNEBY SS |
1:09.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Moa Söberg |
2009 |
RINGSJÖ SK |
55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
2 |
|
Linnea Svennesson |
2009 |
KARLSKRONA |
53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Hala Albaloush |
2010 |
RONNEBY SS |
52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
4 |
|
Maya Svensson |
2009 |
KARLSHAMN |
52.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Emilia Gustafsson |
2009 |
KARLSKRONA |
54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Linnèa Eriksson |
2010 |
KARLSHAMN |
56.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Haley Dolk |
2009 |
S 71 |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Hilda L Christensen |
2010 |
RINGSJÖ SK |
48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Maja Henrysson |
2009 |
KARLSKRONA |
46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Ruth Vendel |
2009 |
KARLSHAMN |
47.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Ylva Linder |
2009 |
KARLSKRONA |
48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Elin Tidstrand |
2009 |
KARLSKRONA |
51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-06 18:52:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|