Startliste for NÃ…C - Nyborg Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Nyborg Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 5, 200m Medley Damer |
Finaler (9) |
Vejledende starttid 18:11 |
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
NYBORG |
|
25m |
|
25 |
2 |
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
0834AO |
RINGE |
|
25m |
|
90 |
3 |
Signe Christiansen |
2008 |
0838AJ |
NYBORG |
|
25m |
4:24.85 |
322 |
4 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
4:52.32 |
65 |
5 |
Katrine Vølund |
2008 |
0894AG |
NYBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
173 |
1 |
Lærke Damgaard |
2008 |
0814AS |
HORSENS |
|
25m |
4:03.03 |
236 |
2 |
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
0968AA |
GLADSAXE |
|
25m |
3:54.71 |
314 |
3 |
Meryem Ercaliskan |
2007 |
0788AU |
FREM |
|
25m |
3:45.00 |
23 |
4 |
Sara Lund Larsen |
2008 |
0818AB |
RINGE |
|
25m |
3:46.61 |
177 |
5 |
Vigga Rasmussen |
2009 |
0984AG |
HORSENS |
|
25m |
3:56.39 |
175 |
6 |
Freya Magnussen |
2009 |
0924BA |
HORSENS |
|
25m |
4:04.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
22 |
1 |
Caroline Søgaard |
2006 |
0602AS |
RINGE |
|
25m |
3:37.73 |
402 |
2 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2ODENSE |
|
25m |
3:34.50 |
55 |
3 |
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
NYBORG |
|
50m |
3:30.94 |
46 |
4 |
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
NYBORG |
|
25m |
3:30.96 |
359 |
5 |
Lea Timmermand |
2008 |
0826AE |
ESBJERG |
|
50m |
3:34.89 |
409 |
6 |
Cornelia Gardias Peters |
2008 |
0864AH |
H2ODENSE |
|
25m |
3:42.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
312 |
1 |
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
0838AF |
FREM |
|
25m |
3:30.00 |
404 |
2 |
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
H2ODENSE |
|
25m |
3:26.60 |
191 |
3 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:23.27 |
159 |
4 |
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
0704AQ |
HORSENS |
|
25m |
3:24.90 |
171 |
5 |
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
0894AM |
HORSENS |
|
25m |
3:28.94 |
342 |
6 |
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
0954AG |
ESBJERG |
|
25m |
3:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
401 |
1 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
H2ODENSE |
|
25m |
3:16.82 |
88 |
2 |
Sarah Qvist |
2007 |
0794AO |
NYBORG |
|
50m |
3:14.96 |
411 |
3 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2ODENSE |
|
25m |
3:13.17 |
17 |
4 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
3:14.90 |
403 |
5 |
Olivia Funder |
2006 |
0668AT |
H2ODENSE |
|
25m |
3:16.72 |
153 |
6 |
Filippa Juul Jensen |
2007 |
0718AJ |
HORSENS |
|
25m |
3:22.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Simone Trekær Klausen |
2007 |
0764AC |
HORSENS |
|
50m |
3:12.84 |
91 |
2 |
Sille Grønfeldt |
2008 |
0808AD |
NYBORG |
|
25m |
3:12.47 |
64 |
3 |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
0692AH |
NYBORG |
|
25m |
3:11.42 |
29 |
4 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
|
25m |
3:12.04 |
358 |
5 |
Josephine Kviesgaard |
2007 |
0722AQ |
ESBJERG |
|
25m |
3:12.73 |
219 |
6 |
Victoria Paulsen |
2006 |
0614AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:12.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Monica Munkebjerg |
2006 |
0606AX |
FREM |
|
25m |
3:08.36 |
377 |
2 |
Line Bach-Henriksen |
2007 |
0742AM |
ESBJERG |
|
25m |
3:05.29 |
324 |
3 |
Victoria Juul Larsen |
2006 |
0618AM |
FREM |
|
25m |
2:58.31 |
241 |
4 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:02.76 |
216 |
5 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:07.40 |
207 |
6 |
Maila Anker |
2007 |
0784AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
3:10.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Andrea Skjelmose |
2007 |
0728AJ |
HORSENS |
|
25m |
2:56.12 |
448 |
2 |
Mille A. B. Buch |
2006 |
0612AP |
H2ODENSE |
|
25m |
2:56.07 |
242 |
3 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
25m |
2:47.87 |
278 |
4 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:49.55 |
378 |
5 |
Laura Worm Glæsner |
2006 |
0614AN |
ESBJERG |
|
25m |
2:56.12 |
27 |
6 |
Sofie Dyrelund Rasmussen |
2007 |
0722AG |
RINGE |
|
25m |
2:56.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Lærke Rosen Lundsfryd |
2006 |
0678AG |
RINGE |
|
25m |
2:45.08 |
370 |
2 |
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
0638AH |
ESBJERG |
|
25m |
2:44.11 |
368 |
3 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
25m |
2:29.33 |
3 |
4 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
25m |
2:38.11 |
389 |
5 |
Millie Møller |
2007 |
0768AD |
ESBJERG |
|
25m |
2:45.02 |
204 |
6 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:45.99 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
06 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:49 |
|