Startliste for NÃ…C - Nyborg Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Nyborg Årgangs Cup |
|
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|
|
Arrangør |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 marts 2020 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Medley Damer |
Indledende (22) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Alberte Hummelhoff |
2010 |
1002AC |
NYBORG |
|
25m |
|
63 |
3 |
Karla Krog |
2011 |
1172AC |
NYBORG |
|
25m |
|
47 |
4 |
Ella Krogshede |
2009 |
0920AJ |
NYBORG |
|
25m |
|
41 |
5 |
Anna Lindstedt |
2010 |
1092AG |
NYBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
54 |
1 |
Frida Krogh Kristiansen |
2011 |
1128AC |
NYBORG |
|
25m |
|
443 |
2 |
Aleksandra Dragieva |
2010 |
1014AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:30.07 |
205 |
3 |
Line Silleborg |
2010 |
1022AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:11.16 |
288 |
4 |
Thea Joost |
2010 |
1012AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:13.46 |
444 |
5 |
Kristina Dragieva |
2010 |
1004AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:34.58 |
94 |
6 |
Tilde Lundsgaard Rov Andreasen |
2009 |
0918AJ |
NYBORG |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Klara Christiansen |
2009 |
0968BD |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
2:10.00 |
176 |
2 |
Nicoline H. Ridings |
2007 |
0796AU |
HORSENS |
|
25m |
1:58.63 |
215 |
3 |
Selma Birgisdottir |
2009 |
0998AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:55.96 |
351 |
4 |
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
1070AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:58.22 |
48 |
5 |
Ellen Gramstrup Madsen |
2010 |
1098AB |
NYBORG |
|
25m |
2:04.64 |
112 |
6 |
Frida Fobian Hvidberg |
2011 |
1122AE |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
2:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Caroline B. Guldborg |
2009 |
0908BA |
NYBORG |
|
25m |
1:55.70 |
173 |
2 |
Lærke Damgaard |
2008 |
0814AS |
HORSENS |
|
25m |
1:53.38 |
285 |
3 |
Mathilde Skriver Andersen |
2010 |
1022AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:50.00 |
275 |
4 |
Frida Lund Kilen |
2010 |
1098AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:53.10 |
59 |
5 |
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
1040AF |
NYBORG |
|
25m |
1:54.64 |
246 |
6 |
Katrine Hermansen |
2008 |
0838AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:55.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
354 |
1 |
Ida Riddersholm |
2009 |
0918BC |
ESBJERG |
|
25m |
1:49.37 |
236 |
2 |
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
0968AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:47.49 |
353 |
3 |
Dicte Underbjerg |
2010 |
1098AE |
ESBJERG |
|
25m |
1:46.82 |
117 |
4 |
Lærke Andersen Haurslev |
2007 |
0776AY |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:47.42 |
167 |
5 |
Anne Caroline Dahl Reher |
2009 |
0926AJ |
HORSENS |
|
25m |
1:47.91 |
199 |
6 |
Filippa Würfel |
2010 |
1026AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:49.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
1072AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:46.72 |
345 |
2 |
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
0858AP |
ESBJERG |
|
25m |
1:45.90 |
165 |
3 |
Andrea Grøndal |
2009 |
0994AG |
HORSENS |
|
25m |
1:44.22 |
90 |
4 |
Signe Christiansen |
2008 |
0838AJ |
NYBORG |
|
25m |
1:45.19 |
341 |
5 |
Alberte Hansen |
2009 |
0906AI |
ESBJERG |
|
25m |
1:46.66 |
119 |
6 |
Shaya Mortensen |
2008 |
0808AJ |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:46.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
0852AT |
NYBORG |
|
25m |
1:42.76 |
162 |
2 |
Signe Madsen |
2009 |
0906AG |
HORSENS |
|
25m |
1:42.49 |
163 |
3 |
Tilde Tinggård Truelsen |
2008 |
0894AT |
HORSENS |
|
25m |
1:41.98 |
198 |
4 |
Emilie Jakobsen |
2010 |
1024AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:42.47 |
78 |
5 |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
NYBORG |
|
25m |
1:42.65 |
139 |
6 |
Emma Friis Laursen |
2007 |
0774AY |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:44.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Sofie Barack Søe |
2008 |
0836AE |
ESBJERG |
|
25m |
1:39.72 |
159 |
2 |
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
0704AQ |
HORSENS |
|
25m |
1:39.41 |
128 |
3 |
Amanda Fafner |
2007 |
0756AK |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:38.64 |
69 |
4 |
Luka Rose Svabo |
2008 |
0834AU |
NYBORG |
|
25m |
1:39.40 |
175 |
5 |
Freya Magnussen |
2009 |
0924BA |
HORSENS |
|
25m |
1:39.65 |
344 |
6 |
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
0904AG |
ESBJERG |
|
25m |
1:40.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
314 |
1 |
Meryem Ercaliskan |
2007 |
0788AU |
FREM |
|
25m |
1:38.26 |
362 |
2 |
Mie Elliot Krog-Meyer |
2007 |
0714AO |
ESBJERG |
|
25m |
1:37.94 |
350 |
3 |
Mille Nørskov Kaltoft |
2009 |
0916AE |
ESBJERG |
|
25m |
1:37.17 |
23 |
4 |
Sara Lund Larsen |
2008 |
0818AB |
RINGE |
|
25m |
1:37.69 |
311 |
5 |
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
|
25m |
1:38.24 |
409 |
6 |
Cornelia Gardias Peters |
2008 |
0864AH |
H2ODENSE |
|
25m |
1:38.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Trine Larsen |
2009 |
0954AF |
FREM |
|
25m |
1:36.13 |
308 |
2 |
Frederikke Wood |
2007 |
0762AX |
FREM |
|
25m |
1:35.77 |
55 |
3 |
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
NYBORG |
|
25m |
1:34.46 |
22 |
4 |
Caroline Søgaard |
2006 |
0602AS |
RINGE |
|
25m |
1:35.77 |
312 |
5 |
Elvira Køstner Kristensen |
2008 |
0838AF |
FREM |
|
25m |
1:35.94 |
46 |
6 |
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
NYBORG |
|
25m |
1:36.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:33.40 |
171 |
2 |
Karen Klarskov Henriksen |
2008 |
0894AM |
HORSENS |
|
25m |
1:32.84 |
329 |
3 |
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
FREM |
|
25m |
1:32.69 |
156 |
4 |
Olivia Josefine Brice |
2007 |
0778AQ |
HORSENS |
|
25m |
1:32.81 |
172 |
5 |
Kirstine Sabroe Sørensen |
2008 |
0884AD |
HORSENS |
|
25m |
1:33.11 |
177 |
6 |
Vigga Rasmussen |
2009 |
0984AG |
HORSENS |
|
25m |
1:34.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
401 |
1 |
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
H2ODENSE |
|
25m |
1:32.00 |
268 |
2 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:31.45 |
133 |
3 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:31.31 |
404 |
4 |
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
H2ODENSE |
|
25m |
1:31.32 |
247 |
5 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:31.51 |
25 |
6 |
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
0834AO |
RINGE |
|
25m |
1:32.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
151 |
1 |
Cathrine Grønhøj |
2007 |
0758AE |
HORSENS |
|
25m |
1:31.14 |
191 |
2 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.04 |
239 |
3 |
Emma Mcpherran |
2009 |
0986AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:30.65 |
393 |
4 |
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:30.83 |
193 |
5 |
Caroline Risager Strate |
2007 |
0732AU |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.13 |
240 |
6 |
Kamille Løkkegaard Hansen |
2009 |
0936AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:31.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
411 |
1 |
Matilde A. B. Buch |
2008 |
0834AH |
H2ODENSE |
|
25m |
1:29.62 |
245 |
2 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.98 |
392 |
3 |
Marie Thorup |
2006 |
0692AR |
ESBJERG |
|
25m |
1:28.53 |
208 |
4 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.59 |
338 |
5 |
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
ESBJERG |
|
25m |
1:29.25 |
322 |
6 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
1:29.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.37 |
153 |
2 |
Filippa Juul Jensen |
2007 |
0718AJ |
HORSENS |
|
25m |
1:27.67 |
64 |
3 |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
0692AH |
NYBORG |
|
25m |
1:27.61 |
342 |
4 |
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
0954AG |
ESBJERG |
|
25m |
1:27.65 |
17 |
5 |
Frida Ploug |
2007 |
0746AD |
RINGE |
|
25m |
1:27.93 |
235 |
6 |
Freya Valentin |
2008 |
0888AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:28.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Sarah Qvist |
2007 |
0794AO |
NYBORG |
|
25m |
1:27.28 |
29 |
2 |
Sofie Bak |
2008 |
0856AG |
RINGE |
|
25m |
1:27.13 |
244 |
3 |
Sigrid Mygind |
2008 |
0878AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.78 |
402 |
4 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2ODENSE |
|
25m |
1:26.83 |
91 |
5 |
Sille Grønfeldt |
2008 |
0808AD |
NYBORG |
|
25m |
1:27.26 |
52 |
6 |
Freja Trasbo Vestergaard |
2006 |
0616AI |
NYBORG |
|
25m |
1:27.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Andrea Skjelmose |
2007 |
0728AJ |
HORSENS |
|
25m |
1:25.51 |
200 |
2 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:24.77 |
377 |
3 |
Line Bach-Henriksen |
2007 |
0742AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:24.74 |
170 |
4 |
Julie Olsen |
2008 |
0848AN |
HORSENS |
|
25m |
1:24.75 |
160 |
5 |
Simone Trekær Klausen |
2007 |
0764AC |
HORSENS |
|
25m |
1:25.35 |
321 |
6 |
Monica Munkebjerg |
2006 |
0606AX |
FREM |
|
25m |
1:25.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Sava Mathilde Simonsen |
2008 |
0886AH |
FREM |
|
25m |
1:24.02 |
324 |
2 |
Victoria Juul Larsen |
2006 |
0618AM |
FREM |
|
25m |
1:23.64 |
266 |
3 |
Laura Kaysfeld |
2007 |
0798AN |
GLADSAXE |
|
25m |
1:22.23 |
121 |
4 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:23.55 |
207 |
5 |
Maila Anker |
2007 |
0784AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.85 |
241 |
6 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:24.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
194 |
1 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:21.73 |
130 |
2 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:21.15 |
378 |
3 |
Laura Worm Glæsner |
2006 |
0614AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:20.94 |
76 |
4 |
Mathilde Vestergaard |
2006 |
0606AI |
NYBORG |
|
25m |
1:21.02 |
233 |
5 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:21.22 |
243 |
6 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:21.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:17.80 |
6 |
2 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
25m |
1:14.72 |
3 |
3 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
25m |
1:10.70 |
120 |
4 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBOR1 |
|
25m |
1:13.38 |
276 |
5 |
Lise H. V. Waarst |
2007 |
0732AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.56 |
13 |
6 |
Emilie Hemmeløff |
2008 |
0848AB |
RINGE |
|
25m |
1:19.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
1 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:17.70 |
277 |
2 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.66 |
273 |
3 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.94 |
274 |
4 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:12.87 |
4 |
5 |
Mathilde Hvidberg |
2007 |
0774AE |
RINGE |
|
25m |
1:15.12 |
293 |
6 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:19.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
1 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.47 |
204 |
2 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:14.36 |
368 |
3 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:07.54 |
209 |
4 |
Mie Ankersen |
2006 |
0622AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:11.32 |
270 |
5 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.89 |
388 |
6 |
Andrea Bjerring Pedersen |
2007 |
0768AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:18.04 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
07 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:23 |
|