Ohjelma Region Syd Turnering 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
22-02-2020
Løb 15, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 2:21.62 | |
2 | 275 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:22.06 | |
3 | 126 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 25 m | 2:25.34 | |
4 | 63 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 2:29.22 | |
5 | 171 | Gamishev Boris | 2007 | SØNDERBORG | 0717AA | 25 m | 2:32.85 | |
6 | 66 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 2:33.68 | |
7 | 101 | Rasmussen Jeppe Søgaard | 2002 | ERRITSØ | 0269AO | 25 m | 2:34.94 | |
8 | 248 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:36.59 | |
9 | 180 | Åkerlind Silas | 2005 | SØNDERBORG | 0551AC | 25 m | 2:37.39 | |
10 | 58 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 2:39.97 | |
11 | 276 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:40.21 | |
12 | 228 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:40.85 | |
13 | 46 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 2:41.26 | |
14 | 253 | Hartmann Moritz | 2007 | VEJLE | 0763AA | 25 m | 2:43.84 | |
15 | 277 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 2:44.59 | |
16 | 64 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 2:44.82 | |
17 | 62 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 2:45.04 | |
18 | 254 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 2:45.80 | |
19 | 86 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 2:47.99 | |
20 | 247 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 25 m | 2:48.56 | |
21 | 102 | Baun-Nielsen Magnus M. | 2005 | ERRITSØ | 0595AK | 25 m | 2:51.28 | |
22 | 56 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 2:51.76 | |
23 | 96 | Nielsen Asger | 2005 | ERRITSØ | 0595AP | 25 m | 2:54.97 | |
24 | 69 | Riegels-Jakobsen Malte | 2006 | ESBJERG | 0669AI | 25 m | 2:57.16 | |
25 | 270 | Funder Sofus | 2005 | VEJLE | 0543AL | 25 m | 2:59.60 | |
26 | 273 | Klinkowsky Terkel | 2007 | VEJLE | 0749AG | 25 m | 3:03.28 | |
27 | 125 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 3:09.56 | |
28 | 264 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:10.83 | |
29 | 260 | Poulsen Sebastian Holt | 2007 | VEJLE | 0705AB | 25 m | 3:11.01 | |
30 | 222 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:11.59 | |
31 | 244 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 3:14.78 | |
32 | 112 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 3:16.41 | |
33 | 278 | Bjerre Tristan | 2007 | VEJLE | 0765AE | 25 m | 3:17.28 | |
34 | 4 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 3:20.30 | |
35 | 186 | Grønholt Marcus | 2005 | VEJEN | 0575AO | 25 m | 3:21.24 | |
36 | 251 | Christensen Mikkel Bro | 2007 | VEJLE | 0799AI | 25 m | 3:22.13 | |
37 | 6 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 3:24.09 | |
38 | 190 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | 3:27.00 | |
39 | 200 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:30.68 | |
40 | 134 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 3:31.22 | |
41 | 52 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 3:39.87 | |
42 | 230 | Bjerre Hektor | 2008 | VEJLE | 0887AE | 25 m | 3:43.99 | |
43 | 265 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 3:50.17 | |
44 | 250 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 3:52.49 | |
45 | 166 | Sørensen Niels Peter E. | 2007 | GRINDSTED | 0743AJ | 25 m | 3:56.12 | |
46 | 120 | Hylle-Wiig Elias | 2008 | DELTA | 0841AN | 25 m | 4:27.68 | |
47 | 113 | Thomsen Benjamin | 2008 | DELTA | 0837AN | 25 m | 4:30.93 | |
48 | 167 | Bjerrum Niels | 2005 | GRINDSTED | 0575AK | 25 m | ||
49 | 216 | Christensen Christian | 2007 | VEJLE | 0737AL | 25 m | ||
50 | 223 | Klinkby Frederik | 2007 | VEJLE | 0789AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 februar 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:25 |