Program for UGP 3 2019-2020, Eriksdalsbadet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
UGP 3- Eriksdalsbadet, 2020
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Stockholms Simförbund & Polisensim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
3 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
SÖDERTÖRN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
4 |
|
Sara Nilsson Bålman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
5 |
|
Anna Eneroth |
2007 |
SK NEPTUN |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
1 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
667 |
2 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
SPIF SF |
3:11.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Leia Ångman |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
3:05.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
574 |
4 |
|
Meja Thunvall |
2006 |
ÖSMO SS |
3:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
3:05.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Kajsa Henriksson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
3:08.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
7 |
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
DANDERYD |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
675 |
8 |
|
Natalia Ljung |
2004 |
SPIF SF |
|
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
0 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
3:00.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
598 |
1 |
|
Elina Darvish |
2005 |
SS04 |
2:57.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:54.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
595 |
3 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
SS04 |
2:52.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Emelie Sidén |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
2:51.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
657 |
5 |
|
Anna Dimitriou |
2006 |
SPIF SF |
2:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
6 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:53.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
7 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:54.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
8 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:59.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
9 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
3:02.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
358 |
0 |
|
Natalie Nilsson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
2:47.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
1 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
2:47.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
354 |
2 |
|
Juni Stenbacka |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:46.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
691 |
3 |
|
Kajsa Lamerton |
2006 |
SPIF SF |
2:43.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Jemina Granholm |
2002 |
BOTK-RÖNN |
2:43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
5 |
|
Isabella Westberg |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:43.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
330 |
6 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:45.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
7 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:46.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
8 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
SALTSJÖB |
2:47.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
415 |
9 |
|
Alva Jacobsson |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:50.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
0 |
|
Emilia Lind |
2006 |
SK NEPTUN |
2:41.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
2:41.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Manya Sidén Bashouki |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:39.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Lisa Uddeholt |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:39.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
639 |
4 |
|
Emelie Söderström |
2003 |
SPIF SF |
2:38.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Mira Wallin |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
2:38.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
499 |
6 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
2:39.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
7 |
|
Emilia Wullrich |
2003 |
SPÅRVÄGEN |
2:39.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
8 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:41.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
9 |
|
Molly Rantil |
2005 |
SK NEPTUN |
2:42.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
0 |
|
Filippa Hanikat |
2007 |
SÖDERTÖRN |
2:36.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
418 |
1 |
|
Emilia Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:35.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
2:34.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
3 |
|
Felicia Klintemar |
2005 |
SÖDERTÖRN |
2:33.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
638 |
4 |
|
Nicole Papachristou |
2003 |
SPIF SF |
2:32.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Wilma Eld |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:32.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
722 |
6 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
2:34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
410 |
7 |
|
Ella Törnqvist |
2003 |
TYRESÖ SS |
2:34.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
640 |
8 |
|
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
SPIF SF |
2:35.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
9 |
|
Maja Frejd |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:37.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
0 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
2:30.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
1 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
SÖDERTÖRN |
2:29.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
584 |
2 |
|
Alice Velden |
2005 |
SS04 |
2:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
717 |
3 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
TUREBERG |
2:25.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
718 |
4 |
|
Julia Häglund |
2003 |
TUREBERG |
2:21.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
582 |
5 |
|
Elvira Montes |
2004 |
SS04 |
2:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
648 |
6 |
|
Liv Asp Olsson |
2005 |
SPIF SF |
2:25.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
7 |
|
Sara Lofter |
2006 |
SK NEPTUN |
2:29.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
8 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
2:30.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
9 |
|
Olivia Elmquist |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
2:31.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-07 14:09:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|