Ohjelma XIII FINA WMC 2010 Lundby venue
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 15
|
Competition name |
XIII Fina World Masters Champi |
|
Print Date |
31 July 2010 |
|
|
Competition place |
Gothenburg Lundby |
|
Print Time |
08:30 |
|
|
Organizer |
Fina/SSF |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-08-05 |
|
|
|
|
Event 15, 50m Free Women |
Finals (104) |
Start time 09.00 |
|
Heat 1 (104) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
574 |
3 |
Marie Feiferova |
1919 |
90-94 |
Praha |
|
50m |
1:40.00 |
3204 |
4 |
Kinko Matsumoto |
1920 |
90-94 |
SAPPORO |
|
50m |
1:17.62 |
1557 |
5 |
Barbara Böhm |
1920 |
90-94 |
Siegsdorf |
|
50m |
1:22.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3327 |
2 |
Usuba Kiyoko |
1924 |
85-89 |
SENDAI KAK |
|
50m |
1:25.00 |
3851 |
3 |
Kascha Kloos |
1925 |
85-89 |
Cape Town |
|
50m |
1:08.00 |
3958 |
4 |
Olga Kokorina |
1923 |
85-89 |
Neva Stars |
|
50m |
47.15 |
3205 |
5 |
Setsuko Narita |
1924 |
85-89 |
SAPPORO |
|
50m |
1:05.80 |
1624 |
6 |
Liselotte H-Lengefeld |
1922 |
85-89 |
TSV PLOEN |
|
50m |
1:12.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3299 |
3 |
Moto Mifune |
1927 |
80-84 |
Moto club |
|
50m |
1:05.00 |
3240 |
4 |
Toshiko Tanaka |
1930 |
80-84 |
Suieidoko |
|
50m |
1:05.00 |
295 |
5 |
Joaquina Brasil |
1929 |
80-84 |
ACD Dstak |
|
50m |
1:05.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3154 |
1 |
Murayama Chieko |
1930 |
80-84 |
CSC CHIBA |
|
50m |
1:04.00 |
98 |
2 |
Ann Todd |
1926 |
80-84 |
Toowoomba |
|
50m |
58.00 |
3232 |
3 |
Toshiko Amano |
1926 |
80-84 |
SUIEIKAI |
|
50m |
57.00 |
1854 |
4 |
Edith Heiber |
1930 |
80-84 |
GothaArnst |
|
50m |
54.03 |
1052 |
5 |
Anne Marie Guerniou |
1930 |
80-84 |
Havrais |
|
50m |
54.58 |
1426 |
6 |
Susan Halter |
1927 |
80-84 |
Camden |
|
50m |
57.00 |
3160 |
7 |
Tomoko Ashizawa |
1930 |
80-84 |
WAT |
|
50m |
1:02.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4807 |
1 |
Georgia Goggin |
1929 |
80-84 |
S Texas |
|
50m |
51.72 |
3349 |
2 |
Yoko Kobayashi |
1926 |
80-84 |
Y MACHIDA |
|
50m |
50.00 |
3265 |
3 |
Mitsuko Komuro |
1930 |
80-84 |
Kyoueijuku |
|
50m |
45.00 |
4605 |
4 |
Britt Grilli |
1928 |
80-84 |
HELLAS |
|
50m |
43.06 |
618 |
5 |
Karen Margrethe Bendtsen |
1930 |
80-84 |
STT-VAT |
|
50m |
44.60 |
4615 |
6 |
Kerstin Gjöres |
1927 |
80-84 |
HELLAS |
|
50m |
46.01 |
4196 |
7 |
Kapcarova Magdalena |
1927 |
80-84 |
SKP Kosice |
|
50m |
51.15 |
4616 |
8 |
Barbro Thörnelöf |
1927 |
80-84 |
HELLAS |
|
50m |
53.47 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
632 |
3 |
Birthe Møller-Jensen |
1932 |
75-79 |
LYNGBY |
|
50m |
56.39 |
3398 |
4 |
Tomiko Tokunaga |
1931 |
75-79 |
S-PATIO |
|
50m |
56.00 |
3284 |
5 |
Kazuko Fujita |
1935 |
75-79 |
JMSA |
|
50m |
56.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3289 |
2 |
Mutsuko Kurushima |
1933 |
75-79 |
JMSA |
|
50m |
53.00 |
4974 |
3 |
Diane Wheatley |
1933 |
75-79 |
MOST |
|
50m |
50.26 |
53 |
4 |
Jan Finn |
1934 |
75-79 |
Raymond |
|
50m |
50.00 |
1368 |
5 |
Barbara Morton |
1933 |
75-79 |
Southport |
|
50m |
50.01 |
3208 |
6 |
Ayako Akiyama |
1935 |
75-79 |
Tanashi |
|
50m |
52.00 |
3364 |
7 |
Mutsuko Furuhata |
1935 |
75-79 |
HOTAKA SC |
|
50m |
53.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4618 |
1 |
Marianne Grane |
1931 |
75-79 |
HELLAS |
|
50m |
48.30 |
3271 |
2 |
Miyoshi Satoko |
1935 |
75-79 |
HIROSHIMA |
|
50m |
43.00 |
3376 |
3 |
Kasumi Ishikawa |
1935 |
75-79 |
ST KANSAI |
|
50m |
41.00 |
55 |
4 |
Denise Robertson |
1935 |
75-79 |
Miami AUS |
|
50m |
40.00 |
3513 |
5 |
Lottie Geurts |
1935 |
75-79 |
PSV |
|
50m |
40.70 |
4375 |
6 |
Vivi-Ann Johansson |
1935 |
75-79 |
ELFSBORG |
|
50m |
41.62 |
913 |
7 |
Helle Stukis |
1931 |
75-79 |
Tallinn |
|
50m |
45.00 |
988 |
8 |
Raili Laiho |
1933 |
75-79 |
PUS |
|
50m |
49.27 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3287 |
3 |
Nobuko Sasaki |
1936 |
70-74 |
JMSA |
|
50m |
52.00 |
729 |
4 |
Catalina Bestard |
1936 |
70-74 |
ESMAS |
|
50m |
52.00 |
4232 |
5 |
Elisabeth Fredriksson |
1938 |
70-74 |
TÄBY SIM |
|
50m |
52.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3273 |
1 |
Mieko Nagaya |
1937 |
70-74 |
ASAHIKAWA |
|
50m |
52.00 |
3389 |
2 |
Sato Takako |
1937 |
70-74 |
SAKURAMBO |
|
50m |
51.00 |
42 |
3 |
Irma Aenlle |
1937 |
70-74 |
VIGUETTI |
|
50m |
50.36 |
3282 |
4 |
Masako Hasegawa |
1938 |
70-74 |
JMSA |
|
50m |
50.00 |
3323 |
5 |
Noriko Suzuki |
1940 |
70-74 |
Fukushima |
|
50m |
50.00 |
3278 |
6 |
Kazuko Tanigawa |
1940 |
70-74 |
JMSA |
|
50m |
51.00 |
3360 |
7 |
Setsuko Sato |
1938 |
70-74 |
MOTOYAMA |
|
50m |
51.55 |
2381 |
8 |
Brigitte Vetter |
1938 |
70-74 |
FrankfurtO |
|
50m |
52.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3198 |
1 |
Sunao Takaoka |
1939 |
70-74 |
RENEISSANC |
|
50m |
48.00 |
3162 |
2 |
Yuko Otsuka |
1939 |
70-74 |
WATER |
|
50m |
46.00 |
362 |
3 |
Maria Salvadora Penna |
1939 |
70-74 |
Flamengo |
|
50m |
42.00 |
4429 |
4 |
Birgitta Hjalmarsson |
1937 |
70-74 |
MKK |
|
50m |
41.64 |
3233 |
5 |
Taeko Watanabe |
1939 |
70-74 |
TAMA |
|
50m |
42.00 |
3180 |
6 |
Hideko Tsuda |
1940 |
70-74 |
KAIDO |
|
50m |
45.00 |
4980 |
7 |
Rusty Haley |
1936 |
70-74 |
UOP |
|
50m |
47.55 |
3254 |
8 |
Makiko Hirayama |
1937 |
70-74 |
TEAM STEP |
|
50m |
49.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2075 |
1 |
Birgit Osselmann |
1940 |
70-74 |
Düsseldorf |
|
50m |
40.00 |
990 |
2 |
Heli Paalosalo |
1938 |
70-74 |
PUS |
|
50m |
38.49 |
4814 |
3 |
Jane Birkhead |
1940 |
70-74 |
S Texas |
|
50m |
37.51 |
1619 |
4 |
Christel Schulz |
1940 |
70-74 |
Rathenow |
|
50m |
34.50 |
3373 |
5 |
Yoshiko Osaki |
1938 |
70-74 |
ST KANSAI |
|
50m |
36.00 |
3157 |
6 |
Shigeyo Hase |
1940 |
70-74 |
WAT |
|
50m |
38.00 |
4171 |
7 |
Olga Krejci |
1936 |
70-74 |
Luzern |
|
50m |
39.50 |
2071 |
8 |
Ursula Meyer-Tonndorf |
1936 |
70-74 |
Düsseldorf |
|
50m |
40.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3281 |
3 |
Michiko Tsukamoto |
1942 |
65-69 |
JMSA |
|
50m |
48.00 |
3395 |
4 |
Konuma Takako |
1942 |
65-69 |
Blue Expre |
|
50m |
48.00 |
4808 |
5 |
Claire Gregg |
1941 |
65-69 |
S Texas |
|
50m |
48.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3388 |
2 |
Shiono Katsuko |
1945 |
65-69 |
SAKURAMBO |
|
50m |
48.00 |
3173 |
3 |
Kazuko Inoue |
1945 |
65-69 |
Umeda |
|
50m |
48.00 |
3056 |
4 |
Gabriella Treggiari |
1945 |
65-69 |
G.S. VV.F. |
|
50m |
48.00 |
3296 |
5 |
Shizuko Yoshikawa |
1944 |
65-69 |
Uminchu |
|
50m |
48.00 |
3385 |
6 |
Iwamoto Hiroko |
1943 |
65-69 |
SAKURAMBO |
|
50m |
48.00 |
3390 |
7 |
Nagaoka Yaeko |
1943 |
65-69 |
SAKURAMBO |
|
50m |
48.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1876 |
1 |
Ursula Voss |
1945 |
65-69 |
SCMagdebg |
|
50m |
48.00 |
1670 |
2 |
Anke Ferchland |
1943 |
65-69 |
AquaBerlin |
|
50m |
47.95 |
2089 |
3 |
Bärbel Holit |
1942 |
65-69 |
SG Essen |
|
50m |
46.71 |
714 |
4 |
Nagwa Youssef Ali Ghorab |
1943 |
65-69 |
Egypt Mas |
|
50m |
46.00 |
3247 |
5 |
Yasuko Yoshida |
1941 |
65-69 |
MAINICH |
|
50m |
46.69 |
3256 |
6 |
Yoshiko Ofuji |
1944 |
65-69 |
TEAM STEP |
|
50m |
47.55 |
1256 |
7 |
Vincelette Audouin |
1944 |
65-69 |
AMICALE |
|
50m |
48.00 |
2481 |
8 |
Lal Pari Ray |
1943 |
65-69 |
Bihar |
|
50m |
48.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4875 |
1 |
Lucy Manheim |
1942 |
65-69 |
Reston |
|
50m |
44.77 |
1621 |
2 |
Emmy Glaser |
1941 |
65-69 |
Memmingen |
|
50m |
43.00 |
4811 |
3 |
Betty Kight |
1941 |
65-69 |
S Texas |
|
50m |
42.91 |
3316 |
4 |
Masayo Murakoshi |
1945 |
65-69 |
IWAP |
|
50m |
41.01 |
87 |
5 |
Annie Cooke |
1944 |
65-69 |
Campbellto |
|
50m |
42.00 |
285 |
6 |
Cherry Y. S. Abe |
1945 |
65-69 |
FormulaACD |
|
50m |
43.00 |
2413 |
7 |
Monika Henze-Roth |
1945 |
65-69 |
Siemenst |
|
50m |
43.53 |
3257 |
8 |
Nogi Taiko |
1942 |
65-69 |
RN SAKURA |
|
50m |
45.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3259 |
1 |
Akiko Sakurai |
1944 |
65-69 |
WASEDA |
|
50m |
41.00 |
1692 |
2 |
Margret Hanke |
1945 |
65-69 |
SSF Bonn |
|
50m |
38.50 |
3731 |
3 |
Renata Bastek |
1943 |
65-69 |
Zabrze |
|
50m |
35.00 |
1344 |
4 |
Jean Howard-Jones |
1943 |
65-69 |
Spencer |
|
50m |
34.00 |
423 |
5 |
Georgina Lopez |
1944 |
65-69 |
MSBC |
|
50m |
34.27 |
4985 |
6 |
Nancy Ridout |
1942 |
65-69 |
Tamalpais |
|
50m |
35.57 |
3377 |
7 |
Keiko Otsubo |
1942 |
65-69 |
ST KANSAI |
|
50m |
40.00 |
1372 |
8 |
Christine Hornby |
1944 |
65-69 |
Southport |
|
50m |
41.01 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
4713 |
3 |
Rabia Sevil Gemicioglu |
1947 |
60-64 |
Galatasara |
|
50m |
44.50 |
3184 |
4 |
Enomoto Yo |
1949 |
60-64 |
SHIROKANE |
|
50m |
44.50 |
3383 |
5 |
Nakagawa Chiyako |
1946 |
60-64 |
SAKURAMBO |
|
50m |
44.50 |
3175 |
6 |
Mineko Nakao |
1946 |
60-64 |
Umeda |
|
50m |
44.50 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
445 |
1 |
Liliane Cardinal |
1949 |
60-64 |
Quebec |
|
50m |
44.50 |
4973 |
2 |
Nancy Holt |
1949 |
60-64 |
MOST |
|
50m |
44.40 |
3288 |
3 |
Masami Taneoka |
1948 |
60-64 |
JMSA |
|
50m |
44.00 |
4964 |
4 |
Carol Taggart |
1949 |
60-64 |
Illinois |
|
50m |
43.90 |
82 |
5 |
Sue Joubert |
1948 |
60-64 |
Fremantle |
|
50m |
44.00 |
3218 |
6 |
Tomoko Sato |
1948 |
60-64 |
Amigos |
|
50m |
44.00 |
1124 |
7 |
Sylvette Bruneval |
1947 |
60-64 |
BORDEAUX |
|
50m |
44.40 |
2474 |
8 |
Karam Kaur |
1948 |
60-64 |
MUMBAI |
|
50m |
44.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
394 |
1 |
Taina Wilson |
1949 |
60-64 |
TOMS |
|
50m |
43.36 |
2462 |
2 |
Ujhelyiné Ábrahám Katalin |
1949 |
60-64 |
Fortuna |
|
50m |
43.00 |
4321 |
3 |
Bibi Lundin |
1947 |
60-64 |
KARLSTAD |
|
50m |
42.74 |
3196 |
4 |
Kumiko Igari |
1946 |
60-64 |
HACHIOHJI |
|
50m |
42.50 |
1992 |
5 |
Dietlind Weise |
1948 |
60-64 |
Kitzingen |
|
50m |
42.62 |
2459 |
6 |
Katalin Abraham Ujhelyine |
1949 |
60-64 |
Fortuna |
|
50m |
43.00 |
1241 |
7 |
Michele Mouquet |
1946 |
60-64 |
ARRAS |
|
50m |
43.26 |
4979 |
8 |
Fraeya Buhr |
1946 |
60-64 |
UOP |
|
50m |
43.73 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
380 |
1 |
Margaret Pratt |
1950 |
60-64 |
Winnipeg |
|
50m |
42.15 |
3174 |
2 |
Chieko Yoshioka |
1949 |
60-64 |
Umeda |
|
50m |
42.00 |
3358 |
3 |
Kimie Ayukawa |
1950 |
60-64 |
ADEL SC |
|
50m |
42.00 |
1856 |
4 |
Astrid Siebert |
1950 |
60-64 |
GothaArnst |
|
50m |
41.62 |
3363 |
5 |
Tabara Taeko |
1947 |
60-64 |
MASUDA SC |
|
50m |
41.73 |
987 |
6 |
Pirkko Siikarla |
1946 |
60-64 |
PUS |
|
50m |
42.00 |
989 |
7 |
Liisa Laakso |
1948 |
60-64 |
PUS |
|
50m |
42.10 |
363 |
8 |
Vera Lucia Figueiredo |
1947 |
60-64 |
Flamengo |
|
50m |
42.25 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3736 |
1 |
Janina Bosowska |
1947 |
60-64 |
Zabrze |
|
50m |
41.01 |
3267 |
2 |
Masako Kodama |
1950 |
60-64 |
TOKOROZAWA |
|
50m |
40.00 |
3249 |
3 |
Setsuko Okubo |
1946 |
60-64 |
MAINICH |
|
50m |
40.00 |
3169 |
4 |
Nishibu Tomoko |
1947 |
60-64 |
MAKUHARI |
|
50m |
39.00 |
4318 |
5 |
Leena Norman |
1950 |
60-64 |
KARLSTAD |
|
50m |
39.01 |
4163 |
6 |
Uta Schneider |
1949 |
60-64 |
Bremgarten |
|
50m |
40.00 |
4611 |
7 |
Barbro Grufman |
1948 |
60-64 |
HELLAS |
|
50m |
40.37 |
3359 |
8 |
Yukie Mori |
1949 |
60-64 |
KYOTO |
|
50m |
41.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2725 |
1 |
Maria Cristina Martinoli |
1947 |
60-64 |
Andrea Dor |
|
50m |
37.00 |
4960 |
2 |
June Carson |
1948 |
60-64 |
Garden S |
|
50m |
36.82 |
3243 |
3 |
Hiroko Kayamori |
1949 |
60-64 |
MAINICH |
|
50m |
36.50 |
1831 |
4 |
Dorothea Brandenburg |
1949 |
60-64 |
Bremischer |
|
50m |
36.00 |
4634 |
5 |
A-C Lilja LaMonica |
1946 |
60-64 |
POLISEN |
|
50m |
36.25 |
1615 |
6 |
Christel Halbach |
1949 |
60-64 |
SG Essen |
|
50m |
36.53 |
2724 |
7 |
Neva Gatti |
1947 |
60-64 |
Andrea Dor |
|
50m |
37.00 |
2229 |
8 |
Gabriele Fischer |
1950 |
60-64 |
Herringen |
|
50m |
37.79 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4191 |
1 |
Mária Hausnerova |
1949 |
60-64 |
Prievidza |
|
50m |
35.90 |
108 |
2 |
Tracy Clarkson |
1949 |
60-64 |
BrisbaneNS |
|
50m |
34.50 |
474 |
3 |
Rosita Ventura |
1947 |
60-64 |
Acuacol |
|
50m |
34.05 |
2436 |
4 |
Magdolna Patoh |
1948 |
60-64 |
Ujbuda |
|
50m |
34.00 |
2280 |
5 |
Anke Klatt |
1949 |
60-64 |
Hamburg SV |
|
50m |
34.00 |
2187 |
6 |
Ute Landsiedel |
1949 |
60-64 |
Homburger |
|
50m |
34.20 |
1918 |
7 |
Ruth Stübert |
1949 |
60-64 |
NeuköllnBe |
|
50m |
34.90 |
3181 |
8 |
Mariko Kaito |
1949 |
60-64 |
KAIDO |
|
50m |
36.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4514 |
1 |
Bitte Axling |
1946 |
60-64 |
DANDERYD |
|
50m |
33.50 |
1949 |
2 |
Annerose Trobisch |
1947 |
60-64 |
Frankfurt |
|
50m |
33.09 |
5005 |
3 |
Charlotte Davis |
1950 |
60-64 |
PNA |
|
50m |
32.00 |
3860 |
4 |
Sanderina Kruger |
1949 |
60-64 |
Cape Town |
|
50m |
30.70 |
3521 |
5 |
Conny Boer-Buijs |
1950 |
60-64 |
Vlaardinge |
|
50m |
31.13 |
3696 |
6 |
Aida Davis |
1948 |
60-64 |
Peru |
|
50m |
32.30 |
2457 |
7 |
Magdolna Csanadine Toth |
1949 |
60-64 |
Totkomosi |
|
50m |
33.50 |
2726 |
8 |
Rosa Maria Busellato |
1947 |
60-64 |
Andrea Dor |
|
50m |
34.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
3315 |
3 |
Kazumi Motohashi |
1952 |
55-59 |
IWAP |
|
50m |
42.50 |
4954 |
4 |
Martha Baird |
1955 |
55-59 |
KnightCraw |
|
50m |
42.50 |
3164 |
5 |
Hisako Shinozaki |
1951 |
55-59 |
ANSCOM |
|
50m |
42.50 |
3381 |
6 |
Watanabe Setsuko |
1951 |
55-59 |
SAKURAMBO |
|
50m |
42.50 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3231 |
1 |
Miyuki Kamikawara |
1952 |
55-59 |
SUIEIKAI |
|
50m |
42.50 |
3336 |
2 |
Takamura Kinuko |
1952 |
55-59 |
RN WASEDA |
|
50m |
42.50 |
1526 |
3 |
Day Campbell |
1951 |
55-59 |
SilverCity |
|
50m |
42.45 |
4998 |
4 |
Jenni Severin |
1954 |
55-59 |
PNA |
|
50m |
42.15 |
2533 |
5 |
Mary Fitzpatrick |
1952 |
55-59 |
Aer Lingus |
|
50m |
42.45 |
3382 |
6 |
Watanabe Mitsuko |
1951 |
55-59 |
SAKURAMBO |
|
50m |
42.50 |
732 |
7 |
Antonia Jaume |
1955 |
55-59 |
ESMAS |
|
50m |
42.50 |
3222 |
8 |
Harumi Eto |
1951 |
55-59 |
Amigos |
|
50m |
42.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1408 |
1 |
Elaine Fraser |
1955 |
55-59 |
REN 96 |
|
50m |
41.33 |
3391 |
2 |
Yumiko Komatsu |
1954 |
55-59 |
HACHIOJI |
|
50m |
41.07 |
2349 |
3 |
Dagmar E. Hilden-Kuntz |
1953 |
55-59 |
Oberstein |
|
50m |
39.67 |
4965 |
4 |
Diane Ragalie |
1952 |
55-59 |
Illinois |
|
50m |
39.00 |
3236 |
5 |
Chiho Mitsuhashi |
1953 |
55-59 |
SPL GIFU |
|
50m |
39.00 |
4585 |
6 |
Sylvi Fox |
1952 |
55-59 |
KSLS |
|
50m |
40.00 |
1238 |
7 |
Rosa Eimannsberger |
1952 |
55-59 |
Nanterre |
|
50m |
41.08 |
3286 |
8 |
Izumi Dohi |
1952 |
55-59 |
JMSA |
|
50m |
42.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1217 |
1 |
Guidat Pascale |
1952 |
55-59 |
CNEpinal |
|
50m |
38.36 |
65 |
2 |
Chris Butcher |
1953 |
55-59 |
QSM |
|
50m |
38.00 |
948 |
3 |
Kaarina Markkula |
1952 |
55-59 |
Cetus |
|
50m |
37.55 |
2225 |
4 |
Christine Uhlig |
1955 |
55-59 |
Hanau |
|
50m |
36.86 |
3178 |
5 |
Masako Suganuma |
1954 |
55-59 |
KAIDO |
|
50m |
37.00 |
4834 |
6 |
Patricia Ophaug |
1952 |
55-59 |
Minnesota |
|
50m |
37.85 |
3211 |
7 |
Keiko Ito |
1953 |
55-59 |
TAKINOMIZU |
|
50m |
38.00 |
2273 |
8 |
Gisela Haushalter |
1954 |
55-59 |
SG Lünen |
|
50m |
38.53 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3065 |
1 |
Daniela Gariglio |
1954 |
55-59 |
SAVONA |
|
50m |
36.40 |
1597 |
2 |
Gerda Joswig |
1955 |
55-59 |
Barsingha |
|
50m |
36.10 |
3603 |
3 |
Trine Thoen |
1954 |
55-59 |
Oslo IL |
|
50m |
36.02 |
3179 |
4 |
Junko Kato |
1952 |
55-59 |
KAIDO |
|
50m |
36.00 |
2305 |
5 |
Marion Bucher |
1955 |
55-59 |
TPS Köln |
|
50m |
36.00 |
3607 |
6 |
Wenche Lydersen |
1954 |
55-59 |
Oslo IL |
|
50m |
36.03 |
1680 |
7 |
Gabriele Sewald |
1955 |
55-59 |
Paderborn |
|
50m |
36.15 |
3949 |
8 |
Natalia Belinskaya |
1954 |
55-59 |
Neva Stars |
|
50m |
36.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
52 |
1 |
Connie Frydrych |
1953 |
55-59 |
Cornulla |
|
50m |
35.10 |
1390 |
2 |
Valerie Thorp |
1953 |
55-59 |
Derby |
|
50m |
34.17 |
1502 |
3 |
Wendy Offord |
1954 |
55-59 |
Kirklees |
|
50m |
33.74 |
3688 |
4 |
Lindy Kelly |
1952 |
55-59 |
Tasman |
|
50m |
33.12 |
162 |
5 |
Michaela Stockinger |
1955 |
55-59 |
Donau |
|
50m |
33.40 |
2661 |
6 |
Gabriele Weidemann |
1954 |
55-59 |
FRIULIA |
|
50m |
34.00 |
298 |
7 |
Graciete Barros |
1955 |
55-59 |
ACD Dstak |
|
50m |
35.00 |
991 |
8 |
Kirsti Kanerva |
1952 |
55-59 |
PUS |
|
50m |
35.93 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
468 |
1 |
Virginia O. De Abuchaibe |
1953 |
55-59 |
Acuacol |
|
50m |
32.70 |
4431 |
2 |
Gunilla Leinsköld |
1955 |
55-59 |
SK NEPTUN |
|
50m |
32.22 |
248 |
3 |
Fabienne Guttin |
1955 |
55-59 |
MAC-NINA |
|
50m |
32.00 |
1154 |
4 |
Mignatelli Françoise |
1955 |
55-59 |
ACBB |
|
50m |
31.00 |
1903 |
5 |
Jutta Dr.meeuw |
1954 |
55-59 |
Wuppertal |
|
50m |
31.80 |
1202 |
6 |
Catherine Besson |
1954 |
55-59 |
Lagardere |
|
50m |
32.00 |
4632 |
7 |
Annika Goos Nilsson |
1955 |
55-59 |
POLISEN |
|
50m |
32.50 |
4032 |
8 |
Elena Naumenko |
1955 |
55-59 |
Olymp |
|
50m |
32.80 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
67 |
1 |
Jac Stirrat |
1960 |
50-54 |
Darwin |
|
50m |
40.50 |
4646 |
2 |
Pia Nordqvist |
1959 |
50-54 |
KALMAR SS |
|
50m |
40.50 |
506 |
3 |
Gutierrez Enid |
1958 |
50-54 |
Milenio |
|
50m |
40.50 |
177 |
4 |
Nancy Knowles |
1957 |
50-54 |
Swift |
|
50m |
40.43 |
2834 |
5 |
Gabriella Reggiani |
1959 |
50-54 |
NC Parma |
|
50m |
40.50 |
2717 |
6 |
Cristina Floris |
1959 |
50-54 |
Wellness |
|
50m |
40.50 |
127 |
7 |
Hildegard Greinix |
1959 |
50-54 |
Hakoah |
|
50m |
40.50 |
3387 |
8 |
Yashiro Mieko |
1957 |
50-54 |
SAKURAMBO |
|
50m |
40.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1310 |
1 |
Françoise Brochot |
1960 |
50-54 |
ESPB |
|
50m |
40.27 |
2556 |
2 |
Debra Chitiz |
1960 |
50-54 |
ISRAEL |
|
50m |
40.01 |
882 |
3 |
Carme Ruiz |
1958 |
50-54 |
HORTA |
|
50m |
39.91 |
1555 |
4 |
Heike Pagels |
1958 |
50-54 |
Stader SV |
|
50m |
39.81 |
3699 |
5 |
Luisa Rossana Wong Kuoman |
1956 |
50-54 |
Peru |
|
50m |
39.90 |
2719 |
6 |
Rosanna Dantone |
1960 |
50-54 |
Wellness |
|
50m |
40.00 |
5011 |
7 |
Deborah Newton |
1956 |
50-54 |
NBA |
|
50m |
40.05 |
2784 |
8 |
Stefania Breuer |
1959 |
50-54 |
HEAVEN 2 |
|
50m |
40.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
655 |
1 |
Else Annette Møller |
1958 |
50-54 |
GI40HERMES |
|
50m |
39.30 |
656 |
2 |
Hanne Møller |
1958 |
50-54 |
GI40HERMES |
|
50m |
38.50 |
4319 |
3 |
Britt-Marie Olsson |
1956 |
50-54 |
KARLSTAD |
|
50m |
38.20 |
927 |
4 |
Kerstin Rehnström |
1957 |
50-54 |
ESS |
|
50m |
38.04 |
1595 |
5 |
Yvonne Schwarz |
1960 |
50-54 |
DROCHTERS |
|
50m |
38.19 |
3095 |
6 |
Fulvia Di Bernardo |
1959 |
50-54 |
MELZO |
|
50m |
38.30 |
334 |
7 |
Renata Stephan |
1960 |
50-54 |
Flamengo |
|
50m |
39.00 |
855 |
8 |
Dianne Newsome |
1958 |
50-54 |
Jerez |
|
50m |
39.61 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1131 |
1 |
Geneviève Pascaud |
1958 |
50-54 |
BORDEAUX |
|
50m |
37.50 |
1689 |
2 |
Ute Michaelis |
1959 |
50-54 |
SSF Bonn |
|
50m |
37.00 |
1641 |
3 |
Kerstin Brandt |
1960 |
50-54 |
Limbach |
|
50m |
36.50 |
4348 |
4 |
Lotta Örne |
1959 |
50-54 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
36.40 |
2130 |
5 |
Carin Liley |
1958 |
50-54 |
Segeberg |
|
50m |
36.43 |
1582 |
6 |
Zuzana Sirch |
1956 |
50-54 |
Mengen |
|
50m |
36.90 |
4874 |
7 |
Beth Smith |
1960 |
50-54 |
034-NTEX |
|
50m |
37.37 |
1353 |
8 |
Janet Briggs |
1959 |
50-54 |
Etwall |
|
50m |
37.60 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1993 |
1 |
Karin K-Willburger |
1960 |
50-54 |
Annen |
|
50m |
36.25 |
1838 |
2 |
Anita-Maria Willemsen |
1960 |
50-54 |
WikingKiel |
|
50m |
35.95 |
4523 |
3 |
Gina Berliner |
1956 |
50-54 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
35.40 |
1866 |
4 |
Silvia Hagel |
1960 |
50-54 |
SCMagdebg |
|
50m |
35.15 |
1539 |
5 |
Christine Goodair |
1957 |
50-54 |
Croydon |
|
50m |
35.38 |
77 |
6 |
Rhonda Price |
1957 |
50-54 |
Long Tan |
|
50m |
35.60 |
3797 |
7 |
Maria Lopes |
1956 |
50-54 |
Belenenses |
|
50m |
36.01 |
192 |
8 |
Françoise Mouton |
1958 |
50-54 |
Embourg |
|
50m |
36.29 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1208 |
1 |
Laurence Coulon |
1960 |
50-54 |
Seynod |
|
50m |
35.00 |
1345 |
2 |
Catherine Hartle |
1958 |
50-54 |
Spencer |
|
50m |
34.20 |
604 |
3 |
Carmit Romano-Hvid |
1957 |
50-54 |
Aquatikin |
|
50m |
34.00 |
2532 |
4 |
Patricia Reilly |
1960 |
50-54 |
Aer Lingus |
|
50m |
33.68 |
2335 |
5 |
Annelies Carola Reuter |
1956 |
50-54 |
Weixdorf |
|
50m |
33.91 |
3532 |
6 |
Tineke Traa-Wolthuis |
1957 |
50-54 |
Aqualero |
|
50m |
34.06 |
1329 |
7 |
Feat Jacqueline |
1956 |
50-54 |
CN MORLAIX |
|
50m |
35.00 |
2244 |
8 |
Elke Kalz |
1957 |
50-54 |
Senftenber |
|
50m |
35.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3029 |
1 |
Cinzia Farina |
1958 |
50-54 |
ASD Europa |
|
50m |
33.50 |
3541 |
2 |
Marijke Kraak |
1960 |
50-54 |
Twente |
|
50m |
33.35 |
4651 |
3 |
Lena Nordström |
1957 |
50-54 |
KALMAR SS |
|
50m |
33.14 |
1148 |
4 |
Le Nail CLaire |
1960 |
50-54 |
ACBB |
|
50m |
33.00 |
4224 |
5 |
Lotta Skärby-Tunmar |
1958 |
50-54 |
TÄBY SIM |
|
50m |
33.00 |
4817 |
6 |
Patricia Gaynor |
1960 |
50-54 |
NEM |
|
50m |
33.17 |
3656 |
7 |
Unni Priscilla Salte |
1960 |
50-54 |
NOR Roma |
|
50m |
33.44 |
4653 |
8 |
Cathrin Ljunggren |
1959 |
50-54 |
KALMAR SS |
|
50m |
33.58 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3274 |
1 |
Masami Inazawa |
1958 |
50-54 |
Coconut |
|
50m |
32.89 |
976 |
2 |
Leena Brooke |
1960 |
50-54 |
HSS |
|
50m |
32.69 |
4484 |
3 |
Annika Nilsson |
1960 |
50-54 |
SKURU IK |
|
50m |
32.45 |
429 |
4 |
Shelley Wearmouth |
1960 |
50-54 |
Clippers |
|
50m |
32.00 |
3663 |
5 |
Ingrid Strugstad |
1960 |
50-54 |
NOR Roma |
|
50m |
32.36 |
1193 |
6 |
Sidobre Catherine |
1957 |
50-54 |
Lagardere |
|
50m |
32.50 |
2525 |
7 |
Dorothy Ledwith |
1958 |
50-54 |
Ennis |
|
50m |
32.79 |
4590 |
8 |
Pia Kruners |
1959 |
50-54 |
VARBERG |
|
50m |
32.97 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1212 |
1 |
Francine De Pachtere |
1960 |
50-54 |
Seynod |
|
50m |
31.50 |
1722 |
2 |
Manuela Schinn |
1960 |
50-54 |
Spok |
|
50m |
31.31 |
1213 |
3 |
Corinne Toe |
1957 |
50-54 |
Seynod |
|
50m |
31.00 |
4805 |
4 |
Susan Ingraham |
1959 |
50-54 |
S Texas |
|
50m |
30.94 |
5004 |
5 |
Mary Lippold |
1956 |
50-54 |
PNA |
|
50m |
31.00 |
4174 |
6 |
Chantal Rochat |
1960 |
50-54 |
Morges |
|
50m |
31.00 |
588 |
7 |
Marianne Ørstrøm Andersen |
1958 |
50-54 |
NAKSKOV |
|
50m |
31.36 |
3664 |
8 |
Ingrid Møllerop |
1960 |
50-54 |
NOR Roma |
|
50m |
31.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1277 |
1 |
Salima Bouayad Agha |
1959 |
50-54 |
FRANeptun |
|
50m |
30.54 |
4239 |
2 |
Gunilla Rasmuson |
1957 |
50-54 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.50 |
1558 |
3 |
Elke Heide-Haury |
1959 |
50-54 |
NeckarTeck |
|
50m |
30.12 |
4831 |
4 |
Ann Senn |
1958 |
50-54 |
Minnesota |
|
50m |
29.00 |
1713 |
5 |
Elke Ostwald |
1958 |
50-54 |
Hohenhame |
|
50m |
30.10 |
3652 |
6 |
Marina Klyuchnikova |
1959 |
50-54 |
Kristiansu |
|
50m |
30.39 |
3005 |
7 |
Laura Sterni |
1960 |
50-54 |
Firenze |
|
50m |
30.50 |
2539 |
8 |
Elizabeth Cosgrave |
1958 |
50-54 |
Trojan |
|
50m |
30.73 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
3046 |
2 |
Florio Milva |
1961 |
45-49 |
Udine |
|
50m |
38.00 |
3805 |
3 |
Maria Francisco |
1962 |
45-49 |
Leixoes |
|
50m |
38.00 |
3642 |
4 |
Bodil Irene Helgeland |
1962 |
45-49 |
Lambertset |
|
50m |
38.00 |
3802 |
5 |
Maria Fernandes |
1962 |
45-49 |
Leixoes |
|
50m |
38.00 |
4322 |
6 |
Daniela Pietsch |
1965 |
45-49 |
BLÅ SIM&HO |
|
50m |
38.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2938 |
1 |
Bruna Buonocore |
1962 |
45-49 |
Partenope |
|
50m |
38.00 |
2824 |
2 |
Manuela Del Bino |
1965 |
45-49 |
VERSILIA |
|
50m |
38.00 |
2560 |
3 |
Aliona Khasdan |
1963 |
45-49 |
Yerushalai |
|
50m |
38.00 |
425 |
4 |
Martine Korban |
1965 |
45-49 |
MSBC |
|
50m |
38.00 |
1205 |
5 |
Myriam Germann |
1962 |
45-49 |
Pays Vienn |
|
50m |
38.00 |
2707 |
6 |
Sandra Piras |
1965 |
45-49 |
Olbia |
|
50m |
38.00 |
2884 |
7 |
Milva Florio |
1961 |
45-49 |
G-UDINE |
|
50m |
38.00 |
3219 |
8 |
Tomoko Tanizawa |
1961 |
45-49 |
Amigos |
|
50m |
38.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
33 |
1 |
Miriam Lamas |
1962 |
45-49 |
AGRUPACION |
|
50m |
37.91 |
2937 |
2 |
Maria Hernandez Mercedes |
1963 |
45-49 |
Partenope |
|
50m |
37.90 |
1509 |
3 |
Kathleen Dickinson |
1962 |
45-49 |
Ashington |
|
50m |
37.85 |
3334 |
4 |
Shizuka Yasuda |
1964 |
45-49 |
Sangenjaya |
|
50m |
37.80 |
4162 |
5 |
Rosmarie Bargetzi |
1964 |
45-49 |
Bremgarten |
|
50m |
37.80 |
4704 |
6 |
Ingvor Andersson |
1962 |
45-49 |
KUNGÄLV |
|
50m |
37.85 |
4930 |
7 |
Diane Harpold |
1963 |
45-49 |
Colorado |
|
50m |
37.90 |
76 |
8 |
Yvonne Egan-Davidson |
1965 |
45-49 |
Powerpoint |
|
50m |
38.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2110 |
1 |
Bj Marshall |
1962 |
45-49 |
USA ALEXAN |
|
50m |
37.62 |
2625 |
2 |
Paola Stranieri |
1963 |
45-49 |
Rapallo |
|
50m |
37.50 |
492 |
3 |
Sonia Patricia QuirósLeón |
1965 |
45-49 |
Delfines H |
|
50m |
37.40 |
4642 |
4 |
Tatiana Abu Nijmeh |
1965 |
45-49 |
POLISEN |
|
50m |
37.02 |
2274 |
5 |
Martina Volk |
1963 |
45-49 |
SG Lünen |
|
50m |
37.19 |
3640 |
6 |
Kjersti Wendt |
1961 |
45-49 |
Lambertset |
|
50m |
37.50 |
1946 |
7 |
Anke Rubien |
1963 |
45-49 |
Frankfurt |
|
50m |
37.55 |
35 |
8 |
Paula Romano |
1962 |
45-49 |
AGRUPACION |
|
50m |
37.75 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4738 |
1 |
Tetyana Ivlyeva |
1963 |
45-49 |
Gavrily4 |
|
50m |
37.00 |
2702 |
2 |
Roberta Panizza |
1961 |
45-49 |
Pianeta |
|
50m |
36.81 |
2275 |
3 |
Susanne Kinscher |
1965 |
45-49 |
SG Lünen |
|
50m |
36.57 |
460 |
4 |
Jane Dudok van Heel |
1961 |
45-49 |
Hong Kong |
|
50m |
36.21 |
1828 |
5 |
Christine Wöhlbrandt |
1964 |
45-49 |
Bremischer |
|
50m |
36.50 |
1797 |
6 |
Dr. Susanne Woelk |
1965 |
45-49 |
FTVHamburg |
|
50m |
36.70 |
2491 |
7 |
Anitha Vasan |
1965 |
45-49 |
IndiraNaga |
|
50m |
36.90 |
3325 |
8 |
Miyo Kitano |
1963 |
45-49 |
TAMASHIMA |
|
50m |
37.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2799 |
1 |
Donatella De Benedictis |
1965 |
45-49 |
Saronno |
|
50m |
36.20 |
3498 |
2 |
Diana Diaz De Leon |
1964 |
45-49 |
CSA |
|
50m |
36.00 |
4214 |
3 |
Marie Sjöberg |
1962 |
45-49 |
HS |
|
50m |
35.94 |
2368 |
4 |
Angela Vetter |
1965 |
45-49 |
FrankfurtO |
|
50m |
35.85 |
2119 |
5 |
Dagmar Hausburg |
1965 |
45-49 |
Plauen |
|
50m |
35.89 |
122 |
6 |
Angelika Hoenecke |
1963 |
45-49 |
Wiener SC |
|
50m |
35.96 |
3040 |
7 |
Paola Minardi |
1964 |
45-49 |
Faenza |
|
50m |
36.01 |
1640 |
8 |
Ines Friebel |
1964 |
45-49 |
Limbach |
|
50m |
36.20 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
485 |
1 |
Maria Gomis |
1965 |
45-49 |
Indoor |
|
50m |
35.67 |
4075 |
2 |
Olga Tkachenko |
1962 |
45-49 |
ButterflyP |
|
50m |
35.60 |
1735 |
3 |
Ruth Langebartels |
1964 |
45-49 |
Erkelenz |
|
50m |
35.28 |
1192 |
4 |
Patricia Cotti |
1963 |
45-49 |
Lagardere |
|
50m |
35.00 |
1206 |
5 |
Corine Trova |
1963 |
45-49 |
Pays Vienn |
|
50m |
35.08 |
4270 |
6 |
Karin Johansson |
1963 |
45-49 |
S 77 |
|
50m |
35.40 |
2531 |
7 |
Geraldine Thompson |
1962 |
45-49 |
Aer Lingus |
|
50m |
35.62 |
3807 |
8 |
Maribel Fernandes |
1965 |
45-49 |
Leixoes |
|
50m |
35.72 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
890 |
1 |
Jeannette De Geus |
1964 |
45-49 |
Barcelonet |
|
50m |
34.80 |
3551 |
2 |
Friderika Kerekes |
1965 |
45-49 |
Amersfoort |
|
50m |
34.53 |
4856 |
3 |
Carmen Bunaciu |
1961 |
45-49 |
TRIBEACH |
|
50m |
34.50 |
595 |
4 |
Tine Ottosen |
1965 |
45-49 |
HELSINGØR |
|
50m |
34.32 |
1125 |
5 |
Marie-christine Hernandez |
1963 |
45-49 |
BORDEAUX |
|
50m |
34.36 |
1700 |
6 |
Birgid Behl |
1961 |
45-49 |
SSF Bonn |
|
50m |
34.50 |
4684 |
7 |
Benedicte Frölich |
1964 |
45-49 |
SIM ENGELH |
|
50m |
34.80 |
2013 |
8 |
Susan Tharra |
1962 |
45-49 |
MTV Heide |
|
50m |
34.94 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4647 |
1 |
Eva Egrenius Cegrell |
1964 |
45-49 |
KALMAR SS |
|
50m |
34.03 |
4572 |
2 |
Helena Wallner |
1965 |
45-49 |
SUNDSVALL |
|
50m |
34.01 |
2412 |
3 |
Manuela Golz |
1965 |
45-49 |
Siemenst |
|
50m |
33.69 |
3625 |
4 |
Siv Laila Eriksen |
1965 |
45-49 |
Vardø SK |
|
50m |
33.45 |
4475 |
5 |
Anne Jönsson |
1964 |
45-49 |
SKURU IK |
|
50m |
33.59 |
1418 |
6 |
Sue Arrowsmith |
1962 |
45-49 |
Nottingham |
|
50m |
33.98 |
4563 |
7 |
Eva Asterling |
1964 |
45-49 |
GÖTEBORG |
|
50m |
34.03 |
1599 |
8 |
Ines Strube |
1961 |
45-49 |
Magdeburg |
|
50m |
34.14 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3901 |
1 |
Tatiana Petrova |
1965 |
45-49 |
Troyka |
|
50m |
33.00 |
2685 |
2 |
Erika Gortenuti |
1965 |
45-49 |
ONDABLU |
|
50m |
32.95 |
3066 |
3 |
Eva Svensson |
1964 |
45-49 |
SAVONA |
|
50m |
32.74 |
3641 |
4 |
Muriel Rosmo |
1961 |
45-49 |
Lambertset |
|
50m |
32.51 |
511 |
5 |
Maria Cabada |
1963 |
45-49 |
Milenio |
|
50m |
32.51 |
950 |
6 |
Maikki Torsti |
1963 |
45-49 |
Cetus |
|
50m |
32.76 |
638 |
7 |
Sascha Yde |
1964 |
45-49 |
GSK |
|
50m |
32.99 |
2965 |
8 |
Karin Söderman |
1964 |
45-49 |
Bastia |
|
50m |
33.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2885 |
1 |
Alessandra Leuzzi |
1963 |
45-49 |
G-UDINE |
|
50m |
32.50 |
2957 |
2 |
Lucia Mezzopera |
1963 |
45-49 |
Bastia |
|
50m |
32.30 |
4562 |
3 |
Elisabeth Pålsson |
1963 |
45-49 |
GÖTEBORG |
|
50m |
32.12 |
4508 |
4 |
Kicki Molin |
1964 |
45-49 |
DANDERYD |
|
50m |
32.10 |
4920 |
5 |
Tanya Hanson |
1961 |
45-49 |
Florida GC |
|
50m |
32.11 |
1185 |
6 |
Provenzano Véronique |
1965 |
45-49 |
Annonay |
|
50m |
32.19 |
3644 |
7 |
Elisabeth Østbye |
1963 |
45-49 |
Lambertset |
|
50m |
32.40 |
3310 |
8 |
Mika Mitsumata |
1965 |
45-49 |
SC GORO |
|
50m |
32.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1913 |
1 |
Antje Stille |
1961 |
45-49 |
NeuköllnBe |
|
50m |
32.00 |
597 |
2 |
Sanne Juel |
1965 |
45-49 |
NÆSTVED |
|
50m |
32.00 |
4470 |
3 |
Birgitta Flensburg |
1961 |
45-49 |
SKURU IK |
|
50m |
31.70 |
2166 |
4 |
Jutta Kratz |
1962 |
45-49 |
Saar Max |
|
50m |
31.59 |
3659 |
5 |
Jeanette Aasland |
1961 |
45-49 |
NOR Roma |
|
50m |
31.64 |
3446 |
6 |
Ruta Rimkeviciene |
1963 |
45-49 |
TAKAS |
|
50m |
32.00 |
3264 |
7 |
Naomi Ishihara |
1963 |
45-49 |
Asagaya |
|
50m |
32.00 |
2324 |
8 |
Andrea Nitzsche |
1965 |
45-49 |
Charlotten |
|
50m |
32.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3923 |
1 |
Borovik Marina |
1962 |
45-49 |
All Stars |
|
50m |
31.00 |
934 |
2 |
Anne-Mari Käräjämies |
1964 |
45-49 |
NumKis |
|
50m |
30.70 |
335 |
3 |
Agnes Nilsson Mendonca |
1962 |
45-49 |
Flamengo |
|
50m |
30.59 |
601 |
4 |
Tine Carstensen |
1962 |
45-49 |
NÆSTVED |
|
50m |
30.51 |
1233 |
5 |
Florence Flourac |
1964 |
45-49 |
CHAMONIX |
|
50m |
30.53 |
4324 |
6 |
Marie Dahlbom |
1965 |
45-49 |
BLÅ SIM&HO |
|
50m |
30.62 |
4351 |
7 |
Kristina Sund |
1964 |
45-49 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
30.90 |
2189 |
8 |
Monika Sturm-Constantin |
1963 |
45-49 |
Homburger |
|
50m |
31.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
385 |
1 |
Rosemary Kelsall |
1962 |
45-49 |
TOMS |
|
50m |
30.01 |
3528 |
2 |
Wilma van Velsen |
1964 |
45-49 |
Montferlan |
|
50m |
29.90 |
4589 |
3 |
Christina Hörbäck |
1962 |
45-49 |
VARBERG |
|
50m |
29.72 |
4056 |
4 |
Elvira Kuzmina |
1965 |
45-49 |
DucksCreek |
|
50m |
29.51 |
4575 |
5 |
Anne Mannela |
1963 |
45-49 |
SUNDSVALL |
|
50m |
29.59 |
4584 |
6 |
Karin Elmberg |
1965 |
45-49 |
KSLS |
|
50m |
29.79 |
3378 |
7 |
Yoshie Yamamoto |
1965 |
45-49 |
ST KANSAI |
|
50m |
30.00 |
1747 |
8 |
Beate Schortmann |
1965 |
45-49 |
Heidmühler |
|
50m |
30.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1566 |
1 |
Anja Ritter |
1964 |
45-49 |
Stadtwerke |
|
50m |
29.50 |
1957 |
2 |
Stefanie Niemietz |
1962 |
45-49 |
Uerdingen |
|
50m |
29.47 |
5855 |
3 |
Susanna Rosén |
1963 |
45-49 |
YSTADS SS |
|
50m |
28.64 |
4586 |
4 |
Maria Norberg |
1963 |
45-49 |
KSLS |
|
50m |
27.80 |
4386 |
5 |
Anette Philipsson |
1965 |
45-49 |
LASS |
|
50m |
28.42 |
2048 |
6 |
Susanne Reibel-Oberle |
1964 |
45-49 |
SSV Lahr |
|
50m |
28.93 |
3195 |
7 |
Chihiro Saito |
1964 |
45-49 |
GOLD RUSH |
|
50m |
29.50 |
3861 |
8 |
Marcelle Strauss |
1964 |
45-49 |
Cape Town |
|
50m |
29.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1695 |
1 |
Christiana Ernst |
1968 |
40-44 |
SSF Bonn |
|
50m |
36.00 |
3487 |
2 |
Beatriz Palomino Zuno |
1968 |
40-44 |
Sport City |
|
50m |
36.00 |
2635 |
3 |
Eleonora Gambelli |
1968 |
40-44 |
Eschilo |
|
50m |
36.00 |
2399 |
4 |
Anke Gräber |
1968 |
40-44 |
Brandenbur |
|
50m |
35.97 |
2609 |
5 |
Catia Capriotti |
1966 |
40-44 |
Sambenede |
|
50m |
36.00 |
513 |
6 |
Michelle Robert |
1969 |
40-44 |
Milenio |
|
50m |
36.00 |
3492 |
7 |
Kathya Tapia |
1968 |
40-44 |
Sport City |
|
50m |
36.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4269 |
1 |
Jannike Linne |
1967 |
40-44 |
TRELLEB K |
|
50m |
35.90 |
2880 |
2 |
Raffaella Chicco |
1968 |
40-44 |
G-UDINE |
|
50m |
35.80 |
2139 |
3 |
Miriam Reindl |
1967 |
40-44 |
Weilheim |
|
50m |
35.60 |
4899 |
4 |
Paula Censoni |
1966 |
40-44 |
Unattached |
|
50m |
35.20 |
4081 |
5 |
Landman Astra |
1970 |
40-44 |
ButterflyP |
|
50m |
35.60 |
2936 |
6 |
Valeria Cacace |
1968 |
40-44 |
Partenope |
|
50m |
35.80 |
4613 |
7 |
Karin Eriksson |
1968 |
40-44 |
HELLAS |
|
50m |
35.82 |
859 |
8 |
Graziella G. Garcia-Mier |
1968 |
40-44 |
Jerez |
|
50m |
35.94 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4573 |
1 |
Susanne Norvell |
1970 |
40-44 |
SUNDSVALL |
|
50m |
35.05 |
4849 |
2 |
Teodora Peride Hauptrich |
1967 |
40-44 |
TRIBEACH |
|
50m |
35.00 |
509 |
3 |
Mejia Guiselle |
1967 |
40-44 |
Milenio |
|
50m |
35.00 |
2291 |
4 |
Diana Kislat |
1967 |
40-44 |
PoseidonBe |
|
50m |
34.98 |
1322 |
5 |
Yukari Iwayama |
1967 |
40-44 |
Coulaines |
|
50m |
35.00 |
2614 |
6 |
Maura Ruggeri |
1967 |
40-44 |
HC Milano |
|
50m |
35.00 |
2993 |
7 |
Eliana Lena |
1966 |
40-44 |
Ravenna |
|
50m |
35.00 |
434 |
8 |
Nicole Groleau |
1966 |
40-44 |
Quebec |
|
50m |
35.15 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3701 |
1 |
Claudia Cornejo |
1969 |
40-44 |
Terrazas |
|
50m |
34.72 |
3806 |
2 |
Maria Viseu |
1966 |
40-44 |
Leixoes |
|
50m |
34.49 |
599 |
3 |
Dorthe Mathiasen |
1967 |
40-44 |
NÆSTVED |
|
50m |
34.34 |
797 |
4 |
Cristina Suárez Acosta |
1969 |
40-44 |
Las Palmas |
|
50m |
34.00 |
211 |
5 |
Ariane Ruymaekers |
1967 |
40-44 |
Brabo |
|
50m |
34.32 |
4244 |
6 |
Lena Jansson |
1967 |
40-44 |
NAUTILUS |
|
50m |
34.34 |
183 |
7 |
Kristien van de Moortel |
1969 |
40-44 |
Shark |
|
50m |
34.53 |
463 |
8 |
Cat Rust |
1968 |
40-44 |
Hong Kong |
|
50m |
34.91 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4384 |
1 |
Catharina Magnusson |
1966 |
40-44 |
LASS |
|
50m |
33.55 |
598 |
2 |
Michelle Kjærsgaard |
1969 |
40-44 |
NÆSTVED |
|
50m |
33.40 |
3808 |
3 |
Maria Brandão |
1969 |
40-44 |
Leixoes |
|
50m |
33.24 |
1229 |
4 |
Beatrice Bernard |
1968 |
40-44 |
Marcq |
|
50m |
33.12 |
4346 |
5 |
Anette Bergström |
1969 |
40-44 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.20 |
3045 |
6 |
Barbara Bellucci |
1969 |
40-44 |
PS Eschilo |
|
50m |
33.38 |
4504 |
7 |
Camilla Kertes |
1969 |
40-44 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
33.45 |
1924 |
8 |
Yvonne Richter |
1970 |
40-44 |
Delphine |
|
50m |
33.58 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2734 |
1 |
Stefania Porcu |
1970 |
40-44 |
Sassari |
|
50m |
33.00 |
4218 |
2 |
Anna Bjelm |
1966 |
40-44 |
HS |
|
50m |
32.90 |
2219 |
3 |
Susanne Rogge |
1968 |
40-44 |
Ostring 93 |
|
50m |
32.59 |
2323 |
4 |
Gabriele Marzilger |
1968 |
40-44 |
Charlotten |
|
50m |
32.50 |
1387 |
5 |
Sarah Brandrick |
1968 |
40-44 |
Derby |
|
50m |
32.52 |
3241 |
6 |
Hisako Tanaka |
1967 |
40-44 |
Suieidoko |
|
50m |
32.70 |
1234 |
7 |
Emilie Cottain |
1969 |
40-44 |
CHAMONIX |
|
50m |
33.00 |
1923 |
8 |
Solveig Flemming |
1970 |
40-44 |
Delphine |
|
50m |
33.05 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1107 |
1 |
Adeline De Wilde |
1970 |
40-44 |
CN Orleans |
|
50m |
32.46 |
458 |
2 |
Margaret Pozzo |
1968 |
40-44 |
Hong Kong |
|
50m |
32.10 |
3910 |
3 |
Elena Khomyakova |
1967 |
40-44 |
Sprut |
|
50m |
32.00 |
3034 |
4 |
Annaluisa De Giorgio |
1967 |
40-44 |
Atlantide |
|
50m |
32.00 |
243 |
5 |
Andrea de Almeida Marques |
1967 |
40-44 |
MAC-NINA |
|
50m |
32.00 |
1216 |
6 |
Laurence Fargier |
1969 |
40-44 |
Seynod |
|
50m |
32.08 |
2764 |
7 |
Monica Moscatelli |
1968 |
40-44 |
Cinisello |
|
50m |
32.20 |
2822 |
8 |
Michela Bettin |
1969 |
40-44 |
SNP |
|
50m |
32.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1455 |
1 |
Lynne Dawson |
1967 |
40-44 |
Chapeltown |
|
50m |
32.00 |
4411 |
2 |
Katarina Andersson |
1967 |
40-44 |
MKK |
|
50m |
31.77 |
85 |
3 |
Sari Galsworthy |
1969 |
40-44 |
Fremantle |
|
50m |
31.41 |
992 |
4 |
Anu Ilander |
1968 |
40-44 |
Ve |
|
50m |
31.20 |
2081 |
5 |
Susann Mariak |
1970 |
40-44 |
Möllner SV |
|
50m |
31.28 |
1712 |
6 |
Britta Wagner |
1968 |
40-44 |
Hohenhame |
|
50m |
31.54 |
1473 |
7 |
Elizabeth Shaw |
1966 |
40-44 |
Otter S.C. |
|
50m |
31.90 |
3875 |
8 |
Liudmila Shurygina |
1967 |
40-44 |
Tsunami |
|
50m |
32.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2760 |
1 |
Silvia De Biasio |
1969 |
40-44 |
MODENA |
|
50m |
31.00 |
3648 |
2 |
Åshild Haug |
1970 |
40-44 |
Kirkenes |
|
50m |
31.00 |
4818 |
3 |
Rainy Goodale |
1970 |
40-44 |
NEM |
|
50m |
30.97 |
1363 |
4 |
Joanne Johnson |
1970 |
40-44 |
Norwich |
|
50m |
30.80 |
1792 |
5 |
Anja Burmeister |
1970 |
40-44 |
FTVHamburg |
|
50m |
30.85 |
2076 |
6 |
Irena Kränsel |
1968 |
40-44 |
Düsseldorf |
|
50m |
31.00 |
3372 |
7 |
Yukiko Saito |
1968 |
40-44 |
ST KANSAI |
|
50m |
31.00 |
1341 |
8 |
Voituret Nelly |
1969 |
40-44 |
RCM |
|
50m |
31.17 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
514 |
1 |
Carolina Mauri |
1969 |
40-44 |
Milenio |
|
50m |
30.61 |
4593 |
2 |
Ulrika Balslev |
1966 |
40-44 |
VARBERG |
|
50m |
30.30 |
3666 |
3 |
Trine Aasland Sekkesæter |
1967 |
40-44 |
NOR Roma |
|
50m |
30.20 |
4515 |
4 |
Maria Gustafsson |
1967 |
40-44 |
DANDERYD |
|
50m |
30.01 |
2304 |
5 |
Petra Nickel |
1969 |
40-44 |
Würzburg |
|
50m |
30.10 |
975 |
6 |
Kaisa Vuorio |
1967 |
40-44 |
HSS |
|
50m |
30.27 |
2854 |
7 |
Rossana Bevilacqua |
1970 |
40-44 |
CORSICO |
|
50m |
30.50 |
4445 |
8 |
Jeanette Svanberg |
1970 |
40-44 |
SK NEPTUN |
|
50m |
30.78 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1922 |
1 |
Kathrin Niedermanner |
1970 |
40-44 |
Eilenburg |
|
50m |
30.00 |
4360 |
2 |
Marja Haglund |
1968 |
40-44 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
29.80 |
1820 |
3 |
Ina Ziegler |
1966 |
40-44 |
BerlinerTS |
|
50m |
29.63 |
3596 |
4 |
Martina Nikolaisen |
1969 |
40-44 |
Modum SK |
|
50m |
29.53 |
1851 |
5 |
Kornelia Plenge |
1970 |
40-44 |
GothaArnst |
|
50m |
29.55 |
4089 |
6 |
Tatiana Kalinina |
1966 |
40-44 |
Pregel |
|
50m |
29.72 |
1207 |
7 |
Florence Fonsale |
1969 |
40-44 |
Pays Vienn |
|
50m |
29.90 |
1063 |
8 |
Laurence Barthe |
1968 |
40-44 |
TOULOUSE |
|
50m |
30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1728 |
1 |
Andrea Winzen |
1966 |
40-44 |
Bayer WU |
|
50m |
29.40 |
3842 |
2 |
Karen Kennedy |
1966 |
40-44 |
RSAPhoenix |
|
50m |
29.28 |
2172 |
3 |
Petra Weber |
1968 |
40-44 |
Saar Max |
|
50m |
28.90 |
3878 |
4 |
Olga Borisova |
1967 |
40-44 |
Tsunami |
|
50m |
28.60 |
2574 |
5 |
Milena Barbieri |
1969 |
40-44 |
Tuatha De |
|
50m |
28.80 |
1872 |
6 |
Walburga Warnke |
1966 |
40-44 |
SCMagdebg |
|
50m |
29.10 |
105 |
7 |
Susan Rigato |
1968 |
40-44 |
Queensland |
|
50m |
29.29 |
3628 |
8 |
Anette Sørensen |
1966 |
40-44 |
Sørlandet |
|
50m |
29.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2429 |
1 |
Csilla Csikany |
1968 |
40-44 |
Ujbuda |
|
50m |
28.50 |
3627 |
2 |
Bente Rist |
1967 |
40-44 |
Sørlandet |
|
50m |
28.35 |
3646 |
3 |
Merete Løvberg |
1967 |
40-44 |
Lambertset |
|
50m |
27.88 |
4245 |
4 |
Marika Johansson |
1966 |
40-44 |
NAUTILUS |
|
50m |
26.95 |
2437 |
5 |
Melinda Marosi |
1970 |
40-44 |
Ujbuda |
|
50m |
27.30 |
2397 |
6 |
Sabine Leiding |
1969 |
40-44 |
Rheinhaus |
|
50m |
28.00 |
1543 |
7 |
Susan Fraser |
1969 |
40-44 |
Free Style |
|
50m |
28.43 |
4423 |
8 |
Johanna Feldtman |
1970 |
40-44 |
MKK |
|
50m |
28.55 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2746 |
3 |
Alessandra Bozza |
1973 |
35-39 |
VANESSA |
|
50m |
34.00 |
2888 |
4 |
Laura Passarini |
1973 |
35-39 |
Tm Marche |
|
50m |
34.00 |
157 |
5 |
Isabella Herl |
1975 |
35-39 |
Mermaids |
|
50m |
34.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
2586 |
2 |
Stephanie Santini |
1974 |
35-39 |
CC Aniene |
|
50m |
34.00 |
4863 |
3 |
Carmen Trimbitas |
1973 |
35-39 |
TRIBEACH |
|
50m |
34.00 |
4682 |
4 |
Christina Hedegård |
1975 |
35-39 |
SIM ENGELH |
|
50m |
34.00 |
517 |
5 |
Diaz Ninoska |
1971 |
35-39 |
Milenio |
|
50m |
34.00 |
2708 |
6 |
Piera Pileri |
1974 |
35-39 |
Olbia |
|
50m |
34.00 |
4862 |
7 |
Loredana Costache |
1973 |
35-39 |
TRIBEACH |
|
50m |
34.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2475 |
1 |
Sukhjit Kaur |
1973 |
35-39 |
MUMBAI |
|
50m |
34.00 |
3438 |
2 |
Diana Cibiriene |
1974 |
35-39 |
ILGAPLAUKI |
|
50m |
33.90 |
4343 |
3 |
Eva Bjälkander |
1972 |
35-39 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
33.65 |
4937 |
4 |
Heidi Toft |
1973 |
35-39 |
Evanstone |
|
50m |
33.52 |
174 |
5 |
Petra Steilner |
1974 |
35-39 |
USC Traun |
|
50m |
33.61 |
1089 |
6 |
Christelle Rouziere |
1973 |
35-39 |
Laval AC |
|
50m |
33.80 |
414 |
7 |
Tracey McIlwaine |
1971 |
35-39 |
TOMS |
|
50m |
33.93 |
2857 |
8 |
Sara Bonifazio |
1972 |
35-39 |
CORSICO |
|
50m |
34.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1848 |
1 |
Silvia Deus |
1973 |
35-39 |
Voran Ohe |
|
50m |
33.50 |
2624 |
2 |
Daniela Cortinovis |
1975 |
35-39 |
Rapallo |
|
50m |
33.50 |
1925 |
3 |
Jana Reichelt |
1971 |
35-39 |
Delphine |
|
50m |
33.26 |
1311 |
4 |
Celine Swiderski |
1974 |
35-39 |
VERNOUILLE |
|
50m |
33.19 |
4576 |
5 |
Annika Gustafson |
1975 |
35-39 |
SUNDSVALL |
|
50m |
33.24 |
1189 |
6 |
Germain Isabelle |
1972 |
35-39 |
Sausheim |
|
50m |
33.27 |
4850 |
7 |
Flavia Daniela Munteanu |
1973 |
35-39 |
TRIBEACH |
|
50m |
33.50 |
4668 |
8 |
Tina Carlsson |
1972 |
35-39 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
33.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4934 |
1 |
Maria Elena Hankins |
1973 |
35-39 |
GAJA |
|
50m |
33.01 |
2906 |
2 |
Valeria D´agostino |
1973 |
35-39 |
OSTIENSIS |
|
50m |
33.00 |
2317 |
3 |
Rebecca Goldbach |
1974 |
35-39 |
HT16 Hambg |
|
50m |
32.57 |
3563 |
4 |
Manuela Punt |
1974 |
35-39 |
ZVDO´74 |
|
50m |
32.45 |
3637 |
5 |
Ann Johnsen |
1972 |
35-39 |
Lambertset |
|
50m |
32.50 |
1226 |
6 |
Celia Mantovani |
1975 |
35-39 |
Marcq |
|
50m |
32.93 |
4043 |
7 |
Natalia Trankova |
1975 |
35-39 |
BlackSepia |
|
50m |
33.00 |
3657 |
8 |
Lise Bakk |
1972 |
35-39 |
NOR Roma |
|
50m |
33.12 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2178 |
1 |
Katrin Ziegler |
1971 |
35-39 |
Saar Max |
|
50m |
32.40 |
4050 |
2 |
Olga Mitrofanova |
1971 |
35-39 |
All Stars |
|
50m |
32.10 |
3151 |
3 |
Chizuyo Kinoshita |
1974 |
35-39 |
AIM |
|
50m |
32.00 |
1829 |
4 |
Gabriele Schulenburg |
1973 |
35-39 |
Bremischer |
|
50m |
32.00 |
2001 |
5 |
Ulla Petzolt |
1973 |
35-39 |
PoseidonAs |
|
50m |
32.00 |
778 |
6 |
Anna María Wägner |
1971 |
35-39 |
Metropole |
|
50m |
32.05 |
4631 |
7 |
Tove Bengtsson |
1973 |
35-39 |
POLISEN |
|
50m |
32.26 |
4074 |
8 |
Karine Egiazaryan |
1974 |
35-39 |
ButterflyP |
|
50m |
32.40 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4281 |
1 |
Marianne Steen |
1974 |
35-39 |
VÄSBY SS |
|
50m |
31.94 |
2667 |
2 |
Giorgia Bianchin |
1973 |
35-39 |
BELLUNO |
|
50m |
31.87 |
2370 |
3 |
Annette Stein |
1974 |
35-39 |
FrankfurtO |
|
50m |
31.50 |
3614 |
4 |
Kaja Kristine Selmer |
1974 |
35-39 |
Oslo Dolph |
|
50m |
31.20 |
2212 |
5 |
Franca Podsiadly |
1973 |
35-39 |
Chemnitz |
|
50m |
31.50 |
2289 |
6 |
Sondra Klitzke |
1974 |
35-39 |
PoseidonBe |
|
50m |
31.70 |
4671 |
7 |
Annelie Sterling |
1972 |
35-39 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
31.90 |
4860 |
8 |
Georgeta Kari |
1974 |
35-39 |
TRIBEACH |
|
50m |
32.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2851 |
1 |
Sara Dozzini |
1973 |
35-39 |
CORSICO |
|
50m |
31.00 |
1438 |
2 |
Alla Sheptunova |
1971 |
35-39 |
Barnet |
|
50m |
30.75 |
4537 |
3 |
Malin Nilsson |
1973 |
35-39 |
GÖTEBORG |
|
50m |
30.40 |
4229 |
4 |
Christine U.-Lindbom |
1971 |
35-39 |
TÄBY SIM |
|
50m |
30.00 |
1088 |
5 |
Cécile Leblanc |
1973 |
35-39 |
Laval AC |
|
50m |
30.01 |
1847 |
6 |
Sandra Boyens |
1974 |
35-39 |
Voran Ohe |
|
50m |
30.50 |
623 |
7 |
Heidi Christensen |
1975 |
35-39 |
AGF |
|
50m |
31.00 |
2409 |
8 |
Katy Baehr |
1972 |
35-39 |
WF Hannove |
|
50m |
31.10 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1355 |
1 |
Helen Rolle |
1975 |
35-39 |
Etwall |
|
50m |
29.79 |
4145 |
2 |
Sanda Mladenovic |
1975 |
35-39 |
Riba |
|
50m |
29.55 |
2155 |
3 |
Tanja Kintrup |
1973 |
35-39 |
Wiking Her |
|
50m |
29.50 |
1224 |
4 |
Sandrine Boucneau |
1975 |
35-39 |
Marcq |
|
50m |
29.47 |
3913 |
5 |
Olga Zulukaeva |
1972 |
35-39 |
Sprut |
|
50m |
29.50 |
2295 |
6 |
Daniela Meiss |
1975 |
35-39 |
SC Hürth |
|
50m |
29.50 |
442 |
7 |
Alexandra Tessier |
1974 |
35-39 |
Quebec |
|
50m |
29.75 |
2316 |
8 |
Christine Hole |
1972 |
35-39 |
Ulm Oldsta |
|
50m |
30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1806 |
1 |
Stephanie Petscher |
1973 |
35-39 |
SG Glems |
|
50m |
29.30 |
302 |
2 |
Louise Cominato |
1974 |
35-39 |
ACD COMPET |
|
50m |
29.17 |
1623 |
3 |
Anja Koehler-Schallenberg |
1971 |
35-39 |
KÖLN |
|
50m |
29.05 |
1978 |
4 |
Betina Hillmayr |
1971 |
35-39 |
Hannover |
|
50m |
29.00 |
381 |
5 |
Siubhan Drinnan |
1975 |
35-39 |
Edmonton |
|
50m |
29.01 |
1491 |
6 |
Helen Akers |
1971 |
35-39 |
Long Eaton |
|
50m |
29.12 |
2351 |
7 |
Urte Jacobs |
1974 |
35-39 |
Elmshorn |
|
50m |
29.20 |
1803 |
8 |
Dascha Haan |
1972 |
35-39 |
SG Glems |
|
50m |
29.30 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4422 |
1 |
Anna Lohmann |
1975 |
35-39 |
MKK |
|
50m |
28.83 |
3685 |
2 |
Kirsten Cameron |
1973 |
35-39 |
Masterton |
|
50m |
28.50 |
3147 |
3 |
Rosaria Cassaro |
1974 |
35-39 |
WP Palermo |
|
50m |
28.00 |
343 |
4 |
Raquel Stellet |
1971 |
35-39 |
Flamengo |
|
50m |
27.60 |
3924 |
5 |
Yudina Ekaterina |
1975 |
35-39 |
All Stars |
|
50m |
27.90 |
3911 |
6 |
Elena Babikova |
1973 |
35-39 |
Sprut |
|
50m |
28.50 |
247 |
7 |
Marcia Cossatis-Lima |
1972 |
35-39 |
MAC-NINA |
|
50m |
28.70 |
4587 |
8 |
Mia Jonsson |
1973 |
35-39 |
KSLS |
|
50m |
28.97 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1318 |
2 |
Gaelle Boismenu |
1980 |
30-34 |
MULATIERE |
|
50m |
33.50 |
2471 |
3 |
Diana Cosma |
1977 |
30-34 |
Szentesi |
|
50m |
33.50 |
4215 |
4 |
Anette Fröberg |
1977 |
30-34 |
HS |
|
50m |
33.50 |
983 |
5 |
Isa Pietilä |
1978 |
30-34 |
Lohja |
|
50m |
33.50 |
5050 |
6 |
Erika Bohorquez Alexander |
1978 |
30-34 |
Galenos |
|
50m |
33.50 |
777 |
7 |
Nayra Iglesias |
1976 |
30-34 |
Metropole |
|
50m |
33.50 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3126 |
1 |
Barbara Fava |
1977 |
30-34 |
Reggiana |
|
50m |
33.45 |
4139 |
2 |
Masa Cargo |
1976 |
30-34 |
Riba |
|
50m |
33.19 |
2036 |
3 |
Sabine Jammer |
1976 |
30-34 |
BSVMedizin |
|
50m |
32.75 |
2786 |
4 |
Maria Pia Argentieri |
1978 |
30-34 |
Modugno |
|
50m |
32.50 |
2354 |
5 |
Saskia Köhler |
1980 |
30-34 |
Barmstedte |
|
50m |
32.65 |
436 |
6 |
Annie Lacerte |
1978 |
30-34 |
Quebec |
|
50m |
32.86 |
133 |
7 |
Marina Schwarz |
1979 |
30-34 |
Linz |
|
50m |
33.27 |
2940 |
8 |
Marchilia Volini |
1976 |
30-34 |
Partenope |
|
50m |
33.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
607 |
1 |
Ulla Nielsen |
1979 |
30-34 |
GENTOFTE |
|
50m |
32.30 |
2945 |
2 |
Roberta Albi |
1976 |
30-34 |
Bastia |
|
50m |
32.20 |
1788 |
3 |
Christina Räthke |
1980 |
30-34 |
FTVHamburg |
|
50m |
32.00 |
1017 |
4 |
Sabrina Cattoz |
1978 |
30-34 |
Bro |
|
50m |
32.00 |
34 |
5 |
Luciana Paula De Santis |
1979 |
30-34 |
AGRUPACION |
|
50m |
32.00 |
2642 |
6 |
Lorenza Ciantellini |
1979 |
30-34 |
Pistoiesi |
|
50m |
32.01 |
4460 |
7 |
Camilla Stalbohm |
1976 |
30-34 |
SK TRITON |
|
50m |
32.25 |
2893 |
8 |
Finazzi Federica |
1979 |
30-34 |
BERGAMO |
|
50m |
32.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1697 |
1 |
Corina Boldt |
1977 |
30-34 |
SSF Bonn |
|
50m |
31.99 |
665 |
2 |
Sidsel Homann |
1978 |
30-34 |
SILKEBORG |
|
50m |
31.38 |
4551 |
3 |
Martina Daller |
1980 |
30-34 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.10 |
2297 |
4 |
Janet Kretschmer |
1977 |
30-34 |
SC Hürth |
|
50m |
31.00 |
3105 |
5 |
Valentina Lugano |
1980 |
30-34 |
Derthona |
|
50m |
31.00 |
1181 |
6 |
Arbogast Cindy |
1979 |
30-34 |
DRACHENBRO |
|
50m |
31.20 |
2294 |
7 |
Iris Vasbender |
1976 |
30-34 |
SC Hürth |
|
50m |
31.80 |
700 |
8 |
Samaa Soltan |
1979 |
30-34 |
Egypt Mas |
|
50m |
32.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
612 |
1 |
Rikke Hauerberg Nielsen |
1977 |
30-34 |
GENTOFTE |
|
50m |
31.00 |
1412 |
2 |
Adrienne Monger |
1980 |
30-34 |
Hempstead |
|
50m |
30.81 |
3002 |
3 |
Roberta Mori |
1976 |
30-34 |
Firenze |
|
50m |
30.50 |
235 |
4 |
Ana P Polidori Zechlinski |
1979 |
30-34 |
Gremio |
|
50m |
30.29 |
3795 |
5 |
Joana Cunha |
1980 |
30-34 |
Belenenses |
|
50m |
30.42 |
3621 |
6 |
Marion Degerstrøm |
1977 |
30-34 |
Vadsø SK |
|
50m |
30.70 |
3473 |
7 |
Yolanda Hernandez |
1976 |
30-34 |
Casablanca |
|
50m |
30.84 |
4407 |
8 |
Malin Persson |
1980 |
30-34 |
MKK |
|
50m |
31.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4939 |
1 |
Heather Lingner |
1976 |
30-34 |
Evanstone |
|
50m |
30.20 |
2542 |
2 |
Carol Cashell |
1978 |
30-34 |
IRL Dolphi |
|
50m |
30.15 |
2576 |
3 |
Lia Ficarelli |
1977 |
30-34 |
Tuatha De |
|
50m |
30.00 |
1043 |
4 |
Emmanuelle Caron |
1980 |
30-34 |
LAGRANGE |
|
50m |
29.97 |
2748 |
5 |
Federica Orleri |
1978 |
30-34 |
Soncino |
|
50m |
30.00 |
4461 |
6 |
Natalie Andersson |
1979 |
30-34 |
SK TRITON |
|
50m |
30.05 |
3661 |
7 |
Helen Holter |
1979 |
30-34 |
NOR Roma |
|
50m |
30.17 |
1365 |
8 |
Lynne Meale |
1977 |
30-34 |
Norwich |
|
50m |
30.26 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1877 |
1 |
Katja Aernecke |
1977 |
30-34 |
SCMagdebg |
|
50m |
29.84 |
1102 |
2 |
Sophie Zabala |
1980 |
30-34 |
BIARRITZ |
|
50m |
29.80 |
4543 |
3 |
Anna Olsson |
1978 |
30-34 |
GÖTEBORG |
|
50m |
29.52 |
3680 |
4 |
Charlotte Kunz |
1979 |
30-34 |
Asker SK |
|
50m |
29.42 |
2989 |
5 |
Rebecca Proli |
1978 |
30-34 |
Deakker |
|
50m |
29.51 |
1218 |
6 |
Lescrenier Marie |
1980 |
30-34 |
CNEpinal |
|
50m |
29.69 |
610 |
7 |
Kristina Vasiliauskaite |
1979 |
30-34 |
GENTOFTE |
|
50m |
29.80 |
647 |
8 |
Marie Larsen |
1980 |
30-34 |
AALBORG |
|
50m |
29.95 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3643 |
1 |
Linda Klingen |
1980 |
30-34 |
Lambertset |
|
50m |
29.00 |
2366 |
2 |
Anke Schultka |
1978 |
30-34 |
FrankfurtO |
|
50m |
29.00 |
1950 |
3 |
Antje Auhl |
1976 |
30-34 |
Frankfurt |
|
50m |
28.90 |
2202 |
4 |
Severine Volkhammer |
1980 |
30-34 |
SV Gera |
|
50m |
28.80 |
2276 |
5 |
Miriam Müller |
1978 |
30-34 |
Hamburg SV |
|
50m |
28.90 |
418 |
6 |
Nathalie Bergeron |
1978 |
30-34 |
CMN Quebec |
|
50m |
28.96 |
1780 |
7 |
Frauke Kraatz |
1980 |
30-34 |
Lintorf |
|
50m |
29.00 |
4254 |
8 |
Angela Fox |
1977 |
30-34 |
SK RAN |
|
50m |
29.12 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1688 |
1 |
Silke Lübbert |
1978 |
30-34 |
SSF Bonn |
|
50m |
28.50 |
2096 |
2 |
Anne Borinski |
1980 |
30-34 |
SS Hamburg |
|
50m |
28.42 |
4877 |
3 |
Hannah Caldas |
1977 |
30-34 |
NCMS |
|
50m |
28.15 |
1523 |
4 |
Victoria Barker |
1979 |
30-34 |
Hertford |
|
50m |
28.15 |
1490 |
5 |
Rebecca Fox |
1980 |
30-34 |
Long Eaton |
|
50m |
28.15 |
675 |
6 |
Anne Dalgaard |
1979 |
30-34 |
U.S.G |
|
50m |
28.20 |
4045 |
7 |
Marina Vitko |
1976 |
30-34 |
BlackSepia |
|
50m |
28.50 |
3502 |
8 |
Janneke Harmsen |
1977 |
30-34 |
Spatters |
|
50m |
28.67 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3194 |
1 |
Nahomi Shirata |
1976 |
30-34 |
GOLD RUSH |
|
50m |
28.00 |
2773 |
2 |
Annalisa Attanasio |
1978 |
30-34 |
ASDNapoli |
|
50m |
27.90 |
4941 |
3 |
Laura Glass |
1980 |
30-34 |
Dallas |
|
50m |
27.58 |
2405 |
4 |
Katja Trosien |
1977 |
30-34 |
WF Hannove |
|
50m |
27.30 |
107 |
5 |
Alexa Brown |
1979 |
30-34 |
BrisbaneNS |
|
50m |
27.41 |
2664 |
6 |
Francesca Manerba |
1976 |
30-34 |
AS Sogeis |
|
50m |
27.86 |
1809 |
7 |
Vera Hoyer |
1980 |
30-34 |
SG Glems |
|
50m |
28.00 |
2407 |
8 |
Silke Ihsen |
1978 |
30-34 |
WF Hannove |
|
50m |
28.08 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
1115 |
3 |
Sandie Colleu |
1984 |
25-29 |
COULOMMIER |
|
50m |
32.50 |
2605 |
4 |
Giulia Edo |
1981 |
25-29 |
AP PADANA |
|
50m |
32.50 |
5049 |
5 |
Alejandra Griffin Algarra |
1981 |
25-29 |
Galenos |
|
50m |
32.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1161 |
1 |
Alice Lebeau |
1985 |
25-29 |
Chauvigny |
|
50m |
32.50 |
525 |
2 |
Silvia Odio |
1983 |
25-29 |
Milenio |
|
50m |
32.50 |
1104 |
3 |
Christine Cathrin |
1984 |
25-29 |
ANGERS |
|
50m |
32.50 |
1300 |
4 |
Fanny Bouilhac |
1983 |
25-29 |
NANCY |
|
50m |
32.47 |
769 |
5 |
Ana Jorge |
1983 |
25-29 |
Metropole |
|
50m |
32.50 |
1040 |
6 |
Cathie Paris |
1982 |
25-29 |
LAGRANGE |
|
50m |
32.50 |
524 |
7 |
Juliana Alexandre-garcia |
1984 |
25-29 |
Milenio |
|
50m |
32.50 |
2674 |
8 |
Veronica Vannucci |
1985 |
25-29 |
Camogli |
|
50m |
32.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
3564 |
1 |
Renny Vos |
1984 |
25-29 |
ZVDO´74 |
|
50m |
32.36 |
935 |
2 |
Heidi Kinnunen |
1983 |
25-29 |
NumKis |
|
50m |
32.22 |
3515 |
3 |
Renee de Kok |
1984 |
25-29 |
PSV |
|
50m |
32.12 |
870 |
4 |
Elvira Martin-Caro |
1982 |
25-29 |
Cuatro Cam |
|
50m |
32.05 |
2037 |
5 |
Katrin Jammer |
1982 |
25-29 |
BSVMedizin |
|
50m |
32.11 |
943 |
6 |
Liisa Räty |
1982 |
25-29 |
Cetus |
|
50m |
32.15 |
1112 |
7 |
Amandine Guigon |
1982 |
25-29 |
COULOMMIER |
|
50m |
32.30 |
4338 |
8 |
Anna Johansson |
1984 |
25-29 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
32.40 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1789 |
1 |
Christina Bahr |
1985 |
25-29 |
FTVHamburg |
|
50m |
32.00 |
2672 |
2 |
Verdiana Vannucci |
1984 |
25-29 |
Camogli |
|
50m |
32.00 |
3803 |
3 |
Ana Moreto |
1984 |
25-29 |
Leixoes |
|
50m |
32.00 |
1041 |
4 |
Anne-sophie Krug |
1982 |
25-29 |
LAGRANGE |
|
50m |
31.96 |
1019 |
5 |
Marie-adeline Vassaux |
1982 |
25-29 |
Bro |
|
50m |
32.00 |
2946 |
6 |
Valeria Serpentini |
1984 |
25-29 |
Bastia |
|
50m |
32.00 |
1787 |
7 |
Swantje Dammann |
1983 |
25-29 |
FTVHamburg |
|
50m |
32.00 |
1303 |
8 |
Bouilhac Fanny |
1983 |
25-29 |
NANCY |
|
50m |
32.05 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
979 |
1 |
Tiia Sievilä |
1985 |
25-29 |
KeUi |
|
50m |
31.89 |
2203 |
2 |
Andrea Chmiel |
1983 |
25-29 |
Coburg |
|
50m |
31.74 |
3800 |
3 |
Diana Pacheco |
1984 |
25-29 |
Leixoes |
|
50m |
31.65 |
1086 |
4 |
Audrey Portier |
1984 |
25-29 |
Laval AC |
|
50m |
31.54 |
4414 |
5 |
Stine Lennartsson |
1985 |
25-29 |
MKK |
|
50m |
31.60 |
2232 |
6 |
Stephanie Esser |
1984 |
25-29 |
Eschweiler |
|
50m |
31.66 |
4451 |
7 |
Aleksandra Vujic |
1981 |
25-29 |
KARLSHAMN |
|
50m |
31.84 |
1101 |
8 |
Saint Andre Benedicte |
1985 |
25-29 |
BIARRITZ |
|
50m |
31.94 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2293 |
1 |
Katrin Posch |
1983 |
25-29 |
SC Hürth |
|
50m |
31.50 |
2014 |
2 |
Katrin Gobba |
1981 |
25-29 |
MTV Heide |
|
50m |
31.47 |
1581 |
3 |
Ulrike Thieme |
1984 |
25-29 |
Wasserfreu |
|
50m |
31.23 |
4549 |
4 |
Maria Olsson |
1985 |
25-29 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.05 |
1190 |
5 |
Caroline Puglisi |
1984 |
25-29 |
Villeneuvo |
|
50m |
31.23 |
4541 |
6 |
Louise Gustavsson |
1983 |
25-29 |
GÖTEBORG |
|
50m |
31.45 |
3785 |
7 |
Cátia Valente |
1984 |
25-29 |
Campismo |
|
50m |
31.50 |
1933 |
8 |
Nadine Traebert |
1981 |
25-29 |
Bremerhav |
|
50m |
31.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2083 |
1 |
Annika Schoch |
1981 |
25-29 |
Neviges |
|
50m |
31.00 |
3075 |
2 |
Lisa Lasagna |
1981 |
25-29 |
Bonelli |
|
50m |
31.00 |
4497 |
3 |
Erika Pantzar |
1981 |
25-29 |
IKSU |
|
50m |
30.98 |
1926 |
4 |
Uta Hillig |
1985 |
25-29 |
Delphine |
|
50m |
30.94 |
4457 |
5 |
Sofia Höglund |
1982 |
25-29 |
SK TRITON |
|
50m |
30.98 |
1733 |
6 |
Melanie Lange |
1984 |
25-29 |
Erkelenz |
|
50m |
31.00 |
4410 |
7 |
Fia Stephansson |
1985 |
25-29 |
MKK |
|
50m |
31.00 |
1223 |
8 |
Charlotte Thomas |
1981 |
25-29 |
Marcq |
|
50m |
31.03 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
1356 |
1 |
Rowena Brighton |
1985 |
25-29 |
Etwall |
|
50m |
30.76 |
1604 |
2 |
Eveline Lippet |
1981 |
25-29 |
REUTLINGEN |
|
50m |
30.70 |
3587 |
3 |
Saskia van Leur |
1984 |
25-29 |
Gelenberg |
|
50m |
30.60 |
1799 |
4 |
Tanja Garling |
1981 |
25-29 |
SG Glems |
|
50m |
30.39 |
2206 |
5 |
Anna Camenzind |
1983 |
25-29 |
WSSV |
|
50m |
30.51 |
980 |
6 |
Anu Ahlroos |
1981 |
25-29 |
KeUi |
|
50m |
30.60 |
398 |
7 |
Audrey Rivest |
1985 |
25-29 |
TOMS |
|
50m |
30.71 |
1530 |
8 |
Anna Fenton |
1982 |
25-29 |
Islington |
|
50m |
30.90 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
4701 |
1 |
Erica Skåål |
1985 |
25-29 |
KUNGÄLV |
|
50m |
30.20 |
1314 |
2 |
Sophie Deroeux |
1981 |
25-29 |
montigny |
|
50m |
30.14 |
1316 |
3 |
Floriane Lambert |
1982 |
25-29 |
MULATIERE |
|
50m |
30.10 |
3442 |
4 |
Ruta Siskaite |
1984 |
25-29 |
ILGAPLAUKI |
|
50m |
30.00 |
643 |
5 |
Julie Kirkegaard |
1985 |
25-29 |
AALBORG |
|
50m |
30.09 |
217 |
6 |
Kimberly Thomas |
1982 |
25-29 |
Bermuda |
|
50m |
30.11 |
4415 |
7 |
Carina Hertz |
1983 |
25-29 |
MKK |
|
50m |
30.18 |
4870 |
8 |
Alison Holman |
1984 |
25-29 |
Santa Barb |
|
50m |
30.31 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
670 |
1 |
Ann Fugl-Meyer |
1982 |
25-29 |
U.S.G |
|
50m |
29.96 |
374 |
2 |
Adriana Koc-Spadaro |
1983 |
25-29 |
Can Dolph |
|
50m |
29.90 |
1031 |
3 |
Suss Burckel Johanne |
1985 |
25-29 |
CN OSTWALD |
|
50m |
29.83 |
613 |
4 |
Nina Jørgensen |
1985 |
25-29 |
GENTOFTE |
|
50m |
29.61 |
955 |
5 |
Lotta Nurminen |
1985 |
25-29 |
HeiI |
|
50m |
29.71 |
1246 |
6 |
Sabine Zanini |
1984 |
25-29 |
Auxerre |
|
50m |
29.90 |
1514 |
7 |
Dawn Hildebrand |
1981 |
25-29 |
Cambridge |
|
50m |
29.95 |
1157 |
8 |
Desrousseaux Milène |
1985 |
25-29 |
ACBB |
|
50m |
30.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2116 |
1 |
Katrin Gausmann |
1981 |
25-29 |
Osnabrück |
|
50m |
29.50 |
1629 |
2 |
Annika Cimdins |
1985 |
25-29 |
Dortmund |
|
50m |
29.50 |
3430 |
3 |
Liga Libere |
1982 |
25-29 |
Kipsala |
|
50m |
29.01 |
2848 |
4 |
Silvia Marchesi |
1981 |
25-29 |
CORSICO |
|
50m |
29.00 |
1275 |
5 |
Lise Galtat |
1982 |
25-29 |
FRANeptun |
|
50m |
29.00 |
2299 |
6 |
Britta Kaehlig |
1981 |
25-29 |
SC Hürth |
|
50m |
29.50 |
2298 |
7 |
Annette Katharina Kaule |
1981 |
25-29 |
SC Hürth |
|
50m |
29.50 |
2460 |
8 |
Zsuzsa Csobanki |
1983 |
25-29 |
Fortuna |
|
50m |
29.50 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
667 |
1 |
Henriette S Frederiksen |
1985 |
25-29 |
U.S.G |
|
50m |
28.99 |
686 |
2 |
Grace C. MUñOZ LOZANO |
1982 |
25-29 |
CDDQ |
|
50m |
28.54 |
1476 |
3 |
Kate Smith |
1982 |
25-29 |
Newcastle |
|
50m |
28.35 |
3568 |
4 |
Marijke Monsma |
1985 |
25-29 |
Barneveld |
|
50m |
28.22 |
1651 |
5 |
Stephanie Gulde |
1981 |
25-29 |
RotatHalle |
|
50m |
28.25 |
4400 |
6 |
Kia Kilpinen |
1981 |
25-29 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
28.38 |
1880 |
7 |
Jana Benecke |
1985 |
25-29 |
SCMagdebg |
|
50m |
28.96 |
2117 |
8 |
Ramona Stegemann |
1983 |
25-29 |
Osnabrück |
|
50m |
29.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
2581 |
1 |
Laura Benevenia |
1981 |
25-29 |
Tuatha De |
|
50m |
27.99 |
2093 |
2 |
Jana Haemmer |
1984 |
25-29 |
NeptunKie |
|
50m |
27.71 |
2411 |
3 |
Nina-Christin Winter |
1983 |
25-29 |
WF Hannove |
|
50m |
27.40 |
650 |
4 |
Linda Lund Kristiansen |
1984 |
25-29 |
KVIK |
|
50m |
26.78 |
1522 |
5 |
Kate Birchall |
1982 |
25-29 |
CityLiver |
|
50m |
27.16 |
791 |
6 |
Teresa Triquell Farrus |
1981 |
25-29 |
CEI Lleida |
|
50m |
27.63 |
1802 |
7 |
Ines Constanze Scholl |
1985 |
25-29 |
SG Glems |
|
50m |
27.97 |
276 |
8 |
Leticia Horst |
1982 |
25-29 |
Curitibano |
|
50m |
28.10 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
31 July 2010 |
Licensed to: Västsvenska Simförbundet |
Print Time |
08:30 |
|