Program for Gant ÅSK Games
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 3, 2020 to loka 3, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Vapaauinti Naiset, T-12 |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Tasehuolto Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tytöt 12 vuotta |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
Simmis Grani |
|
1:07.30 |
|
LATE |
|
370 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
FIN |
|
|
2 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:08.41 |
|
|
|
279 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
FIN |
|
|
3 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:10.04 |
|
|
|
274 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
FIN |
|
|
4 |
|
|
|
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:10.26 |
|
|
|
240 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
FIN |
|
|
5 |
|
|
|
|
Vanders |
|
1:10.73 |
|
|
|
349 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
FIN |
|
|
6 |
157 |
|
Lisette Schaper |
|
Åbo Simklubb |
|
1:13.01 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
7 |
139 |
|
Selma Syrjänen |
|
Åbo Simklubb |
|
1:13.79 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
8 |
255 |
|
Saara Pakomäki |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:15.27 |
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
9 |
357 |
|
Alisa Myllykoski |
|
Vanders |
|
1:15.63 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
10 |
277 |
|
Saga Räikkönen |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:15.69 |
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
11 |
36 |
|
Heidi Huppunen |
|
Porin Uimaseura |
|
1:15.73 |
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
12 |
239 |
|
Sofia Danska |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:15.73 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
13 |
143 |
|
Cecilia Lietzén |
|
Åbo Simklubb |
|
1:16.41 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
14 |
359 |
|
Emma Palmos |
|
Vanders |
|
1:17.13 |
|
|
|
|
2008 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Vilja Suominen |
|
Åbo Simklubb |
|
1:17.16 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
16 |
275 |
|
Amelie Halkosaari |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:17.74 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Helmi Oksa |
|
Nummelan Kisaajat |
|
1:17.75 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
18 |
161 |
|
Helmi Rantala |
|
Åbo Simklubb |
|
1:21.72 |
|
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
19 |
167 |
|
Vilma Keski-Korsu |
|
Åbo Simklubb |
|
1:22.21 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
20 |
159 |
|
Viola Tojander |
|
Åbo Simklubb |
|
1:23.30 |
|
|
|
|
2010 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Lotta Uusikartano |
|
Åbo Simklubb |
|
1:24.08 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Melina Hautaniemi |
|
Porin Uimaseura |
|
1:25.40 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
23 |
299 |
|
Alina Niittymäki |
|
Aurajoen Uinti Ry |
|
1:25.63 |
|
|
|
|
2009 |
FIN |
|
|
|
|
|
|
24 |
292 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
280 |
|
Laura Toivonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
303 |
|
Nea Niemi |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
45 |
|
Jasmin Salo |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
155 |
|
Nea Veiro |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
44 |
|
Paulina Deltuvaite |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
169 |
|
Emma Nygård |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
265 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
293 |
|
Inkeri Rinnola |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
151 |
|
Annika Andersen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
152 |
|
Emma Karimäki |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
162 |
|
Ida sulonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
42 |
|
Alina Kärki |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
174 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
46 |
|
Ella Hatanpää |
2008 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
305 |
|
Eevi Orenshtein |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
178 |
|
Aava Salmiosalo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
287 |
|
Sofia Ahvas |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
175 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
313 |
|
Peppi Viljanen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
187 |
|
Nella Nylund |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
184 |
|
Aava Kukko |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:49.92 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
173 |
|
Iida Korpi |
2012 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
302 |
|
Lotta Kunttu |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:06.55 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
181 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
196 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
358 |
|
Mona Laiho |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
194 |
|
Aino-Maria Laakso |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
202 |
|
Tilda Kautto |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
183 |
|
Janessa Pihlava |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
198 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
48 |
|
Ella Lehtola |
2009 |
Porin Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
189 |
|
Sofia Wigelius |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
191 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
315 |
|
Aino-Ilona Lehtonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
182 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
199 |
|
Lova Sandberg |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
195 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
87 |
|
Ida Konkka |
2000 |
Åbo Simklubb |
FIN |
55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Olivia Weuro |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
56.24 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
68 |
|
Irene Mäkilä |
2004 |
Raision Urheilijat |
FIN |
58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Sini Mäkilä |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
58.32 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.13 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
339 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
110 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
93 |
|
Daniela Degenhardt |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
219 |
|
Matilda Laitinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
76 |
|
Nelli Rauhanen |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
220 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
116 |
|
Maura Bergström |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
90 |
|
Iris Hanski |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
94 |
|
Kerttu Nurmi |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
123 |
|
Tilda Aaltonen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.20 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Aino Rantala |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
121 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
113 |
|
Ella Suominen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
74 |
|
Tuuli Peltola |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:01.55 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.64 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
223 |
|
Elsa Vira |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
124 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
71 |
|
Milla Karttunen |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
32 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Ariel Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:02.69 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
91 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.71 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
336 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:02.72 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
114 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
342 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
28 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
105 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
212 |
|
Sanni Knuutila |
1997 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
135 |
|
Naomi Leo |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
61 |
|
roosa Aho |
2003 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
104 |
|
Sonila Selimi |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
77 |
|
Sabina Rakhimova |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:05.64 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
259 |
|
Roosa Junnila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
345 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
348 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
234 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
283 |
|
Aino Lehtinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
230 |
|
Peppi Kolari |
2003 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
10 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
343 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:08.05 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
244 |
|
Aino Suomalainen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:08.35 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
260 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
252 |
|
Laura Kinnunen |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:08.72 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
79 |
|
Vilma Saarimäki |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
41 |
|
Ronja Rantanen |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
286 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:09.20 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
119 |
|
Mathilda Heikiö |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
82 |
|
Minea Kynkäänniemi |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
7 |
|
Liisa Penttinen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
107 |
|
Roosa Lahti |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
38 |
|
Nelli Ranne |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
43 |
|
Matilda Lampela |
2004 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
35 |
|
Vea Ramsten |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
298 |
|
Elsi Tuominen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
256 |
|
Aino-Maija Grönholm |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
37 |
|
Kaisa Harjula |
2005 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
40 |
|
Meeri Nordström |
2006 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
262 |
|
Nella Hyvärinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
154 |
|
Venla Rauta |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:22.16 |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
39 |
|
Elviira Salminen |
2006 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
34 |
|
Stella Seppälä |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
254 |
|
Emilia Pirttijärvi |
2000 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
264 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
290 |
|
Kira Viitanen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
69 |
|
Katriina Kallio |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
323 |
|
Tarrah Bickford |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
276 |
|
Iiris Paloposki |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-02 20.35.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|