Program for ESK Klubmesterskab 2020, del 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
19/09-2020
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 59.61 | |
2 | 37 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:00.07 | |
3 | 50 | Mescher Tiana | 2004 | ESBJERG | 0458BE | 25 m | 1:01.00 | |
4 | 12 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:02.17 | |
5 | 9 | Olesen Amanda Busk | 2005 | ESBJERG | 0558AH | 25 m | 1:02.30 | |
6 | 22 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:03.40 | |
7 | 6 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:07.25 | |
8 | 54 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:11.48 | |
9 | 31 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:13.49 | |
10 | 29 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 1:14.39 | |
11 | 53 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 1:16.97 | |
12 | 62 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:18.48 | |
13 | 72 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 1:20.63 | |
14 | 52 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:21.14 | |
15 | 78 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 1:25.02 | |
16 | 99 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 1:28.56 | |
17 | 66 | Davidsen Naya | 2008 | ESBJERG | 0838AR | 25 m | 1:29.00 | |
18 | 100 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 1:30.10 | |
19 | 69 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 1:30.12 | |
20 | 71 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 1:30.37 | |
21 | 68 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 1:30.63 | |
22 | 64 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 1:30.86 | |
23 | 86 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 1:32.92 | |
24 | 65 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 1:35.01 | |
25 | 92 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:35.74 | |
26 | 94 | Bentsen Signe Sejr | 2010 | ESBJERG | 1074AF | 25 m | 1:37.17 | |
27 | 80 | Jordt-Edwards Evalina | 2010 | ESBJERG | 1080AI | 25 m | 1:37.88 | |
28 | 96 | Møller-Jacobsen Bell | 2010 | ESBJERG | 1068AE | 25 m | 1:42.98 | |
29 | 107 | Hansen Liv Rong | 2010 | ESBJERG | 1038AJ | 25 m | 1:45.17 | |
30 | 104 | Lisby Sofie Fur | 2010 | ESBJERG | 1036AJ | 25 m | 1:45.89 | |
31 | 76 | Jensen Amalie Haals | 2009 | ESBJERG | 0962BC | 25 m | 1:48.11 | |
32 | 75 | Henriksen Amanda Chenet | 2009 | ESBJERG | 0920BC | 25 m | 1:48.16 | |
33 | 102 | Bay Josefine | 2008 | ESBJERG | 0876AP | 25 m | 1:48.43 | |
34 | 105 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 1:49.89 | |
35 | 98 | Agerskov Frida | 2009 | ESBJERG | 0944BC | 25 m | 1:50.37 | |
36 | 95 | Grene Silke | 2011 | ESBJERG | 1136AH | 25 m | 2:10.00 | |
37 | 97 | Rasmussen Emma | 2010 | ESBJERG | 1016AM | 25 m | 2:10.00 | |
38 | 101 | Patterson Jemima | 2011 | ESBJERG | 1110AG | 25 m | 2:10.00 | |
39 | 103 | Mathiasen Mathilde | 2010 | ESBJERG | 1010AN | 25 m | 2:10.00 | |
40 | 106 | Overgaard Vigga Frida Geisler | 2011 | ESBJERG | 1186AD | 25 m | 2:18.35 | |
41 | 110 | Heiberg Silje Sofie Sig | 2010 | ESBJERG | 1008AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 september 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:40 |