2021-01-20   13:58:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai jakso 1

Document
Start list
Lakeusuinnit 2020
Place: Seinäjoen uimahalli Organizer: Seinäjoen Uimarit -58
Pool: 25m Competition Date: loka 3, 2020 to loka 4, 2020
Event 10, 50m Rintauinti Miehet
Final 1 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
13.05
Entry time
Start:
1
2
48 3 Matias Torppa 2009 Virkiä
126 4 Albert Hällfors 2009 SeUi
120 5 Peetu Salmenkangas 2011 SeUi
6
7
8
Event 10, 50m Rintauinti Miehet Final 2 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
13.07
1
49 2 Matias Hietala 2009 Virkiä
267 3 Paavo Elliot Eronen 2011 VUS-VSS
115 4 Niilo Viitala 2010 SeUi
145 5 Onni Fränti 2009 SeUi
235 6 Milo Turunen 2011 VUS-VSS
286 7 Aaron Lempiäinen 2010 JS-PU
8
Event 10, 50m Rintauinti Miehet Final 3 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
13.08
131 1 Leevi Kentta 2011 SeUi
146 2 Valtteri Tavast 2009 SeUi
102 3 Jaakko Porkkala 2011 SeUi 1:12.61
283 4 Markus Rantamäki 2009 KuRy 1:05.17
81 5 Reko Asp 2011 SeUi 1:07.90
279 6 Vili Niemelä 2007 AU
130 7 Otso Jumppanen 2011 SeUi
264 8 Eetu Vesala 2011 VUS-VSS
Event 10, 50m Rintauinti Miehet Final 4 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
13.10
262 1 Hugo Ketola 2010 VUS-VSS 1:04.21
285 2 Hermanni Huhta-Koivisto 2010 KuRy 1:03.07
83 3 Miko Niemelä 2009 SeUi 1:01.87
50 4 Kristian Perälä 2008 Virkiä 1:01.07
96 5 Rasmus Lintilä 2009 SeUi 1:01.13
121 6 Aleksi Kentta 2009 SeUi 1:02.07
128 7 Paavo Jokiranta 2010 SeUi 1:03.08
101 8 Eino Hirvilammi 2010 SeUi 1:04.41
Event 10, 50m Rintauinti Miehet Final 5 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
13.12
Entry time
Start:
118 1 Johannes Ventsas 2009 SeUi 1:00.25
85 2 Elias Leppinen 2009 SeUi 58.88
41 3 Atte Kiviniemi 2007 Virkiä 57.08
52 4 Ilari Gröhn 2007 Virkiä 54.78
251 5 Emil Jungner 2010 VUS-VSS 55.62
125 6 Juho Pirttikoski 2008 SeUi 57.09
261 7 Elias Keiski 2010 VUS-VSS 58.95
113 8 Lenni Salmenkangas 2009 SeUi 1:00.26
Event 10, 50m Rintauinti Miehet Final 6 (6)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
13.14
38 1 Herman Sandbacka 2008 KUS-GSS 50.64
282 2 Leevi Vainionpää 2009 KuRy 49.68
257 3 Sylvester Pihlaja 2009 VUS-VSS 49.31
27 4 Nicky Rajala 2007 KUS-GSS 42.48
80 5 Topias Ruuska 2009 SeUi 48.03
32 6 Elis Luomala 2009 KUS-GSS 49.47
91 7 Seeti Uusi-Panula 2007 SeUi 50.45
43 8 Veka Arosarka 2007 Virkiä 52.22
2020-10-03 10.17.57 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner