2021-01-20   14:32:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai jakso 1

Document
Start list
Lakeusuinnit 2020
Place: Seinäjoen uimahalli Organizer: Seinäjoen Uimarit -58
Pool: 25m Competition Date: loka 3, 2020 to loka 4, 2020
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet
Final 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.40
Entry time
Start:
1
279 2 Vili Niemelä 2007 AU
133 3 Erkka Lähetkangas 2012 SeUi 1:05.19
144 4 Alexander Eremenkov 2010 SeUi 1:02.45
264 5 Eetu Vesala 2011 VUS-VSS 1:02.64
140 6 Eino Viitala 2012 SeUi 1:13.00
145 7 Onni Fränti 2009 SeUi
8
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.42
137 1 Jaakko Ylinen 2011 SeUi 1:00.30
263 2 Elmeri Vesala 2011 VUS-VSS 58.75
146 3 Valtteri Tavast 2009 SeUi 54.89
259 4 Kasper Lehto 2010 VUS-VSS 53.87
115 5 Niilo Viitala 2010 SeUi 54.55
134 6 Hugo Pääjärvi 2012 SeUi 57.58
147 7 Juho Varismäki 2009 SeUi 59.78
267 8 Paavo Elliot Eronen 2011 VUS-VSS 1:00.80
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.43
102 1 Jaakko Porkkala 2011 SeUi 51.25
256 2 Melker Backlund 2010 VUS-VSS 50.84
126 3 Albert Hällfors 2009 SeUi 49.26
120 4 Peetu Salmenkangas 2011 SeUi 48.04
131 5 Leevi Kentta 2011 SeUi 48.65
87 6 Hermanni Laihorinne 2010 SeUi 50.00
129 7 Rasmus Juntti 2011 SeUi 51.22
254 8 Alexander Rosenberg 2009 VUS-VSS 53.69
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.45
285 1 Hermanni Huhta-Koivisto 2010 KuRy 47.46
81 2 Reko Asp 2011 SeUi 45.54
50 3 Kristian Perälä 2008 Virkiä 45.17
125 4 Juho Pirttikoski 2008 SeUi 44.47
128 5 Paavo Jokiranta 2010 SeUi 44.64
268 6 Alvar Liski 2010 VUS-VSS 45.26
130 7 Otso Jumppanen 2011 SeUi 46.84
262 8 Hugo Ketola 2010 VUS-VSS 47.49
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
11.46
Entry time
Start:
235 1 Milo Turunen 2011 VUS-VSS 43.82
251 2 Emil Jungner 2010 VUS-VSS 42.77
283 3 Markus Rantamäki 2009 KuRy 42.25
38 4 Herman Sandbacka 2008 KUS-GSS 41.65
257 5 Sylvester Pihlaja 2009 VUS-VSS 41.70
46 6 Eeti Arosarka 2010 Virkiä 42.69
83 7 Miko Niemelä 2009 SeUi 43.02
49 8 Matias Hietala 2009 Virkiä 43.97
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 6 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.48
261 1 Elias Keiski 2010 VUS-VSS 40.15
284 2 Niku Erkkonen 2007 KuRy 39.33
68 3 Wili Laiho 2008 SeUi 37.25
41 4 Atte Kiviniemi 2007 Virkiä 37.01
282 5 Leevi Vainionpää 2009 KuRy 37.11
91 6 Seeti Uusi-Panula 2007 SeUi 39.08
288 7 Lauri Salonen 2010 SeUi 39.84
48 8 Matias Torppa 2009 Virkiä 40.17
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 7 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.49
218 1 Adam Westeråker 2007 VUS-VSS 36.36
74 2 Topias Myllykoski 2008 SeUi 35.65
216 3 Aapo Ponsiluoma 2007 VUS-VSS 35.03
223 4 Iivari Launonen 2007 VUS-VSS 33.89
80 5 Topias Ruuska 2009 SeUi 34.02
32 6 Elis Luomala 2009 KUS-GSS 35.48
52 7 Ilari Gröhn 2007 Virkiä 35.82
212 8 Michail Angelos Karagiannis 2009 VUS-VSS 36.47
Event 4, 50m Vapaauinti Miehet Final 8 (8)
ID
Lane
Name
Born
Team
Entry time
Start:
11.50
27 1 Nicky Rajala 2007 KUS-GSS 33.17
198 2 Oskar Söderlund 2007 VUS-VSS 32.42
98 3 Oskari Juntti 2008 SeUi 31.49
23 4 Samu Herronen 2007 KUS-GSS 28.91
89 5 Oskari Tavast 2007 SeUi 30.42
43 6 Veka Arosarka 2007 Virkiä 31.81
229 7 Kie Roukus 2007 VUS-VSS 32.94
211 8 Konstantinos Karagiannis 2009 VUS-VSS 33.32
2020-10-03 10.17.54 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner