2021-01-20   13:54:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai jakso 1

Document
Entry List
Lakeusuinnit 2020
Place: Seinäjoen uimahalli Organizer: Seinäjoen Uimarit -58
Pool: 25m Competition Date: loka 3, 2020 to loka 4, 2020
14 100m Selkäuinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 216 Aapo Ponsiluoma 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:24.87
2 245 Arvid Karl Martin Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:29.00
3 80 Topias Ruuska 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:31.93
4 27 Nicky Rajala 2007 Kokkolan Uimaseura FIN 1:35.75
5 68 Wili Laiho 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:35.91
6 246 Karl Wik 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:36.84
7 41 Atte Kiviniemi 2007 Lapuan Virkiä FIN 1:45.01
8 91 Seeti Uusi-Panula 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:45.53
9 212 Michail Angelos Karagiannis 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:48.25
10 288 Lauri Salonen 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:48.48
11 251 Emil Jungner 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:48.78
12 101 Eino Hirvilammi 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:50.44
13 118 Johannes Ventsas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:53.91
14 96 Rasmus Lintilä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:56.71
15 83 Miko Niemelä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:57.64
16 87 Hermanni Laihorinne 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:01.20
17 102 Jaakko Porkkala 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:19.13
18 262 Hugo Ketola 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
19 131 Leevi Kentta 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
20 126 Albert Hällfors 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
21 261 Elias Keiski 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
22 117 Eikka Leo Miikkael Laukkala 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
23 144 Alexander Eremenkov 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
24 115 Niilo Viitala 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
25 32 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura FIN
26 256 Melker Backlund 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
27 113 Lenni Salmenkangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
28 129 Rasmus Juntti 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
29 254 Alexander Rosenberg 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
30 120 Peetu Salmenkangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
31 121 Aleksi Kentta 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
32 145 Onni Fränti 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
33 85 Elias Leppinen 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
34 127 Niki Nurmela 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
35 146 Valtteri Tavast 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
36 268 Alvar Liski 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
37 43 Veka Arosarka 2007 Lapuan Virkiä FIN
38 125 Juho Pirttikoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
39 234 Anton Qvisén 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
2020-09-29 22.17.01 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner