2021-03-04   11:17:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai jakso 3

Document
Entry List
Lakeusuinnit 2020
Place: Seinäjoen uimahalli Organizer: Seinäjoen Uimarit -58
Pool: 25m Competition Date: loka 3, 2020 to loka 4, 2020
37 100m Sekauinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 156 Teemu Oksakari 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:04.37
2 173 Nader Khalili 2001 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:04.74
3 55 Mikael Nurmela 2002 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:06.31
4 275 Joona Kinnunen 2004 Alavuden Urheilijat FIN 1:06.68
5 21 Visa Nissinen 2004 Kokkolan Uimaseura FIN 1:12.39
6 22 Mikko Karjalainen 2004 Kokkolan Uimaseura FIN 1:15.05
7 65 Rasmus Saarimaa 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:18.59
8 62 Totti Juho Tapani Laukkala 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:20.81
9 57 Matias Ylipelkonen 2003 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:21.03
10 245 Arvid Karl Martin Kaas 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:31.30
11 68 Wili Laiho 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:40.22
12 74 Topias Myllykoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:41.93
13 41 Atte Kiviniemi 2007 Lapuan Virkiä FIN 1:49.30
14 91 Seeti Uusi-Panula 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:54.90
15 72 Justus Saarimaa 2007 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:58.56
16 38 Herman Sandbacka 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 2:01.72
17 128 Paavo Jokiranta 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
18 96 Rasmus Lintilä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
19 125 Juho Pirttikoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
20 76 Johannes Nikko 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
21 158 Kirill Helsing 2002 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
22 118 Johannes Ventsas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
23 43 Veka Arosarka 2007 Lapuan Virkiä FIN
24 101 Eino Hirvilammi 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
2020-09-29 22.17.10 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner