2021-03-04   09:35:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai jakso 3

Document
Entry List
Lakeusuinnit 2020
Place: Seinäjoen uimahalli Organizer: Seinäjoen Uimarit -58
Pool: 25m Competition Date: loka 3, 2020 to loka 4, 2020
40 100m Vapaauinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 183 Veera Välivainio 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 59.54
2 20 henna känsäkangas 2004 Kokkolan Uimaseura FIN 59.56
3 168 Enni Kinnunen 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:00.32
4 201 Anni Kärkkäinen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:00.71
5 196 Matilda Holmlund 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:01.25
6 18 Tuulia Harju 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 1:01.56
7 17 Tessa Tattari 2004 Kokkolan Uimaseura FIN 1:01.68
8 272 Tiia Mielonen 2006 Nivalan Saukot FIN 1:02.42
9 182 Hannah Lamminmäki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:03.03
10 185 Joanna Högback 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:03.10
11 16 Vilma Rintala 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 1:03.77
12 170 Aamu Knuuttila 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:04.34
13 186 Ellen Williamsson 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:04.35
14 214 Veera Varsanpää 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:04.49
15 221 Michelle Fellman 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:05.53
16 169 Laura Oksakari 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:05.56
17 213 Aina Keiski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:05.86
18 26 Olivia Kivelä 2006 Kokkolan Uimaseura FIN 1:06.10
19 184 Ida Helena Ekebohm 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:06.40
20 56 Aamu Kannosto 2005 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:08.38
21 42 Hanna Hietanen 2005 Lapuan Virkiä FIN 1:08.45
22 287 Sofia Heiskanen 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 1:08.48
23 274 Eerika Ekdahl 2007 Nivalan Saukot FIN 1:08.69
24 44 Aada Antila 2007 Lapuan Virkiä FIN 1:09.30
25 70 Albertiina Kotkaniemi 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:09.67
26 3 Venla Päivärinta 2008 Ilmajoen Kisailijat FIN 1:09.79
27 174 Iida-Isabella Pakka 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:09.86
28 222 Elsi Vedenjuoksu 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:09.90
29 276 Oona Nieminen 2004 Alavuden Urheilijat FIN 1:10.39
30 239 Milena elomaa 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:11.08
31 217 Tiia Reini 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:11.16
32 69 Nana Murtomäki 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:11.49
33 64 Hanna Virtanen 2002 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:12.12
34 176 Iina Hulkki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:12.64
35 61 Fanny Granvik 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:13.40
36 82 Helmi Koivisto 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:13.85
37 277 Selma Laukkanen 2008 Alavuden Urheilijat FIN 1:13.92
38 73 siiri suominen 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:14.49
39 67 Evelina Myllykoski 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:16.56
40 236 Nelly Korvakangas 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:16.82
41 45 Mette Kurtti 2009 Lapuan Virkiä FIN 1:17.80
42 243 Emilia Kalliokoski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:19.47
43 99 Liina Ylinen 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:19.78
44 247 Siiri Saartenoja 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:20.67
45 75 Julia Luomakortes 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:21.04
46 191 Mariana Elisabeth Mäki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:22.21
47 2 Anna Korpi 2008 Ilmajoen Kisailijat FIN 1:23.28
48 209 Ava Hannula 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:23.35
49 207 Aino Jämsä 2008 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:23.94
50 109 Minea Kangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:24.56
51 103 Aada Vataja 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:24.82
52 95 Peppi Lintilä 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:25.52
53 226 Elsa Rantatalo 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:25.76
54 230 Lina Koivulahti 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:26.11
55 123 Oona Alanko 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:26.75
56 244 Sara Kärki 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:27.62
57 248 Mikaela Ainassaari 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:28.29
58 219 Laura Isabel Björkstrand 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:28.33
59 6 Joanna Kivimäki 2007 Ilmajoen Kisailijat FIN 1:28.71
60 71 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:28.75
61 231 Siiri Lintala 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:29.50
62 4 Marika Thors 2007 Ilmajoen Kisailijat FIN 1:29.93
63 51 Mimosa Pakarinen 2007 Lapuan Virkiä FIN 1:30.26
64 28 Siiri Karhulahti 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 1:30.50
65 30 Meimi Heikell 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 1:30.82
66 228 Emma Hertsbacka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:30.90
67 240 Molly Riska 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:32.46
68 238 Alma Jämsä 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:32.72
69 29 Tessa Herronen 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 1:34.49
70 88 Mai Hirvilammi 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:36.74
71 79 Neea Risku 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:38.47
72 77 Emilia Syrjä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:39.78
73 108 Ester Pöyry 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:42.51
74 258 Ella Krankkala 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:44.00
75 5 Vilma Latvala 2011 Ilmajoen Kisailijat FIN 1:47.14
76 111 Rebekka Pöyry 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:57.45
77 104 Serafiia Kotkaniemi 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:57.91
78 105 Alviina Kotkaniemi 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:04.29
79 110 Linnea Lemberg 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:06.81
80 114 Helmi Kataja 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:19.60
81 278 Katariina Lahti 2009 Alavuden Urheilijat FIN
82 255 Aino Tolonen 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
83 119 Martta Laihorinne 2012 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
84 143 Vanilja Luoma 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
2020-09-29 22.17.12 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner