2021-03-04   10:46:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai jakso 3

Document
Entry List
Lakeusuinnit 2020
Place: Seinäjoen uimahalli Organizer: Seinäjoen Uimarit -58
Pool: 25m Competition Date: loka 3, 2020 to loka 4, 2020
46 100m Rintauinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 19 Teea Jestoi 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 1:11.72
2 168 Enni Kinnunen 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:16.55
3 167 Viivi Lehtonen 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:17.89
4 183 Veera Välivainio 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:18.80
5 186 Ellen Williamsson 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:18.89
6 193 Gitta Nukala 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:19.07
7 182 Hannah Lamminmäki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:21.80
8 17 Tessa Tattari 2004 Kokkolan Uimaseura FIN 1:23.49
9 184 Ida Helena Ekebohm 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:24.19
10 56 Aamu Kannosto 2005 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:25.59
11 222 Elsi Vedenjuoksu 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:25.93
12 221 Michelle Fellman 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:26.05
13 176 Iina Hulkki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:26.83
14 206 Kristina Helsing 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:30.70
15 174 Iida-Isabella Pakka 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:31.18
16 247 Siiri Saartenoja 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:32.47
17 44 Aada Antila 2007 Lapuan Virkiä FIN 1:33.53
18 82 Helmi Koivisto 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:33.82
19 172 Veera Hautamäki 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:36.05
20 220 Alma Holmlund 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:36.98
21 277 Selma Laukkanen 2008 Alavuden Urheilijat FIN 1:38.14
22 248 Mikaela Ainassaari 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:38.58
23 106 Aino Lähelmä 2005 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:39.07
24 92 Siiri Nivukoski 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:39.56
25 30 Meimi Heikell 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 1:41.57
26 191 Mariana Elisabeth Mäki 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:42.96
27 250 Friida Koski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:43.03
28 99 Liina Ylinen 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:43.56
29 287 Sofia Heiskanen 2005 Kokkolan Uimaseura FIN 1:43.95
30 88 Mai Hirvilammi 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:44.06
31 243 Emilia Kalliokoski 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:45.49
32 103 Aada Vataja 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:45.91
33 230 Lina Koivulahti 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:46.56
34 107 Sohvi Kiviluoma 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:46.66
35 59 Sanni Porkkala 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:47.48
36 29 Tessa Herronen 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 1:47.49
37 42 Hanna Hietanen 2005 Lapuan Virkiä FIN 1:49.23
38 95 Peppi Lintilä 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:50.66
39 244 Sara Kärki 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:50.88
40 71 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:51.23
41 252 Anna Kotanen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:51.25
42 226 Elsa Rantatalo 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:52.14
43 67 Evelina Myllykoski 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 1:54.24
44 228 Emma Hertsbacka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:57.40
45 109 Minea Kangas 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:01.40
46 77 Emilia Syrjä 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:03.25
47 5 Vilma Latvala 2011 Ilmajoen Kisailijat FIN 2:04.13
48 79 Neea Risku 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:05.52
49 28 Siiri Karhulahti 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 2:11.66
50 219 Laura Isabel Björkstrand 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:11.96
51 231 Siiri Lintala 2009 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:12.91
52 31 Mette Hagqvist 2007 Kokkolan Uimaseura FIN 2:14.26
53 108 Ester Pöyry 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:14.33
54 110 Linnea Lemberg 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:23.55
55 105 Alviina Kotkaniemi 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:25.73
56 104 Serafiia Kotkaniemi 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:26.20
57 161 Ella Jämsä 2003 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN
58 64 Hanna Virtanen 2002 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
59 33 Tara Siponen 2010 Kokkolan Uimaseura FIN
60 111 Rebekka Pöyry 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
61 36 Emma Girod 2008 Kokkolan Uimaseura FIN
62 114 Helmi Kataja 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN
2020-09-29 22.17.14 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner