Program för Alesimmarna Microtävling Oktober 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Alesimmarna Microtävling Oktober 2020
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Skepplandahallen |
Arrangör: |
Alesimmarna |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 okt 2020 till den 25 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Dunia Ayad |
2008 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
3 |
|
Rahim Debis |
2008 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Julia Andersson |
2010 |
ALE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Amanda Ottersten |
2009 |
ALE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Tindra Skog |
2009 |
ALE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Jakob Ingvarsson |
2008 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Ida Ingvarsson |
2010 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Anton Ottersten |
2008 |
ALE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Viktor Anderström |
2007 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Arvid Olsson |
2008 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Elias Johansson |
2009 |
ALE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Oliver Behre |
2011 |
KUNGÄLV |
55.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Lucas Sundberg |
2008 |
ALE |
59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Lukas Stajminger |
2007 |
KUNGÄLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Clara Källefjärd |
2009 |
ALE |
54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
5 |
|
Eric Olof Nam karlsson |
2010 |
KUNGÄLV |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Ebba Berggren |
2010 |
ALE |
52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Elias Kobel |
2010 |
KUNGÄLV |
47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Wilson Hult |
2011 |
KUNGÄLV |
47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Ebba Westman |
2009 |
ALE |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Emil Wahlqvist |
2007 |
ALE |
49.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Ryggsim Mixed |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Wilmer Erixon |
2005 |
ALE |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Axel Westman |
2006 |
ALE |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Elin Klerfors |
2007 |
ALE |
37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Minella Jacksson |
2006 |
ALE |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Filippa Källefjärd |
2006 |
ALE |
45.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-25 16:22:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Föreningen Alesimmarna |
|
|
|
|