Program för Sum-Sim (25m) 2020 regionfinal Mellannorrland
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 söndag 8 november kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2020 regionfinal Mellannorrland
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 nov 2020 till den 8 nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 200m frisim pojkar 15 år oä
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Emil Einarsson |
2004 |
HÄRNÖSAND |
3:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
HUDIKSVALL |
2:38.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
267 |
3 |
|
Anton Sölveskog |
2003 |
HUDIKSVALL |
2:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
4 |
|
Felix De Santana |
2005 |
Ö-VIKS ASS |
2:36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
5 |
|
Jonah Norberg |
2005 |
Ö-VIKS ASS |
3:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 200m frisim pojkar 15 år oä |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
1 |
|
Simon Ryd |
2005 |
SUNDSVALL |
2:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
|
Anton Hansson |
2003 |
NJURUNDA |
2:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
3 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
SK ÄGIR |
2:09.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Arvid Lind |
2005 |
BOLLNÄS SS |
2:13.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
5 |
|
Edvin Johansson |
2005 |
SK ÄGIR |
2:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
HÄRNÖSAND |
2:21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 200m frisim pojkar 15 år oä |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
1 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
NJURUNDA |
2:06.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
|
Albin Östlund |
2004 |
SUNDSVALL |
2:03.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
|
Jason Walterstad |
2004 |
SUNDSVALL |
2:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
4 |
|
Jonathan Nilsson |
2003 |
SUNDSVALL |
2:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Martin Schön |
2003 |
BOLLNÄS SS |
2:06.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
6 |
|
Carl Hansson |
2003 |
SUNDSVALL |
2:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 34, 200m frisim pojkar 15 år oä |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
1 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
SK ÄGIR |
1:59.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
2 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
SUNDSVALL |
1:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
3 |
|
Johan Ekengren |
2001 |
SUNDSVALL |
1:52.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
4 |
|
Joel Berglund |
2002 |
SUNDSVALL |
1:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
5 |
|
Christopher Andrén |
2000 |
SUNDSVALL |
1:58.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Theo Ylipää |
2004 |
UMEÅ SS |
2:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-08 07:37:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|